Premiera Czarnej Góry 2 kwietnia o 22:00 – niepotwierdzone

Wszyscy zastanawiamy się kiedy nastąpi premiera Czarnej Góry, do tej pory było wiadome, że będzie to kwiecień 2015 roku, jednak nowe fakty wskazują dokładną datę…

Niepotwierdzona informacja: Premiera Czarnej Góry ma nastąpić w czwartek 2 kwietnia o 22:00 naszego czasu – przynajmniej według koreańskiej strony battle.net.

Informacja ta jest jednak niepotwierdzona, do tego ciężko sprawdzić jej wiarygodność, z uwagi na fakt, że nikt z nas nie zna koreańskiego (a i samej informacji na ma już na stronie).

premiera cg korea

Według redditora mrzoohahaha, który umieścił informacje o premierze na Reddicie powyższy obrazek jest dowodem informacji o premierze. Mrzoohahaha studiował warunki zwrotu przedpremierowego zakupu Czarnej Góry na koreańskiej stronie Battle.net (tutaj) gdy natrafił na informację, że:

„Zwrotu można dokonać przed otwarciem pierwszego skrzydła Czarnej Góry (3 kwietnia 05:59 KST/ Dokłądny czas może być inny)”

Jeśli ta informacja jest prawdziwa oznacza to, że premiera miałaby miejsce 3 kwietnia o 6:00 czasu KST (Korean Standard Time), który jest 8 godzin przed nami. Daje nam to premierę w Polsce 2 kwietnia o 22:00.

Czy informacja ta jest prawdziwa? Powyższa informacja została już usunięta z koreańskiej strony battle.net, co może być pewnym wyznacznikiem, że Blizz nie chce pokazywać tej daty. Z drugiej strony jednak mogła być to jakaś pierwsza data, która była podawana przy przygotowywaniu informacji, ale mogła się od tamtej pory zmienić już dawno.

Co Ty sądzisz na ten temat? Czy premiera za tydzień w czwartek jest realna?

premiera 2 kwietnia niepotwierdzone

Author: hearthstone

Share This Post On

32 komentarze

 1. Wcale się nie obrażę jak będzie faktycznie o tej dacie :) Mam już wykupioną przygodę więc im szybciej tym lepiej ;)

 2. Przygoda pojawi się w kwietniu. Ciekawe więc, czy w tym roku zobaczymy jeszcze jedną przygodę w okolicach sierpnia i dodatek w grudniu? Jak myślicie?

 3. Ja mam 1700 jakieś ale cały czas gam areny więc będzie pewnie ze 2000 na premierę :P

  tylko mam pewien problem po premierze GvG, nie mogę zrobić 12 zwycięstw, przed premierą udawało się ze 30 razy a teraz ciągle kończę na 11, 10, 9 zwycięstw :(

  jakaś klątwa

  raz nawet miałem 10-0 i trzy mecze pod rząd w dupę ;/

 4. Coś kojarzę z jakiegoś artykułu że Blizz chce wydawać co roku 1 pełen dodatek (jak Naxx, BRM) i 2 rozszerzenia kart jak GvG. Czyli prawdopodobnie będzie coś w sierpniu i grudniu.

 5. QUOTE

  Przygoda pojawi się w kwietniu. Ciekawe więc, czy w tym roku zobaczymy jeszcze jedną przygodę w okolicach sierpnia i dodatek w grudniu? Jak myślicie?

  Wszystko na to wskazuje :)

 6. 0 golda :PP Trochę się więcej popracowało i akurat na nową przygodę doszło :) 2 kwietnia to byłaby data dosyć optymistyczna, jestem za :)

 7. Żadna karta aż tak mnie nie urzekła, że pomyślałem „muszę to mieć! to będzie must-have!” :/ Ale kupić kupię. Pewnie okaże się, że pare będzie fajnych. No i single player, wesołe wyzwania, teksty humor itp. To też fajna rzecz :)

  A złota mam trochę ponad 2k ;)

 8. COLOR=#ff8c00]Nefarian[/COLOR] – hmm… ciężko go ocenić. Jest mocnym 8/8, które raczej spadnie w następnej turze przeciwnika. Ale na dobór zaklęć jestem na tak – zwłaszcza, że to zaklęcia, którymi może dysponować przeciwnik. Jest trochę jak Neptulon – nabiera wartości im dłużej gra się przeciąga, bo z niczego daje nam przewagę ruchów.
  Dobra, ponieważ pojawiły się ciekawe karty może je nieco opiszę:

  – Volcanic Drake (Wulkaniczny smokowiec) – najwięcej zyskają na tym midrange i control decki (zwłaszcza przeciwko tokenom czyli Violet teacher i Imp-losion), które raczej będą się nastawiały na niszczenie stołu przeciwnika, by później rzucić go za mniejszą cenę, chociaż wydaje mi się najwcześniej zobaczymy go na stole nie wcześniej niż przed 4 turą. Wojownik z Brawlem zacznie kozaczyć, bo może rzucić go za bezcen w większości scenariuszy. Statystyki raczej nakierowane na aggro, więc może i szybsze talie go przyjmą (będą zabijać słabszych swoich i wrogich stronników, aby go zrzucić np. w 3-4 turze, gdzie będzie stanowił niemałe zagrożenie. To czy kierowcy aggro się to opłaci to już zależy od sytuacji na stole oraz gameplanu talii.)

  – Drakonid Crusher (Drakonid miażdżyciel) – tempo decki głownie na tym zyskają. Rzucenie w 6 turze stwora 9/9 to zawsze będzie dla przeciwnika problem. Spada od BGH, ale też zbiera inne hard removale (bo wyciszenie niewiele pomoże). Według mnie mocny stwór o niemałym potencjale. Dodatkowo liczy się jako smok, więc pomoże nam odpalić pare ciekawych efektów.

  Nefarian

  – hmm… ciężko go ocenić. Jest mocnym 8/8, które raczej spadnie w następnej turze przeciwnika. Ale na dobór zaklęć jestem na tak – zwłaszcza, że to zaklęcia, którymi może dysponować przeciwnik. Jest trochę jak Neptulon – nabiera wartości im dłużej gra się przeciąga, bo z niczego daje nam przewagę ruchów.

 9. Czyli na razie wiemy tyle:

  Wing 1 – Blackrock Depths (3 kwietnia)
  – Axe Flinger
  – Grim Patron
  – Lava Shock
  Wing 2 – Blackrock Spire (10 kwietnia)
  – Dragon Egg
  – Dragonkin Sorcerer
  – Rend Blackhand
  Wing 3 – Molten Core (17 kwietnia)
  – Flamewaker
  – Core Rager
  – Imp Gang Boss
  Wing 4 – Blackwing Lair (24 kwietnia)
  – Blackwing Technician
  – Blackwing Corruptor
  – Dragon’s Breath
  Wing 5 – Hidden Lab (1 maja)
  – Volcanic Drake
  – Drakonid Crusher
  – Nefarian

  Plus jeszcze dwie karty, ale nie wiadomo w ktorych bedą skrzydłach:
  – Hungry Dragon
  – Dark Iron Skulker

 10. Tak, info potwierdzone ;) Widziałam na twitterze. Szczerze mówiąc jestem trochę w szoku, że aż tak szybko poszło im z tą przygodą, obstawiałam raczej koniec miesiąca niż jego początek ;) Ważne, że trochę złota już jest, a resztę się skołuje ;)

Trackbacks/Pingbacks

 1. Premiera CG – 3 kwietnia, 3 nowe karty | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] oficjalną informację, która potwierdziła wcześniejszy przeciek – premiera Czarnej Góry będzie miała miejsce 3 kwietnia w Europie, Chinach i…

Submit a Comment