Rewers Ninja za sezon majowy

Wyjaśniło się, co to za tajemniczy rewers został wydobyty ostatnio z plików gry. Okazuje się, że za udział w czternastym sezonie rankingowym (Maj 2015) do zdobycia jest taki oto rewers Ninja!

rewers_ninja_duzy

Jak zawsze, aby zdobyć ten rewers musisz zakończyć sezon Maj z przynajmniej 20 rangą.

Wszystkie rewersy kart znajdziesz na stronie – Hearthstone Zadania – na samym dole.

Korzystając z okazji, że do gry wchodzi rewers Ninja, przypomnijmy może o najlepszym Ninja w całej grze, czyli Ogrze Ninja, który jest tak dobry, że jedyne zdjęcie jakie mamy z nim to zdjęcie tego drzewa, niestety nie wiemy gdzie ukrył się Ogr :-(

Ogr Ninja

Pełna zapowiedź tego sezonu od Blizza:

Rozpoczynamy czternasty oficjalny sezon rankingowy w Hearthstone! Z tej okazji prezentujemy nowy rewers kart, który możecie już dodać do swojej kolekcji!

 

ninja sezon

UWIERZCIE W SIEBIE! Zlejcie się z mrokiem nocy i niezauważeni polujcie na zwierzynę przeciwników w majowych rozgrywkach rankingowych, a w wasze ręce trafi rewers kart ninja!

 

Nowy rewers zastąpi domyślną grafikę na odwrocie kart w waszych taliach. To wspaniały sposób na pochwalenie się swoimi wyczynami w Hearthstone! Aby otrzymać majowy rewers kart, należy zdobyć rangę 20 w trybie gry rankingowej. Rewers zostanie przyznany na koniec sezonu rankingowego i będzie dostępny tylko w tym miesiącu.

majowy rewers

Nie zapominajcie również, że im dalej zajdziecie w danym sezonie rankingowym, tym więcej dodatkowych gwiazdek otrzymacie w kolejnym sezonie. W przypadku trybu rankingowego otrzymacie gwiazdki na podstawie waszych osiągnięć w ubiegłym sezonie – jedną za każdą zdobytą rangę. Miejcie na uwadze, że nawet jeśli bonusowe gwiazdki z poprzedniego sezonu zapewniają wam rozpoczęcie rozgrywki z rangą 20 lub wyższą w nowym sezonie, to i tak musicie przynajmniej raz zalogować się do gry, aby zdobyć nowy rewers kart.

 

Ponadto 100 najlepszych graczy w randze Legendy otrzyma punkty, które będą się liczyć do kwalifikacji do tegorocznych mistrzostw Hearthstone World Championship. Aby dowiedzieć się, jak możecie zostać mistrzami świata w waszą ulubioną karciankę, zapoznajcie się z artykułem zapowiadającym tegoroczne rozgrywki.

 

Opanujcie do perfekcji sztukę walki ninjutsu i wykażcie się w majowych zmaganiach w rankingu Hearthstone, a nowy rewers kart będzie wasz!

Author: hearthstone

Share This Post On

Submit a Comment