Siódma Karczemna Bójka – Niezłe zamieszanie

Niestabilny portalAktualizacja: Siódma Bójka działa już normalnie! Nową bójką jest Za dużo portali. W trakcie tej bójki gramy taliami, które składają się z kilku czarów klasowych i samych niestabilnych portali! Udanego szaleństwa z losowością i pamiętaj napisać w komentarzu co myślisz o nowej bójce.

Poniższe informacje są zatem już nieaktualne, ale zostawiamy je gdybyś chciał zobaczyć co działo się wcześniej.

Okej żartowaliśmy – tytułem bójki nie jest „Niezłe zamieszanie”, ale jest to coś czego możemy doświadczyć teraz.

Otóż niektórzy gracze mogą pograć w pierwszą bójkę czyli Ragnaros vs. Nefarian, a inni w zupełnie nową z Niestabilnymi portalami.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że najprawdopodobniej to bójka z portalami miała być obecną. Blizzard napisał na Twitterze, że pracuje nad naprawieniem tej sytuacji, ale na polskim FP Hearthstone mamy informację, że bójką w tym tygodniu jest Ragnaros vs. Nefarian. Jak widać polski oddział Blizza sam się pomylił i zamieścił złe info, bo potwierdzono nam, że właściwą bójką jest ta z portalami.

za duzo portali

Niestety nie udało nam się zgarnąć dwóch pakietów w tym tygodniu. Dalej nagrodzeni zostaliśmy jednym pakietem mimo dwóch różnych bójek.

Pojawiła się oficjalna i bezpośrednio sformułowana informacja od Blizza, że właściwą bójką jest ta z portalami:

Chcielibyśmy poznać Twoją opinie (my oraz Blizzard, którzy czyta stronę i forum) na temat nowego trybu Karczemnych Bójek, dlatego na forum zbieramy wszelkie informacje odnośnie Twoich przeżyć i odczuć na ich temat. Daj nam znać co myślisz w temacie – Jak oceniasz Karczemne Bójki?

Czym są Karczemne Bójki

Karczemne Bójki to nowy tryb rozgrywki w Hearthstone. Trwają one przez określony czas (do tej pory od środy do poniedziałku), są darmowe i rządzą się specjalnymi zasadami. Wchodząc do Karczemnej Bójki będziesz musiał albo stworzyć własną talię w oparciu o specjalne reguły, albo walczyć gotową talią od Blizza (jak w wyzwaniach klasowych przygód).

Do tej pory mieliśmy dwie karczemne Bójki:

 1. Ragnaros vs. Nefarian – graliśmy gotowymi taliami, gracz losowo grał Nefarianem lub Ragnarosem i posługując się przygotowaną przez Blizza talią musiał pokonać tego drugiego. Talie były wypełnione stronnikami i czarami, których bossowie ci używali w Czarnej Górze.
 2. Bananowa Bójka – w drugiej bójce otrzymaliśmy możliwość tworzenia własnej talii specjalnie na tą bójkę. W trakcie rozgrywki za każdym razem gdy jeden z naszych stronników zginął otrzymywaliśmy specjalną kartę Banana. Banany były czarami, które kosztowały 1 many i mogły wzmocnić naszych stronników lub zranić stronników przeciwnika.
 3. Pająki! Wszędzie pająki! – w trzeciej bójce dostaliśmy talie, w których było 20 Tkaczy sieci i 10 losowych czarów dla danej klasy. Mogłeś grać każdą z 9 klas, istne szaleństwo losowości.
 4. Wielkie zawody przywoływaczy – graliśmy własnymi, dowolnymi taliami, a za każdym razem gdy rzucona została karta zaklęcia przywołany zostawał losowy stronnik o tym samym koszcie co to zaklęcie.
 5. Spotkanie na rozdrożu – kolejna bójka stawiająca na wielką ilość losowości. W piątej bójce wybierałeś jedną z klas i grałeś talią, która za każdym razem była tworzona zupełnie losowo. Nie wiedziałeś czego możesz spodziewać się ani od swojej talii, ani od przeciwnika.
 6. Serce słonecznej studni – talie tworzyliśmy sami, dowolnie jak tylko chcieliśmy, ale rozgrywka rozpoczyna się od 10 pkt. many.

Bójki są darmowe. Za udział w Bójkach nie będzie nagród, jedynym wyjątkiem są pierwsze tygodnie z Bójkami, w trakcie których otrzymasz 1 pakiet klasyczny za wygranie pierwszej walki w danej Bójce.

Na co zatem czekasz, pędź do nowego trybu gry i weź udział w Bójce!

karczemne bójki

Author: hearthstone

Share This Post On

17 komentarzy

 1. W sklepie juz pojawila sie opcja przedsprzedazy i dla ciekawych muzyczka jaka tam leci pochodzi prosto z tego turnieju z WoWa.

 2. Potwierdzam, jest już (spodziewana od dawna :P ) bójka z portalami, ani śladu po drugim pakiecie niestety. Szkoda, a więc w tym tygodniu znowu pył plus jedna zwykła karta do kolekcji.

 3. Mi się udało dostać pakiet w bójce Ragnarosa z Nefarianem, niestety po zmianie na Portale drugiej paczki nie ma. Trudno, tylko 40 pyłu, ale za to magiczna granica 1600 przekroczona. :D

 4. Co za oszustwo… Za wygraną w bójce z portalami nie dostaje się drugiego pakietu, szkoda czasu na to :/ zwłaszcza jak ktoś namęczył się z nefarianem i ragim…

 5. QUOTE

  Jedno proste pytanie, po co?

  Dokładnie tak, szybkie farmienie kasy. Ostatnio mało mam czasu, a te bójki pozwalają na zdobycie multum golda w szybkim tempie. Mam nadzieję, że uda mi się uzbierać z 3500g do czasu wyjścia dodatku

 6. QUOTE

  i naprawdę granie totalnie RNG-talią robi złoto szybciej niż jakąś szybką talią na niższych rangach? 

  W poprzedniej bójce miało to sens, od razu 10 many. Można było poszaleć. W tej bójce osobiście nie widzę w tym sensu.

 7. Zagrałem raz i starczy :) Generalnie bójka raczej słaba choć zabawę z portalami lubię to wolę grać zwykłe rankedy. Grindować golda też lepiej na randze bo zwyczajnie człowiek wyciąga z takich gier więcej… w sensie więcej wiedzy choć golda mniej.
  No i portrety się same nie ozłoca :D

 8. Pamiętacie ten filmik z Nozdormu i cofaniem dwóch Gorzelników, że przeciwnik nie miał w ogóle swojej tury? Doświadczyłem właśnie czegoś takiego, tylko na tej bójce.

  Koleś rzucił Nozdormu na planszę po czym w następnej turze zaatakował nim i zagrał z 3 albo 4 portale pod rząd. Efekt był taki, że zanim animacje się pokończyły to jego tura minęła, ale kuźwa moja też! Nie byłem w stanie nic zagrać, bo moja tura kończyła się od razu w momencie startu.

  Oczywiście śmiałem się z tego, szczególnie, że nick kolesia to Chronoshift :D Dodałem go do znajomych, ale nie przyjął :(

 9. Czasem zwyczajnie nie ma sensu brodzić w kale i się meczyć :D
  Teraz w jednym brawlu dostałem:
  taurisana, ilidiana, hoggera i nozdormu.
  Taurisan i Ilidian wygrał mi grę bo nabrałem takiego tempa, że przeciwnik wymiękł :)

Trackbacks/Pingbacks

 1. Aktualizacja 2.8.0.9650 | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] Nowa bójka – Za dużo portali […]

Submit a Comment