[Przedwieczni Bogowie] The last of them – Yogg Saron + Spreading Madness

Witajcie!

Nadszedł czas aby zaprezentować ostatniego z Przedwiecznych Bogów – Yogg-Sarona. To ten, który rezydował w Northrend i miał swój skąd w spaczeniu Arthasa na tamtym kontynencie!

Oto i on!

Yogg-Saron Kres Nadziei Złoty

 

A przy okazji mamy nową kartę dla czarnoksiężnika, która doskonale pasuje do naszego bóstwa.

Posiew_szalenstwa

 

Co o nim sądzicie? Losowy czar za każde zaklęcie jakie rzuciliśmy w ciagu całej gry! No, ale to rodzi sporo pytań, prawda? Już spieszę z odpowiedziami!

Q: Czy okrzyk bojowy Yogg-Sarona może celować w twoje postacie?
A: Tak. Yogg-Saron nie ma litości dla nikogo, wliczając w to twojego bohatera.

Q: Czy czary są losowo wybierane z puliu czarów rzuconych przez ciebie, czy są one całkowicie losowe i wybierane ze wszystkich istniejących?
A: Czary Yogg-Sarona są wybierane z puli wszystkich dostępnych czarów. I rzuca jeden za każdy czar zagrany przez ciebie w ciągu gry.

Q: Czy czary Yogg-Sarona będą rzucane z puli czarów każdej klasy, czy tylko twojej? I czy w standardzie będą rzucane czary tylko ze standardu?
A: Karty będą wybierane z całej puli czarów w standardzie, jeśli taki format będzie grany.

Q: Czy Yogg-Saron może uderzyć w samego siebie?
A: Bóg szaleństwa nie ma limitów nawet względem siebie. Ale nawet jeśli się zabije lub zamieni – cały efekt jego zdolności i tak zadziała. Jeśli karta pozwala na jakiś wybór (tak jak Raven Idol) – wybierana jest losowa opcja.

Q: Co jeśli Yogg-Saron rzuci czar, który nie może się na niczym zaktywować (jak Cios w plecy)
A: Szaleństwo nie jest w stanie przekroczyć pewnych granic. Taki czar zostanie automatycznie przerwany.

Q: Jak losowy jest „Losowy cel”? Czy czary które normalnie uderzają tylko we wroga mogą też walić po twoich sojusznikach?
A: Yogg-Saron, mimo swego szaleństwa, działa według pewnych reguł. Dlatego czary są traktowane tak, jakby rzucił je twój bohater (czyli coś wycelowane we wrogiego stronnika nie może uderzyć w twojego).

Q: Losowy cel oznacza, że moja kula ognia może spalić moje własne karty, a dopałki mogą wspomóc wrogów?
A: Dokładnie! Jeśli karta sama w sobie nie ma jakiegoś ogranicznika, wtedy cel jest wybierany z dowolnego możliwego.

Wszystkie informacje o Przedwiecznych Bogach znajdziesz w Kompendium Przedwiecznych Bogów. Lista kart, informacje, historia – wszystko razem w jednym miejscu.
kompendium przedwieczni bogowie

yogg posiew z tlem

Author: Eerion

Share This Post On

11 komentarzy

 1. Jest błąd w artykule. Najpierw działa battlecry, a później dopiero stronnik wchodzi na stół więc Sauron nie może wybrać samego siebie jako cel ataku ani buffa.

 2. Mysle , że to jest ulubiona karta Bena na testach siedzial i rżał widząc jak Yogg wali
  demagiem po swoich stronnikach i buffuje wrogie ,myśle ze Bena to podnieca , jak widzi takie cos
  to jest bliski ekstazy Pamietam jego zachowanie podczas prezentacji kart z GvG rżal jak głupi do sera
  po kazdym zagraniu z RNG

 3. Lifecoach rzucający Yogga w ostatniej sekundzie tury = profit. Przeciwnik nie będzie miał czasu w swojej turze (chyba, że naprawili to od moich czasów).

 4. COLOR

  Yogg-Saron - Zapowiada się bardzo fajnie ciekawe jak to będzie wyglądało w praktyce 
  a co do Posiewu Szaleństwa - to dobre to będzie jak przeciwnik będzie miał przewagę na stole ale losowość potrafi zrobić nie jednego babola :D
 5. Poczekajcie jak Yogg-Saron rzuci na siebie trzech na jednego jako pierwsze losowe zaklęcie albo rzuci losowe sekrety wrogiemu bohaterowi. Zabawa na całego :D

 6. Nie ma jak rzucić na siebie, bo przed wejściem na stół działają battlecry’e, a jak rzuca sekrety, to też tylko nam. Nie da się rzucić sekretem w przeciwnika, tylko nam je wystawi.

  Tak w ogóle to te czary będą zależne od klasy, która gramy, czy całkowicie losowe?

 7. Po prostu zniknie jako cel, tak samo jak np. Bomber zabije jakiegoś stronnika bombami to kolejne nie lecą już w niego, bowiem już umarł, lecz jest usuwany z pola dopiero po skończeniu się efektu okrzyku.

 8. Ja doszedłem do wniosku(idąc za doświadczeniem z GvG) i kupiłem za 4k pakietów klasycznych,dla mnie ten cały dodatek będzie taki sam jak GvG a nawet bardziej bo chcą zrobić furtkę dla nowych i kart grywalnych będzie góra 20-30.Wszystkie te podniety z bogami zostaną zweryfikowane w ciągu 2 dni i okażą się kompletnym niepowodzeniem(nowi będą zachwyceni).Na co mi 40 pakietów,pamiętacie jak ludzie płakali ze z 50 pakietów preordera nic nie mają nic nie mogą złorzyć?
  Ja siedze na 4k dustu i pewnie drugie tyle z nerfów jak polecą,z taką ilością dustu skraftuje wszystko to co będzie niezbędne i potrzebne.

  Polecam ten sam zabieg,oszczędzicie sobie frustracji i rozczarowania.

Submit a Comment