Przedwieczni Bogowie nadeszli!

Premiera Przedwiecznych Bogów nastała! Hearthstone został wypaczony i spętany mackami Przedwiecznych.

Przedwieczni Bogowie są już dostępni w regionie europy (pojawili się około 2:30 w nocy), wcześniej byli dostępni od około 19:30 na serwerach amerykańskich.

Weź udział w wielkiej dyskusji po premierze Przedwiecznych Bogów – jakie są twoje wrażenia? Co sądzisz o kartach? Podziel się wszystkim związanym z Mackowatymi już teraz – tutaj.

Trzeci dodatek Hearthstone wprowadza ze sobą nie tylko 134 nowe karty, ale także sporą zmianę w systemie rozgrywki – formaty Standard (tylko podstawowe karty oraz te z 2 ostatnich lat) i Dzicz (wszystkie karty).

Po zalogowaniu do gry otrzymujesz 3 darmowe pakiety Przedwiecznych Bogów. Dodatkowo za wygranie 9 gier w Standardzie otrzymasz razem 10 kolejnych pakietów. Razem otrzymujemy 13 pakietów za darmo.

Wszystkie karty Przedwiecznych Bogów po Polsku znajdziesz – tutaj. Zobacz też Kompendium Przedwiecznych Bogów.

Na forum toczy się wiele ciekawych dyskusji związanych z Przedwiecznymi Bogami, koniecznie zajrzyj i zabierz w nich swój głos:

Wszystkie informacje o Przedwiecznych Bogach znajdziesz w Kompendium Przedwiecznych Bogów. Lista kart, informacje, historia – wszystko razem w jednym miejscu.
kompendium przedwieczni bogowie

Zdjęcia z premiery

przedwieczni_bogowie_premiera01 przedwieczni_bogowie_premiera02 przedwieczni_bogowie_premiera03 przedwieczni_bogowie_premiera04 przedwieczni_bogowie_premiera05 przedwieczni_bogowie_premiera06 przedwieczni_bogowie_premiera07 przedwieczni_bogowie_premiera08 przedwieczni_bogowie_premiera09 przedwieczni_bogowie_premiera10 przedwieczni_bogowie_premiera11

Author: hearthstone

Share This Post On

1 Comment

Submit a Comment