[Przedwieczni Bogowie] Mukla i nowy „healbot”

Lany poniedziałek, a my zostaliśmy obrzuceni bananami. Pojawiły się dwie nowe karty – Mukla i Aptekarz Kultu. Mamy mały wyciek grafik z nowych kart, nowy teaser kolejnego Przedwiecznego Boga oraz małe zamieszanie z świetlistym Ragnarosem.

Mukla i Aptekarz

 • Mukla, Tyrant of the Vale – legendarny, neutralny stronnik.
  • Koszt: 6 many
  • Staty: 5/5
  • Okrzyk bojowy: Dodaj 2 Banany do twojej ręki.
 • Aptekarz Kultu | Cult Apothecary – zwykły, neutralny stronnik.
  • Koszt: 5 many
  • Staty: 4/4
  • Okrzyk bojowy: Za każdego wrogiego stronnika na planszy, ulecz 2 pkt. zdrowia twojemu bohaterowi.

Mukla Tyrant of the Vale
Cult Apothecary

Ujawnienie Aptekarza możesz zobaczyć na filmie z kanału ChanmanV, który go pokazał:

„Wyciek” miniaturek z przyszłych głosowań

Sprytny użytkownik Reddita- King_of_frankerz znalazł miniaturki grafik kart, które zostaną pokazane przez pozostałych streamerów. Na zdjęciu od razu rzuca się w oczy Śmiercioskrzydły, którego pokaże Kibler oraz Cho’Gall od Kranicha. Kogo jeszcze widzisz na tych miniaturkach? Kogo albo jakie czary spodziewasz się zobaczyć od tych streamerów?

miniatury ze strony

Nowe głosowanie

Na stronie Przedwiecznych Bogów pojawiło się nowe głosowanie – który streamer ma najpierw pokazać „swoją” kartę z dodatku?

głosowanie 2

Y’Shaarj nadchodzi?

Na facebooku Hearthstone pojawiła się grafika, która najprawdopodobniej przedstawia trzeciego z Przedwiecznych Bogów – Y’Shaarj.

Y'Shaarj promo

Ben Brode o świetlistym Ragnarosie

Ben Brode odpisał na wiele tweetów z pytaniami i uwagami odnośnie pokazanego niedawno Ragnarosa, Lightlorda, który jest legendą paladyna. Ben potwierdził, że ma być on siłą, która powstrzymała kiedyś Przedwiecznych Bogów. Nie zobaczymy jednak innych wersji pozostałych Władców Żywiołów.

Tweety od Bena:

 • Ben – Uwielbiam to jak spaczyliśmy Wyżera wszyscy mówili „no dobra”, a gdy pokazaliśmy pogiętego Ragnarosa wszyscy zareagowali „nieeeee moja lore”. (Źródło)
 • Ben – Dodatek Przedwieczni Bogowie (jak nie cały Hearthstone) jest zdecydowanie podejściem typu „co jeśli?” w kontekście historii i świata Warcrafta. (Źródło)
 • Ben – Nie skończyliśmy spaczania starych i znanych postaci – mamy nadzieje, że spodoba wam się ta jazda. (Źródło)
 • Ben – Nie żebym potępiał kogoś – jesteśmy tutaj na granicy. Zrelaksujcie się jednak faktem, że jesteśmy w bezpiecznej nie-kanonicznej przestrzeni. (Źródło)
 • Gracz – Wypaczenie Wyżera ma sens – potażał się w jakimś szlamie Przedwiecznych. Ragnaros jednak nie przebudził się i powiedział Witaj! Spaliłby cię na śmierć.
  Ben – Powraca 4 Przedwiecznych Bogów – zobaczyliśmy to i pomyśleliśmy „nie no, ktoś musi to powstrzymać!” (Źródło)
 • Gracz – Czy to znaczy, że Al’Akir i Neptulon powrócą, a Therazane dostanie swoją kartę? Powinni współpracować znowu razem!
  Ben – Nie, tylko Ragnaros. (Źródło)

Jeśli jesteś zainteresowany dziejami Władców Żywiołów koniecznie przeczytaj odcinek Bohaterów Żagiewnego Kamyka poświęcony im – tutaj.

BZK Wladcy Zywiolow

Wszystkie informacje o Przedwiecznych Bogach znajdziesz w Kompendium Przedwiecznych Bogów. Lista kart, informacje, historia – wszystko razem w jednym miejscu.
kompendium przedwieczni bogowie

mukla cult z tłem

Author: hearthstone

Share This Post On

8 komentarzy

 1. Czy tylko mi nie podoba się dokąd to zaczyna zmierzać? Wyżer był jeszcze moim zdaniem ciekawy, ale ja pragnę zobaczyć całkowicie nowe karty, a nie oglądać milion spaczonych powtórek.

 2. A mi się spaczone wersję podobają, pokazują ogrom niebezpieczeństwa związanego z SB. A co za różnicą jak się kartą nazywa i jaki ma obrazek?

  Obie karty moim zdaniem będą bardzo często grane :)

 3. Mukla bardzo słaby, a ten Aptekarz ciekawy, ale mega sytuacyjny i wszystko zależy od mety. Sam w sobie rewelacyjny nie jest, ale w specyficznej mecie będzie must have.

 4. QUOTE

  Mukla bardzo słaby, a ten Aptekarz ciekawy, ale mega sytuacyjny i wszystko zależy od mety. Sam w sobie rewelacyjny nie jest, ale w specyficznej mecie będzie must have.

  Sądzę, że nie tyle będzie must have, co po prostu sama jego obecność powoduje, że Aggro decki nie będą grać pod zalewanie stołu masą małych minionów. Bo leci AoE, leci Reno Junior i ragequit.

 5. QUOTE

  Mukla bardzo słaby, a ten Aptekarz ciekawy, ale mega sytuacyjny i wszystko zależy od mety. Sam w sobie rewelacyjny nie jest, ale w specyficznej mecie będzie must have.

  Muklę widzę w magu z Antkiem.

 6. QUOTE

  A tak w ogóle, to jestem ciekawy karty Richard Knighta. Coś czuję, że to będzie wezwanie Huffera, Leoka i Mishy naraz :D
  
  W memach już zamieściłem odpowiednią kartę:
  
  
  https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpl1/v/t1.0-9/12472342_988322287887475_3133028008989059430_n.jpg?oh=bfbf201992d5fcd02bf23447acd0bc1a&oe=5798BAB2&__gda__=1467274302_a98153a8a13c38567bcd276113cf73a1
   Kappa
 7. Nigdy nie byłem fanem Mulki i teraz też nie jestem ale jak słusznie napisał Marred może to się przydać do Tempo na Antku u Maga.

  Aptekarz zależy jaka będzie sytuacja na stole ale nie sądzę żeby ta karta zrobiła furorę może jakieś combo z Kapłanką 3/5 ale może być ciężko aby to wg wypaliło.

Submit a Comment