Rozpiska turniejowa Shadeta 19/16

Rozpiska turniejowa przygotowana przez Shadeta na 19 tydzień 2016 roku. Sporo eventów daje punkty Hearthstone Championship Tour!

StriveWire logoTurnieje codzienne

StriveWire.com – Godziny startu od 12 do 19, kilka eventów dziennie z różnymi nagrodami, polecam na start!

turning point turniej logoPiątek, Niedziela i Środa – Turnieje Turning Point

Turning Point – Zgarnij punkty HCT.

Sobota

Gfinity_Logo_Red_BlackGfinity 1v1 free to play – Start o 19:00, do wygrania 50£.

Niedziela

swecuplogowebSweCup Open #16 – Start o 14:00, do wygrania € i punkty HCT

esportswalleSports Wall Hearthstone Kings #15 – Start o 14:00, do wygrania Klawiatura i punkty HCT

Poniedziałek

turning point turniej logoTurning Point – Start o 18:00, do wygrania punkty HCT

 

hearthstone fi logoHearthstone.fi Monday Night Community Tournament #75 – Start o 18:00, 50€ dla zwycięzcy.

Autor:

Shadet – Weteran turniejowy, streamer i niesamowity pasjonat sceny turniejowej Hearthstone. Jest znany z swoich cotygodniowych rozpisek turniejowych oraz aktualnych informacji na temat obecnej mety, talii, itp. Sledź Shadeta na jego Facebooku – tutaj oraz jego stream na Twitch.tv/Shadet.

W2_415.psd

Author: hearthstone

Share This Post On

1 Comment

 1. I]Ten post jest protestem w związku z olaniem próśb o dodanie filmów Drwala Rębajło na stronę główną hsarena.pl
  [/I]

  [FONT

  Ten post jest protestem w związku z olaniem próśb o dodanie filmów Drwala Rębajło na stronę główną hsarena.pl 
  
  
  
  O co tyle krzyku?
  
  
  wszystko zaczęło się z dniem 13 listopada ubiegłego roku, gdy Drwal wrzucił pierwszy film na YT Nie ukrywam ,że kupił mnie łysiną i poczuciem humoru - wiedziałem, że to będzie hicior. Jestem graczem HS, który nie miał nic wspólnego z Warcraftem i każda historia na temat bohaterów kart rozszerzała moje horyzonty. Na stronie pojawiały się historie żagiewnego kamyka Ventasa, aczkolwiek, słowo pisane do mnie nie przemawia stąd wolę Drwala a od Ventasa. Po miesiącu wpadłem na pomysł, że Drwala trzeba wypchnąć na główną, no bo co bardziej by pasowało niż filmy opowiadające historię bohaterów z Hearthstone? No i się zaczęło
  :mur:
  
  Na forum jest taki temat *sugestie, pomysły na temat strony* uderzyłem tam z pomysłem Drwala na główną 28 grudnia, to jest 138 dni temu - do dzisiaj bez odzewu. Następnie szlakiem wywiadowczym, dowiedziałem się, że trzeba w tej sprawie uderzać do Droma. W styczniu, zagadałem bezpośrednio w tym temacie, odpowiedź była następująca *na stronie ma powstać dział wideo, na którym Drwal by miał się przewijać*. Mijały dni, miesiące i nicFailFish Od tamtej pory temat Drwala na forum pęka od nawoływań (nie tylko moich:p) by dodać go na główną. Bliżej majówki jeden z adminów przypomniał Dromowi o tej akcji, sam jakiś tydzień czy dwa temu wysłałem mu na priv zapytanie co jest i nie dostałem odpowiedzi. A najbardziej mnie wpienił fakt, że nawet sam Drwal wielokrotnie pisał do nich na fb i też olewka. 
  
  Oficjalny fanpage Blizzarda na fb udostępnia filmy Drwala, to czemu największy polski portal ma tego nie robić? 
  
  Poza tym, 
  
  
  NA GŁÓWNEJ NIC SIĘ NIE DZIEJE!

  X(

  Bójka, rozpiska Shadeta, bójka, rozpiska shadeta, bójka, rozpiska shadeta, teraz najlepsze - ostatnie zdjęcia i filmy dodane MAJ 2014 :rotfl:

  Pisałem już jak można by rozruszać tę stronę, ale warunek jest jeden - DROM MUSI SIĘ PODZIELIĆ WŁADZĄ! Nie znam gościa, pewnie jest zarobiony po pachy, ale na forum są ludzie którzy mogli by rozruszać tę stronę. (Docelowo widzę te stronę tak rozruszaną, by nie było problemu ze znalezieniem sponsorów dla PLH)

  Temat uważam za nagłośniony.

  Teraz kilka linków
  Kanał Drwala na YT - https://www.youtube.com/channel/UCqDfR-PjB3JGT8DiAqvpO5Q
  Temat Drwala na forum - http://hsarena.pl/forum/filmy-i-streamy/3266-kto-jest-kim-w-hearthstone-nowa-seria-na-yt-drwal-rebajlo/
  Moje pomysły na główną – http://hsarena.pl/forum/filmy-i-streamy/3266-kto-jest-kim-w-hearthstone-nowa-seria-na-yt-drwal-rebajlo-6/#post70231

  Post zostanie usunięty w momencie, w którym Drwal będzie na głównej. 
  Protesty będą zaprzestane w momencie, w którym Drom podzieli się władzą. 
  
  				

Submit a Comment