Rewers Heroes of the Storm w Hearthstone

Heroes of the Storm wkrótce będzie miało swoją premierę, z tej okazji w Hearthstone pojawi się nowy rewers, który otrzymasz za granie w HotS!

Premiera Heroes of the Storm jest wyznaczona na 2 czerwca, a otwarta beta wystartuje już 19 maja.

Nowy rewers związany z Heroes of the Storm:

rewers heroes of the storm

Nie znamy daty premiery rewersu, ale zapewne będzie do zdobycia wraz z premierą Heroes of the Storm 2 czerwca.

Aby zdobyć ten rewers najprawdopodobniej wystarczy wbić 12 poziom konta w HotS. Nie powinno zająć to zbyt długo, pierwsze poziomy wskakują bardzo szybko, a od 10 poziomu otrzymujesz dodatkowy dopalacz do doświadczenia i złota w postaci stimpaka.

Blizzard od dawna nagradza lojalnych graczy ich gier. Wcześniej mogliśmy zdobyć specjalny rewers World of Warcraft: Warlords of Draenor – za zakup kolekcjonerskiej edycji tego dodatku.

Również w HotS będziesz mógł zdobyć specjalną nagrodę za granie w Hearthstone! Za 100 pojedynków w HSie otrzymasz specjalnego mounta – kartę w HotS!

mount karta hearthstone

Oto jak karta będzie wyglądała w samej grze:

Oczywiście zarówno rewers jak i sam mount mogą się jeszcze zmienić, dane te zostały wyciągnięte z plików gry i zapewne twórcy jeszcze nad nimi pracują.

Czy grasz już w Heroes of the Storm? A może masz zamiar zacząć? Jeśli szukasz partnerów do gry to zapraszamy do tematu o HotS na forum: Heroes of the Storm.

Author: hearthstone

Share This Post On

41 komentarzy

 1. Ładny ^.^
  To pozostało tylko czekać do premiery HotSa, bo 12 lvl to już dawno, dawno temu, za górami, za lasami…. zdobyty
  OLABOGA! Co ja teraz biedna zrobię, tyle fajnych rewersów do wyboru, nie wiem na który się zdecydować!:mur:

 2. Wiedzą jak sobie windować statystyki. Niedługo pewnie ukaże się informacja „30 milionów graczy HotS podczas otwartej bety”

 3. Rewers jest tak obłędny że przysiadłem. Jak go zdobyć – jak w to (HotS) się gra. No i czy się da grać za darmochę?

 4. Intuicja mnie nie zawiodła :D. Z animacją wygląda extra. Jednak zostanie chyba tylko w strefie marzeń :D. Ten warunek – wbicie 12 lvl przekreślił wszystko.

 5. To ja jestem chyba w fazie closed omega :D. Nie mam czasu na grę, nawet Hs nie ogarniam jak należy. Natomiast moi kumple popadali lub są w stanie agonalnym :D. Nie wspomnę nawet o tym, że zaufanie mam tylko do własnej osoby :D.

 6. QUOTE

  Mogę Ci pyknąć ten 12lvl, no problem.

  @Emeryt ile czasu zajmuje takie wbicie 12lvl Tobie ( osobie , która ma juz pojecie o grze ) a ile moze zając osobie , która nigdy nie miała stycznosci z tą grą ?

 7. QUOTE

  Miło z Waszej strony. Tylko jak to zrealizować? Co muszę zrobić?

  Musisz im dać dane do konta battlenet. Ja bym im nie ufał. Źle im z oczu patrzy. Legendy pokradną, spyłują dr booma i pocraftują złote atrapy czy wispy.

 8. QUOTE

  @Emeryt ile czasu zajmuje takie wbicie 12lvl Tobie ( osobie , która ma juz pojecie o grze ) a ile moze zając osobie , która nigdy nie miała stycznosci z tą grą ?

  W weekend się przekonam ;-)

  Dla nooba w MOBAch obstawiam tydzień po 1-2h. Ale to luźny strzał.

 9. QUOTE

  Pamiętaj Emeryt nic za darmo.

  Dymkiemu się należy za ogrom pracy nad Ligą.

  Wszyscy inni: wycenię jak sprawdzę, ile godzin mi to zajmie.

 10. 2.5h i prawie wbiłem 7lvl. 20% za mną. Ale pierwsze gry były vs SI i bez drużyny.

  Przydatna tabelka: http://heroesofthestorm.gamepedia.com/Experience

  3.825k jest potrzebne, żeby wbić 12lvl. Za jedną bitwę dostajemy 150-200k. O ile robimy Quick Game i mamy w drużynie znajomego.

  Na 10lvl dostajemy Stimpack, więc od tego momentu też będzie ciut szybciej.

  Wniosek? Moje założenia okazały się słuszne – tydzień gry po 2h dzienne i wbijamy 12lvl. Około 10h gry.

  Ja planuję skończyć przed końcem weekendu, ale zobaczymy jak to wyjdzie.

 11. Natomiast ja prawie 4h i 8 lvl, lecz dalej rady nie dałem bo gra staje się po prostu nudnawa. Pierwsze wrażenia z gry: najbardziej do gustu przypadła mi mapa z kopalniami i zbieraniem czaszek :D.

 12. Hej, nie chce mi się tracić 10 godzin życia na HotS wolę je stracić na coś innego ;) Słyszałem, że jest jakiś Stimpack do kupienia na 7 dni czy coś który dodaje ci 200% do doświadczenia? Nie mogę znaleźć gdzie mogę to kupić?

  Wie ktos moze czy jak bede grał na serwerze USA w HotS to rewers dostane tylko na US&A czy na wszystkich regionach?

 13. Stimpack kupujesz bezpośrednio w grze. I pamiętaj, żeby zawsze grać w drużynie, a jak grasz z randomami w drużynie, to wysyłaj im zapro do znajomych – dodatkowe +50% xp.

 14. Baa, a to Ci zagadka :D. Pewnie gdzieś w trzycyfrowych :D bo często grasz w HOTS. Jednak rozsądek podpowiada, że też 12 lvl.

 15. QUOTE

  Baa, a to Ci zagadka :D. Pewnie gdzieś w trzycyfrowych :D bo często grasz w HOTS. Jednak rozsądek podpowiada, że też 12 lvl.

  Ja w to nigdy nie grałem, ale o tym cicho sza. :rotfl:

 16. W spożywczaku mówią, że rewers HotS będzie mozna zdobyc w kazdej chwili, nie ma ograniczenia czasowego wiec sie wyluzowałem :krol:

Trackbacks/Pingbacks

 1. Aktualizacja 2.6.0.8834 – małe bugi i nowe rewersy | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] Heroes of the Storm – nagradzany za zdobycie 12 poziomu konta w Heroes of the Storm. Poniżej możesz zobaczyć…
 2. Wierzchowiec Hearthstone w Heroes of the Storm, bany dla botów | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] Oczekiwany przez wielu wierzchowiec Heroes of the Storm w postaci karty Hearthstone pojawił się już w grze. Otrzyma go…

Submit a Comment