Rewers Gobliński za sezon listopadowy

Co prawda Blizzard jeszcze oficjalnie tego nie ogłosił, ale HearthPwn dokopał się do plików gry i znalazł w nich nowy rewers za sezon listopadowy. Będzie to rewers Gobliński więc szykujcie swoich Goblinów – Zbira spółki Gitgeszeft, pirackiego Kapitana Zielonoskórego, Licytatora z Gadżetonu, Ryzykancką rakieterkę oraz Goblińskiego ochroniarza.

gobliński rewers

Wszystkie rewersy i sposoby na ich dostanie znajdziesz razem z listą zadań – tutaj.

Jednocześnie przypominamy, że za nieco ponad tydzień kończy się siódmy sezon – październikowy. Dlatego jeśli jeszcze nie wbiłeś 20 rangi lepiej się sprężyć bo ucieknie Ci rewers Halloweenowy Zadusznikowy!

rewers_zaduszniki_d

Na HearthPwn pojawiła się informacja, ze wprowadzono zmiany do żartobliwych tekstów przy kartach, jednak sprawdziliśmy to u Blizza i okazało się, że dodano tylko kilka kropek. Żadnych większych zmian nie wprowadzano, więc nie ma potrzeby przetrząsania swojej kolekcji w poszukiwaniu zmienionych tekstów ;-)

Author: hearthstone

Share This Post On

11 komentarzy

 1. COLOR

  
  
  WiLdEcaRd

  podzielam Twoje zdanie :D. Wiem, że z gustami się nie dyskutuje, lecz mi się ten nowy nie podoba. Po ostatnich strasznie blado wygląda.

 2. lubię dziabnąć przy graniu w hearthstone’a, hydraulicy ogólnie lubią, więc coś nas łączy. Lubię ten rewers :D

 3. QUOTE

  
  
  Ciekawe jestem czy blizz coś zdziała w tym kierunku. Posmaruje gdzieś, albo przekona na inny sposób. To jednak wielka korporacja która ma olbrzymie wpływy.
  To się nazywa przekupstwo i jest karalne w usa,za takie sugestie 

  na pewno

   wizy nie dostaniesz
 4. Rewers świetny, ale nie najlepszy :P Bardziej lubię ten rewers piracki i kominkowy, którego jeszcze nie mam. Zresztą porównajcie chociażby rewers pandaria i ten po nim black temple do obecnych.

  Z niecierpliwością czekam na rewers murlokowy :P i ze smokami (coś czuję, że taki miałby niezłą animację).

 5. QUOTE

  a co druid w hydraulice robi?

  Miałem tu na myśli kwestię kolorystyczną a nie tematyczną. Idąc Twoim tropem to rewers najbardziej dla Rołdża.

Trackbacks/Pingbacks

 1. Aktualizacja 1.3.0.6898 – nowe rewersy kart | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] życie weszła zapowiadana przez nas kilka dni temu mała aktualizacja, która dodała do gry cztery nowe rewersy […]

Submit a Comment