[Przedwieczni Bogowie] Cho’Gall

Cho’Gall – dużo było o nim (a może o nich?) domysłów i spekulacji, w końcu poznaliśmy jak będzie prezentował się w Przedwiecznych Bogach.

  • Cho’Gall – legendarny stronnik czarnoksiężnika.
    • Koszt: 7 many
    • Staty: 7/7
    • Okrzyk bojowy: Następny czar rzucony w tej turze kosztuje punkty życia zamiast many.

Cho-Gall

Czarnoksiężnik zbytnio nie przejmuje się swoim życiem, a każdy dobry gracz wie, że życie to zasób taki sam jak mana i można nim zarządzać odpowiednio. Pytanie czy jego działanie będzie wystarczająco skuteczne, aby zobaczyć go w grze? Napisz nam jak uważasz.

Wczoraj zobaczyliśmy ostatniego z Przedwiecznych Bogów – Yogg-Sarona i nowe zaklęcie czarnoksiężnika:

Yogg-Saron Kres Nadziei Złoty
Posiew_szalenstwa

 

Wszystkie informacje o Przedwiecznych Bogach znajdziesz w Kompendium Przedwiecznych Bogów. Lista kart, informacje, historia – wszystko razem w jednym miejscu.
kompendium przedwieczni bogowie

chogall z tłem

Author: hearthstone

Share This Post On

7 komentarzy

  1. Combo Guldan :P ? a tak serio karta która służy gównie do tego żeby wyratować się z ciężkiej niekorzystnej sytuacji na stole koszem swojego życia, do Handlocka może zdało by to egzamin w praktyce pewnie jakieś decki będą próbować na tym grać, może nawet coś agresywniejszego żeby zalać spelami face wroga :)

  2. Ale pamiętajcie, że w opisie karty jest „Next spell you cast this turn”, więc będzie to dotyczyć tylko pierwszego zaklęcia zagranego w danej turze.

  3. Spoko ale moja propozycja Chogalla że daje wrogim stronnikom splugawienie bardziej mi się podoba (pasuje do tego co robił boss w raidzie w cata czyli zwiekszał korupcje).

Submit a Comment