[Przedwieczni Bogowie] Poznaliśmy kolejne dwie nowe karty

Udało nam się poznać dwie kolejne karty z najnowszego dodatku.

Serwis Atomix.vg ujawnił nową neutralną kartę: N’Zoth’s Tentacle.

 

635942477790128926

N’Zoth’s Tentacle | Macka N’Zotha – 1 many 1/1 – Agonia: Zadaj 1 obrażeń wszystkim stronnikom.

Czyli dostajemy mniejszą wersję Wybuchowej owcy. Karta wydaje się całkiem w porządku przeciwko agresywnym taliom. To czy znajdzie swoje miejsce w mecie zależy oczywiście od wielu czynników, ale jest to bardzo ciekawy i godny przetestowania stronnik.

Jednak to inna karta podbiła dzisiaj internet. Kripparian ujawnił dziś na swoim kanale youtube nowego legendarnego stronnika dla szamana. Filmik możecie zobaczyć tutaj:

 

 

 

635942557135375705

 

Hallazeal the Ascended – 5 many 4/6 – kiedy twoje zaklęcia zadają obrażenia, ulecz swojego bohatera za taką samą wartość.

Krótko mówiąc, jeżeli zadamy obrażenia czemukolwiek – wrogiemu bohaterowi, wrogiemu stronnikowi, albo nawet naszemu stronnikowi to leczymy się za taką samą wartość jaką zadaliśmy. Niszczycielskie Żywioły zadały łącznie 15 obrażeń? Leczymy się za 15 hp. Takiej karty brakowało szamanowi, ale czy to wystarczy żeby klasa ta pojawiała się częściej w grach rankingowych?

Dajcie znać co sądzicie o nowych kartach.

 

Author: Hazriel

Share This Post On

13 komentarzy

 1. Ta macka całkiem ciekawa, ale nie wiem czy serio namiesza w grze. Za to legendarka szamana jest cudna. W 8 turze rzucamy go razem z Elemental Destruction i leczymy się za milion hp.

  • Face shaman teraz już będzie umiał wyjść z każdej opresji.
   Wystarczy że będzie robił to co zawsze czyli nawalał nas spelami w ryj :)
   Pozdrawiam.

 2. Nowa owca nie będzie grana, aktualną widujemy tylko w mechtaliach, więc. .. meh.
  Ale legendarna dla szamana jest ciekawa, na pewno będzie grana w (nielicznych) taliach szamana. Potencjał ma :)

 3. Karta szamana wydaje się być fajna, ale ciężko mi ją ocenić jakoś bardziej, bo to jest klasa, która najmniej grałem.

  A co do macki, to widzę już jedno zastosowanie.
  „Everyone, get in here!”

 4. Pamiętam jak zesrałem się na widok Zaklinacza Mgieł, streamerzy również mówili, że to będzie OP. A w końcu okazało się to Zaklętym Gównem i nikt tego nie gra bo błogosławione ciągle aggro nie pozwala. Dlatego teraz jestem sceptyczny.

  Grałem dzisiaj 2 godziny laddera, Sekret Paladyn to mega przegięte gówno wszechczasów jakie wyprodukowali projektanci gry. A piszę tak delikatnie tylko dlatego, że 4 z 6 pojedynków wygrałem (na styk i przy mega fuksie w kartach). Nie dziwię się że 70% ludzi tym gra, jak nie można czegoś pokonać to trzeba się przyłączyć, taką wymusza na nich meta zasadę.

 5. QUOTE

  Pamiętam jak zesrałem się na widok Zaklinacza Mgieł, streamerzy również mówili, że to będzie OP. A w końcu okazało się to Zaklętym Gównem i nikt tego nie gra bo błogosławione ciągle aggro nie pozwala. Dlatego teraz jestem sceptyczny.
  
  Grałem dzisiaj 2 godziny laddera, Sekret Paladyn to mega przegięte gówno wszechczasów jakie wyprodukowali projektanci gry. A piszę tak delikatnie tylko dlatego, że 4 z 6 pojedynków wygrałem (na styk i przy mega fuksie w kartach). Nie dziwię się że 70% ludzi tym gra, jak nie można czegoś pokonać to trzeba się przyłączyć, taką wymusza na nich meta zasadę.

  Mam przyjemności zaliczenia się do tych 30% ludzi i do pewnie jeszcze mniejszej grupy, która nigdy wcześniej tym nie grała jak mi się na wymioty bierze B)

 6. Nie grałem, nie gram i nie zagram tym gównem ;) Co to pasjans czy ki %@^#? Posadźcie małpę przed kompem i też w jakimś % gier wyrzuci to co trzeba ;)

 7. QUOTE

  Jak nie można czegoś pokonać to trzeba się przyłączyć, taką wymusza na nich meta zasadę.

  True true. poza tym jakos trzeba wbic zlotego Pallka ;)

Submit a Comment