Początek roku z esportem!

Ledwo zaczyna się Nowy Rok, a już w sobotę startuje pierwsza impreza esportowa 2015 roku! Jest to dobry znak na cały rok, który ma wysoko zawieszoną poprzeczkę po wszystkich wydarzeniach, które miały miejsce w 2014 roku – IEM 2014, Spotkania przy Kominku, turnieje zarówno online jak i offline. Sporo było tego wszystkiego.

Nowy Rok zaczyna z mocnym uderzeniem od WDK Kielce Kompfrontacja! Portal eSportCup.pl organizuje w Kielcach finał swojej Super Stars League, która była poprzedzona wymagającymi kwalifikacjami. Dla tych, którzy nie zdobyli miejsca w kwalifikacja będzie jeszcze jedna ostatnia w trakcie imprezy.

Impreza odbędzie się w Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach w dniach 3-4 stycznia 2015.

Cały event będzie bogaty w atrakcje również poza Hearthstone, zresztą zobacz sam co zapowiadają organizatorzy:

 1. Scena główna: Finał League of Legends Super Stars League
 2. Turniej eliminacyjny HearshStone SSL – dla odwiedzających
 3. Finał Hearthstone Super Stars League
 4. Turniej Dota2 – dla odwiedzających
 5. Turniej League of Legends 1v1 – dla odwiedzających
 6. Cosplay Lightiin – www.facebook.com/lightiincosplay
 7. Strefa gier RETRO
 8. Strefa gier konsolowych
 9. Prelekcje z Kieleckimi twórcami Gier na platformy mobilne
 10. Prelekcje z twórcami Indygames
 11. Prelekcje „Zostań Profesjonalnym Casterem”
 12. Prezentacje gier Heroes of the Storm i Strife`a
 13. Strefa free to play
 14. Konkursy z NAGRODAMI!

Co bardzo ważne z turnieju będzie prowadzony stream pod adresem – Hitbox.tv/esportcuptvhs

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku – WDK Kielce Event

Oraz na FP organizatorki turnieju – Aicrodzik

wdk kielce

Author: hearthstone

Share This Post On

10 komentarzy

 1. Stream fajny, spoko się ogląda, ale wytłumaczcie mi jedno. Po co casterzy używają angielskich nazw kart, skoro nie potrafią ich wymówić? To samo było na turnieju o ten fotel. Za ROŁDŻA to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. :D

 2. Nie mogę mówić za nich, ale gdybym miał strzelać to powiedziałbym, że z przyzwyczajenia. Pewnie grają na angielskiej wersji gry i tak już im zostaje.

 3. Pewnie tak, ale w takim razie przydałoby się unikać podstawowych błędów w wymowie nazw, bo poza tym stream naprawdę przyjemnie się ogląda. Już nawet nie chodzi o to, że jako anglista jestem przewrażliwiony na punkcie fonetyki, ale po prostu później zostaje ludziom w głowie ten „rołdż” i każdy tak gada :p a za „hertstona” to szubienica się należy. :D

 4. Polacy uwielbiają robić ice cream ;) obcojęzycznym wydaniom. Naprawdę wkurza mnie już, że 80% gierek na Steam ma języki: niemiecki, francuski, włoski, hiszpański itp. tylko polskiego nie ma.

  Co się dziwić jak potem czytam na forum jak kolesie piszą, że oni sobie niewyobrażają grać po polsku bo to wieś i łoryginał jest da bezd.

  Niewolnicy zawsze uczą się języka swoich panów, nigdy na odwrót. W sumie pasuje do Polski i reszty Europy Zachodniej.

 5. QUOTE

  Polacy uwielbiają robić ice cream ;) obcojęzycznym wydaniom. Naprawdę wkurza mnie już, że 80% gierek na Steam ma języki: niemiecki, francuski, włoski, hiszpański itp. tylko polskiego nie ma.
  
  Co się dziwić jak potem czytam na forum jak kolesie piszą, że oni sobie niewyobrażają grać po polsku bo to wieś i łoryginał jest da bezd.
  
  Niewolnicy zawsze uczą się języka swoich panów, nigdy na odwrót. W sumie pasuje do Polski i reszty Europy Zachodniej.

  A co mi tam… wyleję z siebie trochę kurwicy :)
  Nie „ice cream” tylko „blowjob” tyle akurat powinieneś wiedzieć bo to podstawy komunikacji międzyludzkiej.
  Ludzie coś organizują a i tak zaraz jest marudzenie. Widać, że organizacja tam jest jaka jest. Zdecydowali się na eng pewnie bo mimo wszystko jest bardziej popularna. Macie obrazki? Jak nie znasz tego angielskiego ni w ząb to możesz sobie popatrzeć co jest na grafice. Przynajmniej coś się na tej naszej scenie zaczyna dziać. Nie jest kolorowo ale jakoś trzeba to zacząć. Takie pierdolenie jak Twoje Binori do niczego nie prowadzi.

 6. Wypowiem się za siebie. Wyraźnie napisałem, że stream jest spoko, tylko po co używać angielskich nazw skoro nie umie się ich wypowiadać? Angielska wersja jest bardziej popularna – ok, spoko, ja gram na polskiej ale i tak na ogół korzystam z angielskich nazw. Konstruktywna krytyka na pewno im nie przeszkodzi, a raczej pomoże przy następnych streamach. Życzę powodzenia w rozwijaniu polskiej sceny ;]

 7. video=youtube;yE-A0AoNQdM]https://www.
  Jest już klip z Kompfrontacji!

  https://www.youtube.com/watch?v=yE-A0AoNQdM
  
  				

Submit a Comment