Przeciek nowych kart Blackrock Mountain?

Dopiero co wczoraj pisaliśmy o tym, że druga przygoda/dodatek może mieć miejsce w Blackrock Mountain czyli legendarnej górze wulkanicznej, w której swoje siedziby mają Ragnaros i Nefarian, a już mamy pierwszy przeciek zdjęć nowych kart!

W internecie pojawiły się trzy bardzo niewyraźne zdjęcia, na których widać cztery nowe karty:

Blackwing Technician – neutralna rzadka, koszt 4 many, staty 2/4, opis: Stronnicy, którzy kosztują 5 lub więcej nie mogą być zagrani.
Chimareon – neutralna legendarna, koszt 8 many, staty 8/7, opis: Gdy dobierzesz tę kartę, zmień życie WSZYSTKICH stronników na 1.
Hourglass Sand – rzadka karta klasowa maga, czar, koszt many nieznany, opis: Twój przeciwnik ma tylko 5 (może 15, karta nie jest widoczna w całości przyp. red) sekund na wykonanie swojej następnej tury.
Mind Quickening Gem (prawdopodobnie „gem”, fragment jest ucięty czytaj niżej wyjaśnienie przyp. red.) – epicka karta klasowa maga, czar, koszt 5 many, opis: Możesz użyć swojej mocy bohatera raz w ciągu następnej tury przeciwnika.

Zdjęcia:

blackwing technician

chimaeron

mag czary

 

Karty te mogą również wskazywać raid, do którego nawiązywać będzie przygoda czy też dodatek. W poprzednim niusie o Blackrock Mountain pisaliśmy, że w lokacji tej w World of Warcraft znajdują się trzy raidy – dwa dla 40 osób z czasów tzw. Vanilla WoW (czyli WoWa przed pierwszym dodatkiem – The Burning Crusade) w postaci Molten Core i Blackwing Lair oraz jeden dla 10/25 osób z czasów dodatku Cataclysm – Blackwing Descent.

W Molten Core finalnym bossem jest Ragnaros, natomiast w Blackwing Lair i Blackwing Descent ostatecznym bossem jest Nefarian (syn Śmiercioskrzydłego | Deathwinga, brat Onyxi).

chimaeron fotoJeśli te przecieki są prawdziwe, to karty te wskazują bardziej na Nefariana i jego Blackwing Lair i Descent:

Blackwing Technician pochodzi z Blackwing Lair (był to tzw. trash czyli stworzenia, które trzeba zabić przechodząc od jednego bossa raidu do drugiego).

Chimaeron jest jednym z bossów w Blackwing Descent, jest to Hydra.

Hourglass Sand jest składnikiem wymaganym do usuwania debuffu (zaklęcia osłabiającego bohatera przez przeciwnika) nakładanego przez Chromaggusa – przedostatniego bossa Blackwing Lair. Piasek ten można zdobyć zabijając potwory krzątające się po Blackwing Lair.

Mind Quickening to buff zwiększający szybkość rzucania czarów, otrzymuje się go po aktywowaniu trinketu maga – Mind Quickening Gem, który jest przedmiotem 76 poziomu, który można zdobyć zabijając Vaelastrasz the Corrupt – zniewolonego czerwonego smoka, który jest drugim bossem Blackwing Lair. Wydaje nam się zatem, że czar maga z ww. zdjęcia będzie nazywał się Mind Quickening Gem. Wskazuje na to chociażby grafika przedstawiająca klejnot (gem).

Jak widać kierujemy się póki co bardziej w kierunku Nefariana i jego sługusów oraz niewolników. Czy Blizzard wypuści przygodę związaną z całym Blackrock Mountain czy pójdzie jednak w stronę części Nefariana? Warto przypomnieć, że w plikach znajduje się odwołanie do Molten Core, więc chyba jednak zobaczymy wszystkie części BRM. Możliwe, że tak jak w Naxxramas mieliśmy skrzydła, tak w przypadku Blackrock Mountain będziemy mieli podział na Molten Core i Blackwing Lair i Descent. A może Blizzard zaskoczy nas wszystkich i zamiast tworzyć przygodę zapowie kolejny dodatek?

Author: hearthstone

Share This Post On

106 komentarzy

 1. Blackwing technician – czyli będzie jeszcze więcej aggro ;P brawo BLIZZARD!!! powoli trzeba opuszczać tonący statek.

 2. Niewiarygodna, chociaż za dużo chyba czynników do grywalności jej brakuje, bo trzeba aż 5 partów na stole żeby zadziałało. Z drugiej strony istotny taunt, ściąga uwagę :) pysznie się zapowiada!

 3. QUOTE

  ale jak to uzywac hero power w trakcie tury przeciwnika?
  
  Dokładnie jak ma to wyglądać to nikt nie ma pojęcia, ale jest to jedna z najbardziej oczekiwanych przeze mnie mechanik jakich brakuje w tej grze. W Magic the Gathering (i pewnie w innych karciankach też) możesz normalnie używać niektórych kart w trakcie tury przeciwnika aby od razu odpowiedzieć na jego zagrania. 
  
  Kolejna karta która wyciekła = kolejna genialna mechanika. Możliwość wygrania poprzez wyjątkową taktykę <3 chcę to już dostać :D
 4. chyba rzecza ktora sprawia mi najwieksza przyjemnosc w hs to nawet nie 12 na arenie ale przecieki kart, pamietam jak wychodzilo gvg i byly te przecieki kart to wracalem z zajec przejety jak 10latek wracajacy do domu na dragonballa:P
  czyli ten kiljaden to fejk?

 5. Gdyby ten kil’jaden był prawdziwy, to bardzo, ale to bardzo myślałbym o Exodi z „yu-gi-oh” jeżeli ktoś to wogle kojarzy.

 6. Nie podoba mi się jedynie ten spell dla maga który pozwala używać hero power w turze przeciwnika bo wg mnie w hs’ie fajne było to, że nie trzeba uważać cały czas, a możesz robić co innego i tylko „przychodzić” na swoją turę. W MTG to jest inna bajka bo tak jednak gra się twarzą w twarz i można też zobaczyć, że wszystkie kkomputerowe MTG były raczej niewypałem.

 7. QUOTE

  Ten smok jest prawdpodobny, ale ta piramida i lekcje anatomi z Kil'jadenem? Z kąd ktoś wytrzasnoł taki fake?

  5 Minut w photoshopie i można zrobić dowolny fake. I żeby Illuminati nazwać piramidą? xD

 8. Co do tego smoka to jakie jest 2 słowo w opisie bo nie dowidzę ?? jednak wydaje mi się ,że smok to fake bo grafika taka nie Hsowa

 9. QUOTE

  Co do tego smoka to jakie jest 2 słowo w opisie bo nie dowidzę ??

  „Always attacks a random enemy character”

 10. QUOTE

  Co ma swoje plusy i minusy. Ominięcie taunta może wygrać Ci grę.

  Bardzo losowe, w constructed jakoś go nie widzę, ale na arenie już by się nadał

 11. Ja bym się jeszcze nie napalał zbytnio. Te zdjęcia to może być fake :/ Najlepiej poczekać na oficjalne potwierdzenie.

 12. QUOTE

  Jak myślicie, ile będzie kosztować nowy dodatek? Mam nadzieję, że nie więcej niż Naxx

  Ciężko ocenić nie znając ilości kart ani bossów do pokonania.

 13. łatwo odróżnić tutaj fake’a od tych bardziej wiarygodnych, wystarczy porównać czcionki opisów.
  Prowokacja 6/8 za 7 many… Tak myślę, myślę… Są w HS prowokacje za 7 many ? Chyba jedynie Drzewiec Wojny u Druida. Trzeba przyznać, że wygląda solidnie, staty też uniemożliwiają ściągnięcie go łowcą grubego zwierza. Ten smok za 8 many 10/10 co atakuje randomowo chyba nie będzie zbyt grywalny… Efekt słaby, właściwie bardziej negatywny niż pozytywny, koszt 8 many za stronnika 10/10 jest fajny ale podatność na wszelkie removale i łowce grubego zwierza nie co daje wątpliwości na temat użyteczności tej karty.

  Tego Illuminati oraz Kill’Jaedena nawet nie komentuje bo od razu widać, że fake… Sama czcionka nie jest Blizzardowska i układ.

 14. Nie wiem czy zauważyliście, ale na tych pierwszych zdjęciach widać zalążek nowej planszy (jakaś góra z lawy), więc zakładam, że Blizzard specjalnie wypuścił je do sieci, aby podsycić atmosferę przed przygodą. A co do reszty przecieków, ciężko powiedzieć, czy są prawdziwe.

 15. To jest bardzo dobry sposób promocji i podgrzewania atmosfery, także nie zdziwiłbym się jakby to było celowe zagranie.

 16. QUOTE

  Są w HS prowokacje za 7 many ? Chyba jedynie Drzewiec Wojny u Druida.

  Z neutralnych za 7 many praktycznie w ogole nie ma nic do grania. Za 7 many jest tylko 7 kart:
  Baron Geddon, Champion z Wichrogrodu, Dr Balance, Ognisty Ogar, Troggzor, Wojenny Golem i Zabojca z Krukowiska. Wiec taki 6/8 z tauntem bedzie bardziej niz mile widziany.

 17. Czy ja wiem czy ten mieczyk jest zbyt dobry. Za 2 many wojownik ma topór 3/2. Tutaj masz mieczyk zagrywany w pierwszej turze który jest 2/2 a potem po zaatakowaniu robi się 3/1. Solidna karta na early, czasami takiej braknie. Jedyne co może sprawiać, że ten mieczyk będzie przekoksowany to karty dodające durabillity. Ale to wymaga zupełnie innych decków czyli miło, że Blizz takie coś wprowadza przyda się takie urozmaicenie. Oczywiście jeżeli ta karta jest prawdziwa :)

 18. Mi się cały czas zdaje, że ona jest niepoprawna gramatycznie.

  Ale mieczyk fajny, trochę jak Zombie Chow – kontra na rushe.

 19. ten miecz jest dobry, gdyby był za dwa many to by był słabszym toporkiem
  widać że każda klasa dostaje rzadką kartę tylko tej epickie trochę nie rozumiem
  jakaś słaba a po dwa wyzwania napewno nie będzie

 20. ale IMO powinien mieć jakiś downsite, jak chow leczy przeciwnika w zamian za dobre statystyki, tak samo powinno być tutaj.

 21. QUOTE

  Mi się cały czas zdaje, że ona jest niepoprawna gramatycznie.
  
  Ale mieczyk fajny, trochę jak Zombie Chow - kontra na rushe.

  On jest dobrze opopisany, bo tam chodzi o to, że dostaje +1 do ataku za każde stracone durability, a gdyby byŁ opisany tak jak ty to dostawałby +1 do ataku za każdym razem jak traci ddurability. Czyli jakbyś w jakiś sposób zniszczyłbyś mu 2 durability jedną kartą to dostanie +2 do ataku, a jakby był opisany tak jak ty piszesz to dostałby tylko +1.

 22. QUOTE

  łatwo odróżnić tutaj fake'a od tych bardziej wiarygodnych, wystarczy porównać czcionki opisów.
  Prowokacja 6/8 za 7 many... Tak myślę, myślę... Są w HS prowokacje za 7 many ? Chyba jedynie Drzewiec Wojny u Druida. Trzeba przyznać, że wygląda solidnie, staty też uniemożliwiają ściągnięcie go łowcą grubego zwierza. Ten smok za 8 many 10/10 co atakuje randomowo chyba nie będzie zbyt grywalny... Efekt słaby, właściwie bardziej negatywny niż pozytywny, koszt 8 many za stronnika 10/10 jest fajny ale podatność na wszelkie removale i łowce grubego zwierza nie co daje wątpliwości na temat użyteczności tej karty.
  
  Tego Illuminati, Lava oraz Kill'Jaedena nawet nie komentuje bo od razu widać, że fake... Sama czcionka nie jest Blizzardowska i układ.

  Uważasz że lava servant to fake a prowokacja 6/8 nie, choć są na jednym zdjęciu?

 23. QUOTE

  Uważasz że lava servant to fake a prowokacja 6/8 nie, choć są na jednym zdjęciu?

  Wszystko to są przypuszczenia, zdjęcia mogą być modyfikowane, kto wie może lava jest prawdziwa… Albo fałszywa i taunt też, nie wiem.
  Można zakładać i tak i nie. Na tą chwilę są to ciekawostki. Sam jestem ciekaw jak to jest i ile tak naprawdę informacji na ten temat dostaniemy 6-stego.

 24. Urok przecieków jest taki, że póki Blizz oficjalnie nie potwierdzi co to będzie za dodatek, to wszystko może być fałszywką.

 25. QUOTE

  On jest dobrze opisany, bo tam chodzi o to, że dostaje +1 do ataku za każde stracone durability, a gdyby był opisany tak jak ty napisałeś to dostawałby +1 do ataku za każdym razem jak traci durability. Czyli jakbyś w jakiś sposób zniszczyłbyś mu 2 durability jedną kartą to dostanie +2 do ataku, a jakby był opisany tak jak ty piszesz to dostałby tylko +1.

  To czy wtedy nie byłoby „each time it loses Durability point”?

 26. ja mam nadzieję że porzącą pomysł ze złotymi wersjami kart z pyłu. Przecież to marnotrastwo pyłu dla takich kolekconerów jak mła:D. Jak sobię myślę że paczki są w ch… drogie a mistrzem aren nie jestem to człowiek skłonny porzucić jest marzenia o złapaniu ich wszystkich(kto oglądał pokemony ten wie) a co do tych przecieków to luz jeszcze im się zmieni kilka razy bo ktoś zacznie narzekać:) Ja proponowałbym blizardowi żeby zrobili cały dodatek i karty z tauntem wszystkie może w końcu mech magowie zoo warlocki i inne tego typu decki przestaną istnieć a i jeszcze do k. n. wprowadzcie achievementy!!!!!!!!

 27. Te pierwsze przecieki oraz te 3:
  Lava servant, miecz i prowokator, mają znak wodny normalnego hearthstonea
  Co myślicie?

 28. QUOTE

  Te pierwsze przecieki oraz te 3:
  Lava servant, miecz i prowokator, mają znak wodny normalnego hearthstonea
  Co myślicie?

  w przeciekach z Naxxa tez tak było. Widocznie w testach używają standardowy „znaków”

 29. QUOTE

  w przeciekach z Naxxa tez tak było. Widocznie w testach używają standardowych "znaków".

  Właśnie patrzyłem, przecieki z Naxxramas nie mnały żadnego znaku wodnego

 30. QUOTE

  w przeciekach z Naxxa tez tak było. Widocznie w testach używają standardowych "znaków".
  
  Dokładnie, nawet Ben Brode kiedyś mówił, że dodadzą znak wodny później.
  
  
  A naxxramas mniało jakieś przecieki? Żadnego nie kojarzę heh ;)
  
  O Panie cała masa była - 
  http://hsarena.pl/?s=przeciek
  Łącznie z tym, że ta "Fanowska Fikcja" - 
  http://hsarena.pl/fanowska-fikcja-czy-przeciek-naxxramas/
   praktycznie opisała działanie większości Naxxramas ;p
 31. Na głównej stronie HSa, tzn. tutaj: http://us.battle.net/hearthstone/en/ pojawiły się zmiany. Mianowicie widzimy żywiołaka ognia (?) którego wcześniej tu nie było :D Możemy już chyba być pewni czego będzie dotyczyła przygoda. Zmieniły się też karty widoczne na tej właśnie stronie. Teraz widzimy tutaj Magma Ragera, Twilight Drake’a, Core Hounda, Leeroya Jenkinsa i Dark Iron Dwarfa. Wszystkie te postacie spotkać możemy właśnie w Blackrock Mountain.

 32. W ogóle Twilight Drake widoczny na głównej stronie ma błąd :D Dostaje +1/+1 za każdą kartę w ręce. Taką umiejętność miał 1,5 roku temu :D

 33. Naxxramas nie miało żadnego znaku
  Te przecieki mają zwykły.

  Mam nadzieję że przygoda będzie o Nefarianie nie o Ragnarosie, bo on już jest w hearthstone

 34. QUOTE

  Ciekawe,czy ktoś inny na świecie już to zauważył czy przedstawiciel polskiego jest pierwszy :D.

  Nie no info mam z hearthpwn więc nie jestem pierwszy :p

 35. No teraz to już nie przecieki, tylko oficjalnie zaczynają się odkrywać :) W piątek będziemy wiedzieli duuuużo więcej!

 36. Czy to nie fake to ja nie wiem, ale przyjmując, że nie jest fejkiem to muszę przyznać, że karta mocna, ale na pewno nie OP. Zagrana w 5 turze psuje nam niezwykle ważną 6 turę, a zagrana później nie robi już aż takiego ogromnego zamieszania.

 37. QUOTE

  Nadal nie mogę zrozumieć jak może być to o Ragnarosie skoro on już jest?

  Ragnaros jest w grze tylko jako karta ,a przygoda o nim i Nefarianie jest bardzo fajnym pomysłem :D.

 38. Nie widzę kompletnie żadnych przeszkód żeby zrobić z Ragnarosa bossa który daje jakąś inną kartę w nagrodę. Zresztą nadal nie wiemy jak to wszystko będzie wyglądało.

 39. QUOTE

  Ragnaros jest w grze tylko jako karta ,a przygoda o nim i Nefarianie jest bardzo fajnym pomysłem :D.

  No może i tak ale taki np. Kel’thuzad dawał nam na koniec przygody w swojej postaci, a taki ragnaros już jest i co nam moze dać? Gdyby to było o nefarianie to było by bardzo fajnie, ale te pliki w grze po ostatniej aktualizcji bardziej wskazują na pana ragnarosa :/

 40. QUOTE

  O której naszego czasu zaczyna się ten występ Blizzarda?

  chyba ok.16-16:30

  A tak wgle to widzieliście,że na główniej stronie HS jakby całe tło jest przypalone :D.

 41. QUOTE

  No może i tak ale taki np. Kel'thuzad dawał nam na koniec przygody w swojej postaci, a taki ragnaros już jest i co nam moze dać? Gdyby to było o nefarianie to było by bardzo fajnie, ale te pliki w grze po ostatniej aktualizcji bardziej wskazują na pana ragnarosa :/

  Tam pisze tylko o rewersie Ragnarosa,a dla mnie głównym bossem będzie Nefarian (chociaż nie mam pewności czy to przygoda,czy przygoda-dodatek).

 42. QUOTE

  chyba ok.16-16:30
  
  A tak wgle to widzieliście,że na główniej stronie HS jakby całe tło jest przypalone :D.

  Tak :D Kurde Blizzard wie co zrobić żeby podgrzać atmosferę :D dosłownie

 43. QUOTE

  Tam pisze tylko o rewersie Ragnarosa,a dla mnie głównym bossem będzie Nefarian (chociaż nie mam pewności czy to przygoda,czy przygoda-dodatek).

  Moim zdaniem Nefarian był by fajniejszą opcją

 44. QUOTE

  Ciekawe,czy ktoś inny na świecie już to zauważył czy przedstawiciel polskiego forum jest pierwszy :D.
  
  Reddit. To zawsze jest Reddit. Przy kilkuset tysiącach ludzi zawsze ktoś tam takie rzeczy wyłapie pierwszy, a nawet jak nie to i tak gdziekolwiek by nie było to jest tam 1 minute później.
  
  
  O której naszego czasu zaczyna się ten występ Blizzarda?
  
  O 16:30 - 

  http://hsarena.pl/blizzard-na-pax-east-6-marca-transmisja-na-twitchu/

 45. QUOTE

  Moim zdaniem Nefarian był by fajniejszą opcją

  też tak uważam kocham smoki z świata Azeroth, więc oby te przecieki kart były prawdziwe bo dużo z nich pokazuje że będzie Nefarian :D
  Do Ragnarosa nic nie mam ale przyznam że jak dodatek będzie o nim a nie Nefatrianie to się mocno zawiodę.

 46. QUOTE

  "It's dangerous to go alone!" #Hearthstone 
  
  Myślicie, że to zapowiedź trybu 2v2?
  
  
  https://www.facebook.com/Hearthstone/photos/a.522822504427189.1073741828.498467596862680/871937109515725/?type=1
  
  
  
  
  Ciekawa wizja :) Ja w constructed raczej 2v2 się nie spodziewam, ale może w przygodzie :)? Kto wie!
 47. QUOTE

  w WoW TCG raidy działały super, bardzo bym tego chciał w HS.

  Po co grac na jednego face huntera jak mozna na dwoch ;)

 48. Mechanika dla szamana ciekawa, ale nie wiem czy jest zapotrzebowanie na kolejny damage spell. Odblokowanie many brzmi ciekawie, ale większą użyteczność widzę dopiero wtedy gdy ma się 3 lub więcej many na overloadzie. A karta dla warriora… Coż w naxxie był death’s bite to teraz coś gorszego, kariery nie wróżę.

  Najciekawsze z tego jest jednak dla mnie różne rarity obu tych kart :D

 49. QUOTE

  
  
  http://www.hearthpwn.com/news/805-new-blackrock-cards-lava-shock-axe-flinger
  
  Nowe karticzki :)
  Axe Flinger + Grim Patron + Acolyte of Pain + Armorsmith + Bouncing Blade = Win?
 50. QUOTE

  Axe Flinger + Grim Patron + Acolyte of Pain + Armorsmith + Bouncing Blade = Win?
  
  Zapomnij :p Za dużo kart wymaganych do komba.
 51. QUOTE

  Axe Flinger + Grim Patron + Acolyte of Pain + Armorsmith + Bouncing Blade = Win?
  
  @up: różne rarity najprawdopodobniej dla balansu na arenie.
  Zawsze kazda klasa miala tyle samo kart danej rzadkosci wiec na 99% w tym dodatku kazda klasa dostanie 1 zwykla i 1 rzadka. Do tego 5 legendarek za ukonczenie skrzydel :)
 52. QUOTE

  Zawsze kazda klasa miala tyle samo kart danej rzadkosci wiec na 99% w tym dodatku kazda klasa dostanie 1 zwykla i 1 rzadka. Do tego 5 legendarek za ukonczenie skrzydel :)

  A ja jednak myślę, że to specjalnie z myślą o arenie jest zrobione. Nie wydaje mi się, żeby dali po 2 karty klasowe.

 53. QUOTE

  Zawsze kazda klasa miala tyle samo kart danej rzadkosci wiec na 99% w tym dodatku kazda klasa dostanie 1 zwykla i 1 rzadka. Do tego 5 legendarek za ukonczenie skrzydel :)

  Zawsze każda miała, ale teraz chyba się to zmieni. Oficjalnie jest napisane, że:

  Wyzwania klasowe: poza typowym zestawem bossów Czarna Góra zawiera dziewięć nowych wyzwań klasowych. Trzeba w nich pokonać określonego bossa, który używa niestandardowej, wstępnie skonfigurowanej talii, będącej sprawdzianem twojej zdolności gry daną klasą. Jeśli ci się to uda, otrzymasz dwie nowe karty klasowe.

  Przy czym dwie nowe karty przypuszczam, że oznaczają dwie sztuki takiej samej karty.

  Ogłoszono, że będzie 5 skrzydeł, 17 bossów, 31 nowych kart. Z każdego bossa po karcie, za ukończenie każdego skrzydła tak samo, to daje 22 karty neutralne, pozostaje po jednej karcie na każdą klasę. Mi się to osobiście nie podoba, wolałbym, żeby każda klasa otrzymywała tyle samo kart o takiej samej rzadkości. Tutaj to nie wpływa na możliwość ich wylosowania z pakietu, ale już na koszt stworzenia ich złotych wersji – tak.

 54. QUOTE

  Ogłoszono, że będzie 5 skrzydeł, 17 bossów, 31 nowych kart. Z każdego bossa po karcie, za ukończenie każdego skrzydła tak samo, to daje 22 karty neutralne, pozostaje po jednej karcie na każdą klasę. Mi się to osobiście nie podoba, wolałbym, żeby każda klasa otrzymywała tyle samo kart o takiej samej rzadkości. Tutaj to nie wpływa na możliwość ich wylosowania z pakietu, ale już na koszt stworzenia ich złotych wersji - tak.
  Na pewno na PAXie powiedzieli ze za pokonanie bossow beda neutralne karty? 
  Osobiscie nie widze powodu zeby nagle Blizz zaczal dawac roznym klasom rozne rzadkosci kart, zwlaszcza ze w poprzednich 4 setach dawal po rowno. 
  Ja jednak bede sie upierac, ze za wyzwania klasowe beda rzadkie karty, za pokonanie bossow zwykle klasowe plus 8 neutralnych, a za wyczyszczenie skrzydla legendarne smoki. 
  
  Dodatkowo z twitta jednego z developerow Blizzarda:
  
  
  
  
  
  Lava Shock unlocks mana that is overloaded both now and next turn. You can net mana with it fairly easily.
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  				
 55. QUOTE

  Przy czym dwie nowe karty przypuszczam, że oznaczają dwie sztuki takiej samej karty.

  Tak, jest błąd na stronie. Akurat dzisiaj rozmawiałem z Prokkarem o tym, mają to poprawić. W angielskiej wersji strony jest to wyraźniej określone: „Succeed, and two copies of a new class card are yours.”

 56. QUOTE

  Na pewno na PAXie powiedzieli ze za pokonanie bossow beda neutralne karty? 
  

  Tutaj masz rację, nigdzie nie jest zaznaczone, że karty za pokonanie bossów będą neutralne. Pozostaje poczekać na jakieś informacje, ponieważ społeczność żywo dyskutuje na ten temat, więc przypuszczam, że ktoś może się na ten temat wypowiedzieć.

 57. QUOTE

  Tutaj masz rację, nigdzie nie jest zaznaczone, że karty za pokonanie bossów będą neutralne. Pozostaje poczekać na jakieś informacje, ponieważ społeczność żywo dyskutuje na ten temat, więc przypuszczam, że ktoś może się na ten temat wypowiedzieć.
  Az sobie wlaczylem prezentacje z PAXa :) Za pokonanie Bossow w trybie normalnym bedzie karta. Eric nie mowi o tym czy bedzie klasowa czy neutralna.
  
  http://youtu.be/qdQcv_sm9Gk?t=49m5s
  
  				
 58. yup, szczerze nie wiem czy to dobrze, czy źle. więcej opcji klasowych do wyboru to dobry pomysł może? przynajmniej będzie większa różnorodność i może ograniczy się karty must have w decku?

Trackbacks/Pingbacks

 1. Blackrock Mountain coraz pewniejszym typem na przygodę/dodatek | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] które widzieliśmy wcześniej (Przeciek 1, Przeciek 2) zaczynają się stopniowo co raz bardziej potwierdzać. 6 marca o 16:30 Blizzard…

Submit a Comment