Premiera Hearthstone na iPada!

Dzień, na który czekało wiele osób nadszedł – Hearthstone wychodzi na iPada! Niestety jest tu pewna gwiazdka, której nie widać – premiera będzie wprowadzana wybiórczo, kolejnymi krajami. W pierwszej kolejności będzie on dostępny w Australii, Kanadzie i Nowej Zelandii. Niestety Blizzard nie podał dokładnego terminu wydawania HSa w kolejnych krajach, czy nawet ich kolejności, ale zapewnili, że będzie to sprawny i szybki proces. Trzeba jednak pamiętać, że Blizzard to firma, która może spokojnie zarejestrować frazę „wkrótce” oznaczającą – po bardzo długim czasie. Więc z radością lepiej chwilę poczekać, ale fakt jest jeden – Hearthstone wyszedł na iPady!

hearthstone ipad premiera

Poniżej przetłumaczony przez nas news od Blizzarda, nie wiemy kiedy pojawi się oficjalna wiadomość w Polsce – zapewne jutro. W HSArena dostarczamy wiadomości jak najszybciej! :)

Dzisiaj następuje premiera Hearthstone na iPada. Właśnie wypuściliśmy Hearthstone na iPada w Australii, Kanadzie i Nowej Zelandii, a wkrótce będzie on dostępny we wszystkich regionach.

 

Wersja na iPada zawiera wszystkie atrakcje i ekscytujące elementy takie jak budowanie talii oraz walka ze znajomymi, które obecnie są dostępne na PC, w zasięgu Twoich palców. Gdziekolwiek będziesz miał połączenie z internetem możesz zalogować się do Hearthstone i zbierać kolekcję kart, zagrać przyjacielską rozgrywkę ze znajomymi czy sprawdzić swoje umiejętności w trybach pojedynku lub na arenie.

 

Twoja kolekcja oraz dane Hearthstone są udostępniane pomiędzy wszystkimi urządzeniami, więc jeśli grasz z PCta lub Maca w domu, nie przegapisz niczego gdy zabierzesz ze sobą Hearthstone na iPadzie.

 

Wypuszczanie Hearthstone w limitowanych zestawach krajów pozwala nam skupić się na finalnym doświadczeniu pomiędzy graczami i upewnieniu się, że wszystko jest fantastyczne zanim trafi do reszty świata. Jeśli nie mieszkasz w Australii, Kanadzie czy Nowej Zelandii nie będziesz musiał czekać zbyt długo, aby złapać Hearthstone dla iPada w swoje ręce – słowo honorou Murloka harcerza.

Trzymaj oko na playhearthstone.com, Hearthstone na Facebooku i Hearthstone na Twitterze, aby otrzymywać najnowsze informacje o kolejnych aktualizacjach.

Jeśli chcesz zobaczyć już dzisiaj jak wygląda Hearthstone na iPadzie to zapraszamy do artykułu, w którym pokazaliśmy zdjęcia z konferencji prasowej w Chinach, gdzie gracze mogli przeprowadzić testy HSa na iPadzie – Hearthstone iPad na konferencji prasowej w Chinach.

A jeśli chcesz być zawsze na bieżąco i wiedzieć o wszystkim jako pierwszy pamiętaj także śledzić HSArena na Facebooku oraz Twitterze.

Na świecie iPad jest najbardziej popularnym tabletem, a jak to wygląda w Polsce – czy planujesz grać w HSa na iPadzie? Lothar zapowiedział nawet zakup specjalnie iPada do tego celu ;-)

Author: hearthstone

Share This Post On

9 komentarzy

 1. Świetnie! Mimo iż nie mam iPada, i nie zamierzam mieć to się ciesze, bo dzięki temu tryb przygody i inne dodatki staną się priorytetem dla Zamieci :)

 2. QUOTE

  Świetnie! Mimo iż nie mam iPada, i nie zamierzam mieć to się ciesze, bo dzięki temu tryb przygody i inne dodatki staną się priorytetem dla Zamieci :)

  Nom, kolejna rzecz z listy odznaczona więc mogą się skupić na nowych rzeczach. Chociaż pewnie appke na iOS i Androida przygotowują zupełnie osobne zespoły niż tryb przygody :P

 3. No pewnie kto inny przygotowuje, ale jak sami mówili, że chcą najpierw skupić się na wydaniu gry na tablety, a później dodatki. Więc i tak musieliśmy na to poczekać :)

 4. ja sie w sumie nie mogłem doczekac , laptop sie jakis czas temu spalił i raz mogłem gre wypróbować u znajomego na pc a ze posiadam ipada to ciesze sie mimo czasem abstrakcyjnych błedów
  ale klikanie w tlo jak to było na pc na zabicie nude juz nie jest takie fajne na ipadzie :p

 5. QUOTE][FONT=lucida grande]Go to settings[/FONT]
  [FONT=lucida grande]Press iTunes & App Store[/FONT]
  [FONT=lucida grande]Select the option that says Apple ID: YOURID[/FONT]
  [FONT=lucida grande]Select Vi
  Jak ktoś jest niecierpliwy i chce pograc w HS na iPad’zie to zamieszczam krótki poradnik jak to zrobić. Uprzedzam że znalazłem to na necie i nie testowałem tego, bo nie mam iPad’a :(

  
  
  Go to settings
  Press iTunes & App Store
  Select the option that says Apple ID: YOURID
  Select View Apple ID
  Select Country/Region
  Select British Columbia, Canada
  Delete your payment method when prompted to confirm
  Replace your zip code with V0L 1C0 (Will only work for BC)
  I ściągnijcie z kanadyjskiego app store, a później powrót do polskiego
 6. QUOTE

  Witam;
  A wiadomo coś o androidzie ?? Kiedy będzie ??

  Blizzard wspominał o drugiej połowie tego roku tak jak Luk napisał.

Trackbacks/Pingbacks

 1. Hearthstone na iPadzie – premiera! | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] dokładnie 2 tygodniach od premiery Hearthstone na iPada w kilku wybranych krajach, doczekaliśmy się światowej […]

Submit a Comment