Premiera Czarnej Góry dzisiaj w nocy?

Ah przecieki i bugi pokazujące rzeczy, które mogą być, ale nie muszą… Mamy dla Ciebie kolejną z tego typu informacji!

Nasi agenci ustalili (a w zasadzie dostali cynk z internetu), że premiera Czarnej Góry może mieć miejsce dokładnie 3 minuty po północy!

Oznaczałoby to datę i godzinę premiery 3 kwietnia 2015 00:03.

Oczywiście tak być nie musi gdyż informacja ta pochodzi bezpośrednio z klienta gry, który został oszukany przez zmianę czasu. Każdy może sam sprawdzić sobie, że to działa, ale nie odpowiadamy jeśli będziecie mieli jakieś problemy z wejściem do Czarnej Góry!

Co trzeba zrobić?

 1. Włączyć Hearthstone.
 2. Będąc w menu głównym otworzyć ustawienia zegara windows (czy tam innego systemu jaki używasz, ale nie wiemy czy na innych działa, sprawdzaliśmy na windows).
 3. Zmienić datę i godzinę na 3 kwietnia 2015, 00:03.
 4. Wejść w przygodę i zobaczyć, że jeśli masz ją wykupioną to możesz już otworzyć pierwsze skrzydło.
 5. Można pobawić się dalej i przestawiać zegar o tydzień do przodu na kolejno 10, 17, 24 kwietnia oraz 1 maja – umożliwi to otworzenie kolejnych skrzydeł.
 6. Możesz próbować wystartować walkę z bossem, ale w trakcie ładowania zostaniesz wywalony z gry.
 7. Możesz także po prostu zostać wywalony w trakcie chodzenia po menu.

Możesz ustawić też zegar na jakąkolwiek godzinę po ww. wymienionej bo każda działa, po prostu 3 minuty po północy jest pierwszym czasem jaki umożliwia otworzenie skrzydła. Co ciekawe ani minuta, ani dwie po północy nie działały u nas, dopiero 3 minuty pozwalały otworzyć skrzydło.

Pamiętaj! To wcale nie musi oznaczać, że premiera faktycznie będzie miała miejsce dzisiaj w nocy o północy! Może tak po prostu jest ustawione w kliencie, ale premiera będzie w ciągu dnia. Nie mamy póki co żadnej oficjalnej informacji o czasie premiery, dlatego pozostaje nam czekać na taką.

Poniżej zamieszczamy garść zdjęć z dowodami. Godzina co prawda jest na nich prawie 16, ale to dlatego, że to były pierwsze próby otwarcia, dopiero potem doszliśmy do godziny 00:03.

premiera_moze01

premiera_moze02

premiera_moze03

premiera_moze04

premiera_moze05

premiera_moze06

premiera_moze07

Author: hearthstone

Share This Post On

19 komentarzy

 1. Jak pamietam naxx było o północy więc teraz też pewnie będzie ale mam nadzieje że bez problemów jak wtedy, a zabawa z zegarem to juz wole poczekać normalnie niż mieć jakieś problemy potem.

 2. po co kombinować skoro i tak nie można zagrać z bossem? I tak wszystko będzie działać po oficjalnym otwarciu pewnie.

 3. QUOTE

  Na pewno byla premiera o 20? Bo pamietam ze kolejne skrzydla byly rowno po polnocy.

  Obczaj temat z niusem, wstawiliśmy go zaraz jak tylko była premiera i ludzie już fotki wrzucali, że przeszli. Nawet sprawdziłem na innych stronach i to się zgadza.

 4. QUOTE

  Na NA już jest, więc pewnie faktycznie u nas pojawi się koło północy.

  Teoretycznie, w Korei jest juz 11 rano a BRM dalej nie ma.

 5. Jestem na 99% przekonany, że przygoda pojawi się u nas bardzo szybko. Na serwerze amerykańskim obyło się bez większych problemów (tylko niektórzy kart nie dostali, ale po resecie gry wszystko jest ok), serwery nie padły więc zaraz i my wszystko dostaniemy.

 6. QUOTE

  Jestem na 99% przekonany, że przygoda pojawi się u nas bardzo szybko. Na serwerze amerykańskim obyło się bez większych problemów (tylko niektórzy kart nie dostali, ale po resecie gry wszystko jest ok), serwery nie padły więc zaraz i my wszystko dostaniemy.

  W przypadku Naxxa przez pierwsza godzine tez bylo ok, problemy zaczely sie dopiero po godzinie dwoch. Ale moze od Naxxa sie nauczyli i na premiere wybrali srodek dnia zeby ludzie wchodzili po kolei a nie wszyscy na raz.

 7. QUOTE

  Trump już robi 1 skrzydło w trybie heroicznym :P pierwsze co zauważyłem, przeciwnicy gadają dłuższe teksty XD

  Wszyscy streamerzy robili Heroicznych, nawet Twitch ufundowal 200$ bounty za najszybsze pokonanie wszystkich heroicznych bossow :)

 8. Normalny tak jak w przypadku Naxxramas byl bardzo latwy. Wystarczyly decki z mety w moim wypadku 2x midrange hunter i face hunter. Ale Heroic to podobno wyzwanie ;)

Trackbacks/Pingbacks

 1. Czarna Góra – Ognista Czeluść otwiera się za chwilę | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] skrzydło Czarnej Góry – Ognista Czeluść zostanie otwarte lada chwila, prawdopodobnie zaraz po północy jeśli wszystko pójdzie dobrze ze…
 2. [Domysły] Premiera Wielkiego Turnieju 24 sierpnia o 19:01? | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] Możesz przeczytać o tych wydarzeniach tutaj: Premiera Czarnej Góry dzisiaj w nocy? […]

Submit a Comment