Spaczony Wichrogród – nowa plansza

Tak jak podejrzewaliśmy mimo milczenia ze strony Zamieci, zgodnie z tradycją przygotowali oni nową planszę do Przedwiecznych Bogów – Spaczony Wichrogród.

spaczony wichrogród

Nazwa mówi sama za siebie – Przedwieczni opętali swoimi mackami Wichrogród i spaczyli wszystkie budynki, a nawet gryfa na tej mapie. Jak myślisz jakich efektów od klikania możemy spodziewać się tutaj?

PS. Pracujemy nad listą kart PB w naszym rodzimym języku, powinna być gotowa dzisiaj!

Wszystkie informacje o Przedwiecznych Bogach znajdziesz w Kompendium Przedwiecznych Bogów. Lista kart, informacje, historia – wszystko razem w jednym miejscu.
kompendium przedwieczni bogowie

Author: hearthstone

Share This Post On

5 komentarzy

  1. Też bym widział nową mapę, można było te macki pod stół przemycić i przy epickich wejściach, np. 10dmg w ryj, mogły by obwijać wrogiego bohatera. Albo generalnie jedno wielkie oko jak z rewersu mogło by się na nas gapić:)

  2. Kwater główna Blizza: Wychodzi nowy dodatek – jakieś pomysły na plansze? Weźmy starą planszę i dodajmy macki! Tak! Dużo macek i jeszcze macki macki z oczami! A tak serio to nie krytykuję, ale mam nadzieję że całkiem nowa też będzie. I fajnie by było jakby był ukryty w niej jakiś smaczek lub easter egg.

Submit a Comment