[Przedwieczni Bogowie] 3 nowe karty!

Z każdym dniem jesteśmy bliżej nowego dodatku (i formatu).

Z każdym dniem znamy coraz więcej kart z Przedwiecznych Bogów!

Oto 3 nowe!

635944267322600388

Renounce Darkness – Bardzo specyficzna karta. Zamienia hero power oraz karty klasowe czarnoksiężnika na karty z innej klasy. Rodzi się tutaj bardzo ważne pytanie – czy będzie to pełne RNG, czy karty będą miały jakiś wzór zmian (przez co będzie można to jakoś logicznie wytłumaczyć i choć częściowo zaplanować)? Jeśli będziemy dostawać absolutnie losowe karty to cóż… nie widzę dla tej karty świetlanej przyszłości. Jednak jeśli będzie w tym jakaś logika, to kto wie?

 

 

635944614619651818

The Boogeymonster – Nowa neutralna karta legendarna. Stwór celujący raczej w arenę, gdzie licząc na słabe stwory przeciwnika można go spasać. Gdyby dostawał dopak także w obronie, to kto wie? A tak niestety nie jest to żadna potęga.

635944486031752216

 

Brood of N’Zoth – nowa karta z deathrattle. Jest to stwór, który słabe statystyki nadrabia grupowym dopakiem w momencie śmierci. Jeśli, gdy ten stwór umiera mamy 2 inne karty w stole – wtedy łączna wartość tej karty to 4/4 za 3  many. Co już czyni ją dość opłacalną. Oczywiście ryzyko jest spore, aby ta karta nie dała nam żadnej korzysci poza stworem 2/2. Jak wyjdzie w praktyce? Zobaczymy.

 

 

 

 

 

A wy co sądzicie o nadchodzących kartach?

renounce boogeymonster brood

 

Author: Eerion

Share This Post On

8 komentarzy

 1. B][I] Thaurissana[/I][/B][URL=”https://www.google.pl/search?q=Thaurissan&spell=1&sa=X&ved=0ahUKEwjt45v6v9vLAhULDZoKHRkQBt4QvwUIGSgA”][B][/B][/URL] do końca gry! Poza tym sam pomysł wyrzeczenia się ciemności wywołał u mnie uśmiech na twarzy. Nawet jeżeli ta karta nie p
  Renounce Darkness? Dla mnie bomba! Nawet bez specyficznego klucza tych wymian pamiętajmy, że wszystkie wymienione karty kosztują 1 mniej! Wyobraźcie sobie talie zrobioną wyłącznie z klasowych kart tylko po to, żeby za 2 many odpalić sobie

  
  
   Thaurissana
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

  do końca gry! Poza tym sam pomysł wyrzeczenia się ciemności wywołał u mnie uśmiech na twarzy. Nawet jeżeli ta karta nie podbije meta game (co biorę pod uwagę), to na pewno znajdzie się wielu takich freaków którzy będą ją grali wyłącznie dla przyjemności z gry! Podsumowując W KOŃCU DOBRA KARTA! Od zapowiedzi dodatku śledzę forum ale teraz pierwszy raz zalogowałem się, bo było warto. Pozdrawiam!

 2. QUOTE

  Brood of N'zoth powiem że przesłodko wygląda.

  Jeden z najfajniejszych artów. Wygląda jak rozgniewany Brajanek, jak mu mama nie pozwala do kałuży wskoczyć.

 3. The Boogeymonster – „Stwór celujący raczej w arenę, gdzie licząc na słabe stwory przeciwnika można go spasać.” Spoko, bo tych legend na arenie mamy zatrzęśienie. A mając do wyboru jego i Ysere, albo nawet Dożynkarza, będzie czekal kolejne pierdydyliard losowań, aż się komuś trafi razem z dwiema bardziej niegrywalnymi legendami. Karta stworzona, żeby grać klaserze w makao z Gruulem.

 4. Renounce Darkness? Dla mnie bomba! Nawet bez specyficznego „klucza” tych wymian pamiętajmy, że wszystkie zamienione w ten sposób karty kosztują 1 mniej! Wyobraźcie sobie talię złożoną wyłącznie z klasowych kart tylko po to, żeby za 2 many odpalić sobie pasywę Thaurissana na wszystkie karty! Poza tym sam pomysł wyrzeczenia się ciemności osobiście mnie rozbawił (taki nawracający się warlock w okresie świąt). Nawet jeżeli ta karta nie podbije meta game (co biorę pod uwagę), to na pewno znajdzie się wielu takich jak ja freaków, którzy będą nią grali wyłącznie dla przyjemności. Podsumowując: W KOŃCU DOBRA KARTA! Od zapowiedzi dodatku śledzę forum ale teraz pierwszy raz zalogowałem się i dodaję komentarz, bo moim zdaniem warto. Pozdrawiam!

  p.s. nie wiem czemu na forum ta wiadomość wyświetla się dobrze a na stronie wariuje, już ją nawet przepisywałem i nic to nie dało.

 5. Spoko, jak przyjemność sprawia Ci RNG to na pewno dostaniesz dużo radości od tej karty w postaci losowych kart ni przypiął ni przyłatał do aktualnego stanu stołu i meczu.

  Jak dla mnie to karty nic nie wnoszące kompletnie. Jak tak będzie do końca (mało prawdopodobne ale jednak) to nie wydam w ogóle tych 10.000 złota tylko przemęczę się 4 msc do następnego dodatku z FaceHunterem albo inną podstawową talią. Ewentualnie stworzę do 10 kluczowych kart z pyłu i już.

 6. Nowe zaklęcie dla czarnego jest dość mocno gówniane, ale te karty neutralne zapowiadają się bardzo dobrze. Talie pod Agonie będą trząść metą.

Submit a Comment