Pradawna Kronika w Rudym Goblinie

Hearthstone pochodzi z świata Warcrafta, który ma niesamowicie bogatą i ciekawą historię. Świat tak wielki, w skład którego wchodzą gry strategiczne, wielki World of Warcraft oraz masa książek, komiksów i opowiadań. Jest jedna taka osoba, która zna ten świat na wskroś. Mowa o Piotrze Budaku, bardziej znanym jako Ventas – autor pradawnej kroniki i ekspert od dziejów świata Warcrafta.

ventas goblin

Ventas organizuje 9 sierpnia specjalne spotkanie w Katowickim Rudym Goblinie – kultowym fantasy pubie. Opowie na tym spotkaniu o początkach świata Azeroth. Gorąco zachęcamy wszystkich fanów świata Warcrafta lub też totalnych laików, którzy chcieliby poznać skrawek dziejów Azeroth do udania się do Rudego Goblina 9 sierpnia.

ventas rudy goblin

Parę słów od organizatora, czyli samego Ventasa:

Zapraszam fanów Warcrafta i sympatyków Pradawnej Kroniki (oraz Ventasa :P ) na mój wykład o początkach świata Azeroth do najbardziej klimatycznej miejscówki w Katowicach – karczmy Rudy Goblin Fantasy Inn! Czekają Was przynajmniej 2 godziny czystego lore znanego z I tomu Pradawnej Kroniki, masa ciekawostek + oczywiście czas na pytania od słuchaczy ;) Nie zabraknie również moich azerothiańskich pierniczków znanych z krakowskiego Kominka i Game Days 2015. ZAPRASZAM !! Wstęp wolny ;)

Data i godzina: 9 sierpnia, 17:00
Miejsce: Katowice, Rudy Goblin, ul. Wita Stwosza 5
Event na facebooku: Jeden i drugi.
Wstęp wolny!

ciastkaJeśli chcesz zacząć zagłębiać się w świat Warcrafta, to na HSArena co poniedziałek publikujemy krótkie fragmenty opowiadające historię tego świata. Ventas czuwa nad poprawnością tych opracowań, a my zachęcamy do sprawdzenia ich:

Świat Warcrafta #1 – Starzy Bogowie
Świat Warcrafta #2 – Płonący Legion
Świat Warcrafta #3 – Trolle, Elfy i Demony
Świat Warcrafta #4 – Rasy Tytanów
Świat Warcrafta #5 – Pandaria
Świat Warcrafta #6 – Wysoko Urodzeni, Ludzie i Młoty
Świat Warcrafta #7 – Wojny Kalimdoru
Świat Warcrafta #8 – Horda Orków
Świat Warcrafta #9 – Rada Tirisfal
Świat Warcrafta #10 – Pierwsza Wojna

Author: hearthstone

Share This Post On

Submit a Comment