Problemy z zakupem Rewiru Zarazy

Niestety otwarcie Rewiru Zarazy nie obyło się bez problemów. Obecnie wiele osób nie jest w stanie nabyć dostępu do tegoż rewiru czy to za pomocą złota czy pieniędzy.

W najdelikatniejszej wersji bugu po prostu nie jesteś w stanie zakupić dostępu, w bardziej ciężkich przypadkach pobiera Ci złoto i go nie oddaje lub blokuje Ci środki na koncie na jakiś czas.

Blizzard napisał takie wyjaśnienie do tych problemów:

Zacznij od sprawdzenia Historii zakupów na swoim koncie Battle.net.

 

 • Za nieudane transakcje dokonane złotem, powinno ono wrócić do Ciebie po około 10 minutach.
 • Za nieudane transakcje dokonane gotówką przez PC środki zostaną odblokowane w ciągu 72 godzin zależnie od polityki Twojego banku.
 • Za nieudane transakcje poprzez iTunes na iPadzie środki zostaną zwrócone zgodnie z polityka Apple.
 • Dla wszystkich przypadków, w których więcej niż jeden zakup był udany (złoto, gotówka lub iTunes) nasz zespół sprawdza te sytuacje i pracuje nad rozwiązaniem ich.
 • Widzimy, które konta dokonały kilkukrotnego zakupu Rewiru Zarazy i zwrócimy środki jak tylko będziemy mieli gotowe rozwiązanie.
 • Niektórzy gracze mogą też natknąć się na informacje „Sklep Zamknięty” przy próbie zakupu dostępu do rewiru. Także się tym zajmujemy.

Kupiłeś dostęp do Rewiru Zarazy bez problemu? Jeśli masz kłopoty to możesz się wpisać do tematu na forum battle.net – tutaj lub odezwać się w temacie na naszym forum gdzie niektórzy też mają z tym problemy – tutaj.

Author: hearthstone

Share This Post On

17 komentarzy

 1. Heh, ja już o północy sobie grałem ^.^ Czekałem jakieś 2 minuty na Purchase Autentication czy jakoś tak, ale przeszedłem.

 2. Bylo nie klikac od razu. Jak dzialasz z Blizzardem to NIGDY nie kupujesz/robisz rzeczy w dniu w ktorym staja sie dostepne. Bo albo lagi i disconnecty albo bugi takie jak ten.

 3. QUOTE

  Bylo nie klikac od razu. Jak dzialasz z Blizzardem to NIGDY nie kupujesz/robisz rzeczy w dniu w ktorym staja sie dostepne. Bo albo lagi i disconnecty albo bugi takie jak ten.

  Czasem jednak warto rzucić się od razu, w WoWie nie raz były jakieś bugi pozwalające pokonać bossa łatwiej ;p

 4. Nie wiem czy już ticketa nie pisać… nie mogę wycofać sprzedaży, nic mi nie pociągneło z konta.. po prostu ciągle autoryzacja trwa.

 5. A probowałes kiedys napisac ticketa do polskiego suportu ?
  Ja probowałem i po kliknieciu na ten link
  http://i.imgur.com/PgG5aqC.png
  zostałem z powrotem wywalony do forum pomocy technicznej w polskim forum Blozza
  gdzie zostałem łaskawie olany przez niebieskich zero odp mimo , że kilka razy pisałem :)
  także brawo Blizz :)

 6. Zgłaszanie błędów przez pomoc Blizzarda zawsze wywali cie do forum, ja w przypadku Heroes of the Storm je olałem i wybrałem temar „Problem z zakupem” Dzięki temu stworzyłem ticket w którym nikt się nie czepiał że zrobiłem tak a nie inaczej, odpowiedź na to co chciałem dostałem już po 4 minutach.

 7. U mnie też ciągle trwa autoryzacja, więc takich osób może trochę być. Nie wiem czy zgłoszenia coś pomogą, pewnie to nadal masowy błąd i zostaną skwitowane typowym: „pracujemy nad tym, dziękujemy za cierpliwość”.

 8. Dokładnie tak jak piszecie, ja również nie mogę dokonać zakupu, złożone zamówienie ciągle czeka do realizacji od 3 dni nowe kliknięcia nic nie dają. Pogrom. Po ostatnim bugu 2 miesiące temu miałem zablokowane konto na 2 tygodnie, kompletna zlewka działów technicznych, teraz przynajmniej można hs-a odpalać poza arenką i kupnem packów. Ale ja bym się przygotował na dłuższe czekanie nie będzie to dziwne jak poczekamy jeszcze tydzień.

 9. QUOTE

  Dokładnie tak jak piszecie, ja również nie mogę dokonać zakupu, złożone zamówienie ciągle czeka do realizacji od 3 dni nowe kliknięcia nic nie dają. Pogrom. Po ostatnim bugu 2 miesiące temu miałem zablokowane konto na 2 tygodnie, kompletna zlewka działów technicznych, teraz przynajmniej można hs-a odpalać poza arenką i kupnem packów. Ale ja bym się przygotował na dłuższe czekanie nie będzie to dziwne jak poczekamy jeszcze tydzień.

  Pamiętam ten bug, sporo ludzi miało wtedy problemy :/ Bardzo długo to trwało, mam wrażenie, że jednak trochę za mało ludzi pracuje przy HSie jak na tylu graczy.

 10. Pytałem, dlatego ze mi przeszlo za pierwszym razem, a probowalem za euro. Wiec ciekawy bylem czy za euro przechodzi a za gold nie ;)

Submit a Comment