Rewers Heroes of the Storm już dostępny

Na kontach graczy zaczęły pojawiać się nagrody w postaci nowego rewersu Heroes of the Storm. Aby otrzymać rewers wystarczy zdobyć 12 poziom KONTA w Heroes of the Storm i rewers pojawi się sam na Twoim koncie Hearthstone.

Jeśli zdobyłeś 12 poziom konta, a nie otrzymałeś jeszcze rewersu bądź spokojny – Blizzard obiecał, że wszyscy otrzymają rewersy do końca tygodnia.

hots rewers

Zobacz animowaną wersję poniżej:

Jeśli film nie odtwarza się na Twojej przeglądarce to sprawdź wersję .gif – tutaj.

Dodatkowo w „najbliższych tygodniach” w samym HotS ma pojawić się specjalny wierzchowiec – Karta Hearthstone. Aby otrzymać tegoż wierzchowca należy wygrać 100 pojedynków w Hearthstone. Jeśli już nabiłeś swoje 100 wygranych możesz siedzieć spokojnie – wierzchowca otrzymasz automatycznie gdy tylko się pojawi. Póki co Blizz nie podał terminu kiedy to się stanie, ale obiecują, że będzie to „za jakiś czas”.

bohater burzy

 

 

Author: hearthstone

Share This Post On

24 komentarze

 1. QUOTE

  Nie pojawi się sam. Trzeba go odebrać pierw w Heroes of the Storm, dopiero po tym fakcie pojawi się w Hearthstone.
  
  To info dla tych, co wbili 12 lv w hotsie i czekają na komunikat nowego rewersu w HS nie wchodząc już do hots'a.

  Nic nie odbierałem na koncie hots, zalogowałem się do HSa – bah, rewers jest. Jak trzeba go odebrać? W sensie zalogować czy coś klikać?

 2. Wszedłem do HS, nie było rewersu, wszedłem do HOTS i było info, że dostałem rewers oraz portret z tygodnia premierowego. Zatwierdziłem, wyszedłem, wróciłem do HS i pojawiło się info, że rewers przyznany i mogę go ustawić.
  Potwierdzone info.

 3. Jak się zalogujesz to Ci wyskoczą powiadomienia o nagrodach (portret HotS, rewers HS i pet do WoWa), z tym, że jak wczoraj powiadomienia dostałem, to rewersu jeszcze nie, prawdopodobnie nie wszyscy na raz dostają (tak jak było z darmowymi pakietami)

 4. Panowie to jest jakaś chwilowa promocja czy ten rewers będzie na mnie czekał do końca moich dni aż wbije ten nieszczęsny 14lvl? :D

 5. QUOTE

  Nic nie odbierałem na koncie hots, zalogowałem się do HSa - bah, rewers jest. Jak trzeba go odebrać? W sensie zalogować czy coś klikać?
  
  
  Wszedłem do HS, nie było rewersu, wszedłem do HOTS i było info, że dostałem rewers oraz portret z tygodnia premierowego. Zatwierdziłem, wyszedłem, wróciłem do HS i pojawiło się info, że rewers przyznany i mogę go ustawić.
  Potwierdzone info.
  
  Dokładnie tak samo wczoraj zrobiłem. Rewers czekał na mnie do odbioru w HOTS, dopiero po odebraniu dostałem go w HS.
 6. QUOTE

  Dokładnie tak samo wczoraj zrobiłem. Rewers czekał na mnie do odbioru w HOTS, dopiero po odebraniu dostałem go w HS.

  Faktycznie, jak wbiłem dzisiaj to dostałem powiadomienie. Wczoraj pewnie nie wyskoczyło bo byłem w trakcie gry gdy dodali i od razu mi wyskoczył rewers w HSie jak tylko wlazłem.

 7. Rewers zdobyty. Nawet mała zajawka na hotsa wpadła ale ekipa lolowców niespecjalnie chce ze mną grać a nie mam z kim innym orać :/
  Kupiłem sobie nawet bohatera jednego. Janinę :D

 8. A ja dalej nie dostałem rewersu, ale to ponoć kolejny globalny problem…

  Dzięki bonusowi +100% xp wczoraj wbiłem Dymkiemu lvl12, więc jak się zaloguje czeka Go niespodzianka.

  Jak ktoś jeszcze nie zaczął a chce ten rewers to teraz jest najlepszy moment. Grając ze znajomymi masz w sumie +150% xp bonus, a po osiągnięciu lvl10 dodatkowe +100% xp bonus, więc ostatnie 2 levele to godzinka gry.

 9. QUOTE

  Rewers zdobyty. Nawet mała zajawka na hotsa wpadła ale ekipa lolowców niespecjalnie chce ze mną grać a nie mam z kim innym orać :/
  Kupiłem sobie nawet bohatera jednego. Janinę :D

  Poczekaj chwile, jeszcze Cię będą prosić o granie i się nawrócą. 90% LoLowców po przejściu do HotS nie wie jak mogło grać w LoLa w ogóle :D

 10. Zgłoście to blizzardowi a jeśli to nie pomoże to zostaje opcja ze osoby starsze nie dostają z jakiegoś zdrowotnego powodu.

 11. QUOTE

  Zgłoście to blizzardowi a jeśli to nie pomoże to zostaje opcja ze osoby starsze nie dostają z jakiegoś zdrowotnego powodu.

  U naszego Emeryta to na pewno problem z głową PJSalt :p

Submit a Comment