Sezon grudniowy wystartował – Gnomi rewers jako nagroda!

Zgodnie z naszymi oczekiwaniami po rewersie Goblińskim możemy zdobyć rewers Gnomi! Wystarczy w ciągu grudnia zdobyć rangę 20 lub wyższą, aby 1 stycznia otrzymać rewers Gnomów.

rewers gnomi

Sezon grudniowy jest już dziewiątym sezonem rankingowym Hearthstone.

gnomi rewers grudzien

 

Wszystkie rewersy i sposoby na ich dostanie znajdziesz razem z listą zadań – tutaj.

A poniżej prezentujemy informacje o nowym sezonie od Blizza:

Rozpoczynamy dziewiąty oficjalny sezon rankingowy w Hearthstone! Z tej okazji prezentujemy nowy rewers kart, który możecie już dodać do swojej kolekcji!

 

Załóżcie gogle ochronne i spodnie robocze! W grudniu sezon rankingowy należeć będzie do zwariowanych majsterkowiczów i inżynierów, którzy wykorzystają swoje talenty i pomysłowość, aby zdobyć najnowszy cud techniki: gnomi rewers kart!

 

Nowy rewers zastąpi domyślną grafikę na odwrocie kart w waszych taliach. To wspaniały sposób na pochwalenie się swoimi wyczynami w Hearthstone! Aby otrzymać gobliński rewers kart, należy zdobyć rangę 20 w trybie gry rankingowej. Rewers zostanie przyznany na koniec listopadowego sezonu rankingowego.

 

Nie zapominajcie również, że im dalej zajdziecie w danym sezonie rankingowym, tym więcej dodatkowych gwiazdek otrzymacie w kolejnym sezonie. W przypadku trybu rankingowego otrzymacie gwiazdki na podstawie waszych osiągnięć w ubiegłym sezonie – jedną za każdą zdobytą rangę. Miejcie na uwadze, że nawet jeśli bonusowe gwiazdki z poprzedniego sezonu zapewniają wam rozpoczęcie rozgrywki z rangą 20 lub wyższą w nowym sezonie, to i tak musicie przynajmniej raz zalogować się do gry, aby zdobyć nowy rewers kart.

 

Jeżeli nie zamieniliście jeszcze siebie i wszystkich swoich znajomych w kurczaki przy pomocy gnomiego rekombobulatora, najwyższy czas wskoczyć do gry, pomajsterkować co nieco przy taliach i wspiąć się na sam szczyt klasyfikacji rankingowej!

 

Przy okazji życzymy wam wszystkim wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Author: hearthstone

Share This Post On

12 komentarzy

 1. Jak wejdziecie na goblinesvsgnomes.com to na ilustracji goblin gra kartami z listopadowym rewersem, a ta gnomka z grudniowym. Czy ona miała nowy rewers już wcześniej, czy dopiero teraz go dodali do obrazka?

 2. QUOTE

  Jak wejdziecie na goblinesvsgnomes.com to na ilustracji goblin gra kartami z listopadowym rewersem, a ta gnomka z grudniowym. Czy ona miała nowy rewers już wcześniej, czy dopiero teraz go dodali do obrazka?

  Miała już od początku, dlatego od dawna pisaliśmy, że pewnie dostaniemy rewers gnomów. Nawet w niusie masz podlinkowane do tego :D

 3. A moim nieskromnym zdaniem Halloween’owa dynia fajniejsza :-) Ten rewers gnomów też mnie na razie nie porywa, zobaczymy jak będzie się „ruszał”.
  Tak się zastanawiam czy Blizz nie przygotuje czegoś specjalnego na 10. sezon, mogliby podrasować coś, żeby trzepanie tych rankingów było bardziej atrakcyjne.

 4. QUOTE

  Tak się zastanawiam czy Blizz nie przygotuje czegoś specjalnego na 10. sezon, mogliby podrasować coś, żeby trzepanie tych rankingów było bardziej atrakcyjne.

  W grudniu juz i tak bedzie sporo nowosci: GvG, tryb obserwatora, wsparcie androida. Wiec raczej innych bonusow nie bedzie. Kolejna duza zmiana bedzie pewnie w marcu przy okazji swietowania pierwszej rocznicy gry.

Submit a Comment