[Przedwieczni Bogowie] Thistle Tea i Twilight Summoner

Thistle Tea i Twilight Summoner czyli nowe zaklęcie łotra i neutralny stronnik.

 • Thistle Tea – rzadkie zaklęcie łotra.
  • Koszt: 6 many
  • Dobierz kartę. Dodaj dwie kopie jej do ręki.
 • Twilight Summoner – epicki neutralny stronnik.
  • Koszt: 4 many
  • Staty: 1/1
  • Agonia: Przyzwij Beztwarzowego Niszczyciela 5/5.

Thistle_Tea
Twilight_Summoner

Czwarte głosowanie

Wystartowało czwarte już głosowanie na to, który z znanych streamerów/graczy ma pokazać następną kartę Przedwiecznych Bogów. Tym razem głosować można na: Trump, Amaz, Kibler, Tiddler Celestial oraz Kno.

głosowanie 4

Wszystkie informacje o Przedwiecznych Bogach znajdziesz w Kompendium Przedwiecznych Bogów. Lista kart, informacje, historia – wszystko razem w jednym miejscu.
kompendium przedwieczni bogowie

 

Author: hearthstone

Share This Post On

12 komentarzy

 1. Ten Twilight Summoner to bardzo ciekawa opcja do decku pod agonię. Jeśli chodzi o kartę łotra to wszystko zależne od dobranej karty, raczej zbyt duża losowość by myśleć o graniu tego.

 2. Widze ze Blizz usilnie stara sie stworzyc control lotra tylko problem w tym ze nie wiem czy to jest wykonalne :/ Midrange/control deathrattle jeszcze jakos widze I zywie nadzieje w niego no ale czas pokaze! Co do nowej karty dla lotra to jest ona chyba wedlug mnie za droga I zbyt losowa :/ Dlaczego ? Otoz wyobrazcie sobie tak ze w 6 turze rzucamy to zaklecie I dobieramy backstab…..tragedia.

  Natomiast jesli chodzi o Twlilight Summonera to jest to ciekawy mob pod deck na agonie. Sytuacyjny I ryzykowny ale ciekawy!

 3. A gdyby ten spell działa tak że pokazuje ci 3 karty 1 dobierasz dostajesz 2 kopie a reszta wraca, bylo by lepiej?

 4. A to nie jest wreszcie tak iż dobierasz karte oraz dostajesz 2 „extra” czyli dwie dodatkowe jej kopie?
  Czyli dobierajac wypatroszenie dostajesz trzy wypatroszenia na łape :]

 5. KucykJr napisal tylko „gdyby tak bylo” a niestety tak nie jest :(

  Oczywiscie karta zostaje dobrana z deku losowo a potem zostaje jej kopie, czyli wedlug mnie smuteczek bo za duze ryzyko na slaba karte w danym momencie.

 6. Pamiętajcie że to karta dla łotra. Rzuci sobie prep + filiżanka i masz dociąg 3 kart za 3 many. Oczywiście ryzyko dobrania gówna jest spore, ale wyobraźcie sobie dobranie trzech Edwinów czy Nawałnic… <3

 7. QUOTE

  Pamiętajcie że to karta dla łotra. Rzuci sobie prep + filiżanka i masz dociąg 3 kart za 3 many. Oczywiście ryzyko dobrania gówna jest spore, ale wyobraźcie sobie dobranie trzech Edwinów czy Nawałnic... <3

  Ale może też wydać 4 many na prep + sprint i dobrać z mniejszym ryzykiem 4 karty, właśnie przez tę konkurencję nie widzę przyszłości dla tej karty.

 8. Czar byłby moźliwy Ale tylko u Druida, u łotra jej nie widzę. Ale tego stworka widzę w moim hobgoblinoksięźniku :)

 9. Może będzie, może nie. Dupy nie urywa, a ta filiżanka to przesłanka z małą czarną którą trzeba wypić grając długie mecze = Control. Ewidetnie karta tylko tam, no ewentualnie w jakimś Millu w połączeniu z Gangiem. A ten stronnik całkiem fajny, grywalny. Młyniec, Patrony, Wild Pyromancer, ta nowy robak z deathrattlem, nawet w agrro fajny bo chroni przed AOE.

Submit a Comment