Problemy z areną GvG – NAPRAWIONE

problemy z arenami

AKTUALIZACJA! Problemy zostały naprawione i już normalnie areny nagradzają pakiety GvG!

Premiera GvG już za nami i prawie wszystko działa tak jak powinno. Słowo prawie jest tutaj bardzo istotne gdyż…

Występuje problem z arenami – czasami nagradzane są klasyczne pakiety, podczas gdy mają być nagradzane wyłącznie pakiety GvG.

Blizzard ostatnią aktualizację na temat tej sytuacji napisał przed 5 nad ranem naszego czasu w temacie na oficjalnym angielskim forum. Zapewnili, że pracują nad tym problemem i gdy tylko coś będą wiedzieć to dadzą znać.

Gdy tylko sytuacja się zmieni zamieścimy w tym niusie aktualizację, oraz wrzucimy informację na forum.

Jeśli jeszcze nie czytałeś to zerknij na niusa o premierze Gobliny vs Gnomy – tutaj.

 

Konkurs!

Wkrótce ogłosimy specjalny konkurs z nagrodami od Blizza. W konkursie będą potrzebne zdjęcia z kartami GvG w akcji, dlatego już teraz zacznij je zapisywać (klawisz Print Scrn).

Polub nas na facebooku, żeby usłyszeć o konkursie:

 

Jak przetrwać eksplozje i nie zostać zamienionym w kurczaka?

Wszystko co powinieneś wiedzieć o Gobliny vs Gnomy:

Pakiety z kartami GvG kupujesz normalnie w sklepie, stare pakiety nazywają się teraz „klasyczne” i też możesz je kupić w sklepie. Na arenie zdobędziesz tylko nowe pakiety GvG. Oba rodzaje pakietów kosztują tyle samo złota czy też euro.

Jeśli rozpocząłeś już arenę przed premierą (opłaciłeś ją lub masz darmowe wejście i widzisz już wybór między trójką bohaterów) to jesteś zablokowany i dostaniesz z niej klasyczny pakiet. Dopiero areny rozpoczęte od tej pory nagradzają nowymi pakietami.

W górnym menu strony masz zakładkę Gobliny vs Gnomy. Znajdziesz w niej wszystko co potrzebujesz do przetrwania w gąszczu nowych rzeczy:

Jeśli jeszcze nie masz konta na naszym forum to świetna okazja do rejestracji, która jest darmowa i trwa dosłownie 15 sekund (nie trzeba maila potwierdzać). Możesz od razu pisać posty, tematy i zadawać pytania gdyż na forum panuje bardzo przyjazna atmosfera i każdy kulturalny gracz jest mile widziany bez względu na staż w grze.

Rzuć okiem do popularnych tematów na forum:

Pamiętaj też wrzucać swoje zdjęcia do działu ze zdjęciami, możesz założyć swój temat i wrzucać do niego fotki – tutaj. Jak umieszczać zdjęcia na forum przeczytasz w tym poradniku – tutaj.

Baw się świetnie i do zobaczenia gdzieś pomiędzy eksplozjami i latającymi kurczakami!

Author: hearthstone

Share This Post On

7 komentarzy

  1. Właśnie przed chwilą skończyłem arenę, to da darmowa z okazji premiery GvG. Wczoraj (jeszcze przed premierą) sprawdziłem jakie klasy mam do wyboru. Na szczęście wypadł pakiet GvG.

  2. QUOTE

    Właśnie przed chwilą skończyłem arenę, to da darmowa z okazji premiery GvG. Wczoraj (jeszcze przed premierą) sprawdziłem jakie klasy mam do wyboru. Na szczęście wypadł pakiet GvG.

    To też jest dobre bo Blizz zapowiadał, że w takiej sytuacji dostaniesz klasyczny pakiet :D Nic nie działa tak jak zapowiadano ._.

  3. Jeszcze taka mała ciekawostka związana z arenami, właśnie otwieram kolejną i pojawiły się nowe „odzywki” bohaterów, których wybieram (w sensie klikam ich portrety). To jest nowość, czy po prostu ja tego wcześniej nie słyszałem?

    • Wydaje mi się, że to nowość. Miałam to samo przy wyborze Malfuriona, aczkolwiek na arenie grałam nim dopiero pierwszy raz ;)

  4. Kilka odzywek zmienili z tego co słyszałem. A co do aren to jestem ciekaw jak to jest, że po tych wszystkich naprawach w europie mamy i tak inne problemy niż w ameryce?

Submit a Comment