Premiera Przedwiecznych Bogów 27 kwietnia!

Blizzard podał oficjalną datę premiery Przedwiecznych Bogów – w naszym regionie nowy dodatek wystartuje 27 kwietnia.

27 kwietnia premiera

Potwierdził się zatem wcześniejszy przeciek – Premiera 27 kwietnia?. W regionie NA premiera będzie miała miejsce 26 kwietnia ichniejszego czasu, który jest 9 godzin za nami. Możemy zatem spodziewać się premiery w środku nocy z 26 na 27 kwietnia dla naszego regionu. Blizz zapewne najpierw odpali dodatek na serwerach NA i jak wszystko pójdzie dobrze to przejdzie do wdrażania w kolejnych regionach.

Specjalny stream Blizzarda

21 kwietnia o 19 naszego czasu na kanale Twitch.tv/PlayHearthstone odbędzie się specjalny stream, w trakcie którego będziemy mogli zobaczyć pojedynki projektantów Hearthstone. Z pewnością poznamy wtedy wszystkie pozostałe karty dodatku.

Formaty

Pamiętaj, że wraz z wejściem Przedwiecznych Bogów do gry wejdą dwa formaty gry:

 • Standard – można grać kartami podstawowymi, oraz wszystkimi poza Naxxramas i Gobliny vs. Gnomy.
 • Dzicz – można grać wszystkimi kartami.

W obu trybach można osobno awansować na drabince rankingowej. Możliwe jest mieć np. 5 rangę na Standardzie i 20 na Dziczy. Na liście znajomych będzie wyświetlana najwyższa ranga jaką posiadasz.

Naxxramas znika

Do 27 kwietnia masz też czas, aby nabyć chociażby pierwsze skrzydło przygody Klątwa Naxxramas. Po premierze Przedwiecznych Bogów przygoda ta zniknie ze sklepu i nie będzie można jej już nabyć. Jeśli jednak zakupisz dostęp przynajmniej do pierwszego skrzydła będziesz mógł dokupić kolejne w przyszłości. Warto pomyśleć o tym, gdyż trochę szkoda stracić frajdę z tej przygody.

Arena

Z chwilą premiery wszystkie karty staną się dostępne do wyboru na Arenie, na której będzie panował format Dzicz.

Wszystkie informacje o Przedwiecznych Bogach znajdziesz w Kompendium Przedwiecznych Bogów. Lista kart, informacje, historia – wszystko razem w jednym miejscu.
kompendium przedwieczni bogowie

Kto ma setki oczu, dziesiątki przeróżnych… wypustek i dość (nie)ciekawe plany względem karczmy? Oczywiście Przedwieczni Bogowie! Niecierpliwią się już, by was poznać i przedstawić wam swoją nową, przerażającą, uroczą wizję Hearthstone!

 
Przedwieczni Bogowie wprowadzają do gry 134 nowe, zupełnie niezdeprawowane karty, które bez wątpienia zmienią wasze spojrzenie na Hearthstone… karczmę… i nie tylko. Przedwieczni Bogowie to przyjazne i dobrotliwe istoty (należy to podkreślać na każdym kroku), obdarzone niewyobrażalną wręcz mocą. Przybyli, aby udowodnić wszystkim, ile frajdy możecie czerpać z życia, jeśli tylko się zrelaksujecie i przestaniecie martwić o drobnostki. Niektórzy spośród waszych ulubionych sojuszników i adwersarzy z karczmy odbyli już audiencję u Przedwiecznych Bogów i czują się dzięki temu dużo lepiej!

 

Trzecie rozszerzenie do Hearthstone będzie dostępne do nabycia w wewnętrznym sklepie gry 26 kwietnia w regionie amerykańskim oraz 27 kwietnia w regionie europejskim oraz Azji – na komputery z systemami Windows i Mac OS, tablety z systemami iOS oraz Android, a także smartfony. Pakiety kart zakupione w przedsprzedaży mogą zostać otwarte po oficjalnej premierze rozszerzenia.

 

Pamiętajcie! Przedsprzedaż rozszerzenia Przedwieczni Bogowie zakończy się z chwilą jego premiery. Nie przegapcie szansy na dołączenie do swojej kolekcji wszechwiedzącego, wielookiego i kosmicznie potężnego zestawu zawierającego 50 pakietów kart oraz rewers, który również jest zupełnie nie z tego świata.

 

Razem z nami przywitajcie naszych nowych, Przedwiecznych władców!

Author: hearthstone

Share This Post On

12 komentarzy

 1. Nie obraziłbym się gdyby dzisiaj rzucili nowe karty do bójki ;), albo chociaż jakieś badziewne archetypy jak przy tgt. Warto wspomnieć że na NA premiera dzień wcześniej :)

 2. obstawiam ze jednak premiera będzie 28 kwietnia , bo 27 jak zawsze padną servery co jest juz stałym elementem tego typu premier :/

 3. QUOTE

  obstawiam ze jednak premiera będzie 28 kwietnia , bo 27 jak zawsze padną servery co jest juz stałym elementem tego typu premier :/

  Jeśli premiera będzie w środku nocy to raczej przejdzie gładko.

 4. Z tego co się orientuję to standard wchodzi równo z dodatkiem, jeśli ktoś ma rangę np. 5 to zaczyna swoje zmagania w obu trybach od rangi 5.

 5. QUOTE

  Premiera bedzie 27 + 7 dni jak lagi,dc i brak połączeń zejdą Kappa
  
  nie przesadzajmy :P max 1 dzien by zszedł na to.
  
  
  Jeśli premiera będzie w środku nocy to raczej przejdzie gładko.
  
  Nie byłabym tego taka pewna, jak była ostatnio premiera Wielkiego Turnieju to dodatek wyszedl cos okolo godziny 20-21 ( jezeli dobrze pamietam ) a udalo mi sie dopiero zalogowac do gry około 4 nad ranem :/ owszem, czasem komus sie udalo zalogowac przed ta 3-4 rano ale były takie lagi że otwieranie jednej paczki kart trwalo kilka minut zwykle :/
 6. blizzard już musiał potwierdzić datę premiery, bo za długo czekamy ponad 5 miesięcy od ostatniej przygody, a tu jeszcze czeka nas w tym roku dwie kolejne czy dodatek czy przygoda, z pewnością w dniu premiery to lepiej nie wchodzić do gry z serwerami to nic nie wiadomo, ja wole poczekać do następnego dnia i na spokojnie otwierać pakietu itp :)

 7. Bardzo źle że podali date premiery przez to pozostały czas bedzie mi się strasznie dłużył i bardziej bede niecierpliwy a jakby nie podali to czas by szybciej zleciał.

Submit a Comment