Spotkania przy kominku

Blizzard zaprezentował ciekawą koncepcje spotkań miłośników Hearthstone. Spotkania te mają być organizowane przez graczy w danej okolicy, może to być coś typu „chodźmy do pubu X w mieście Y i pograjmy przy tym w Hearthstone”, albo „Gracze z akademika X zapraszają na spotkanie Hearthstone u siebie w budynku”. hearthstone rewers eventMożliwości jest bardzo wiele i jest to ciekawy sposób poznawania ludzi, którzy tak jak Ty lubią tą karciankę.

Dodatkową korzyścią z tych spotkań jest uzyskanie nowego rewersu kart – Przyjaciele przy kominku, który będzie dostępny tylko przez ograniczony czas. Rewers ten można zdobyć od 26 kwietnia przez określony czas (daty zakończenia jeszcze nie podano).

Aby zdobyć rewers trzeba rozegrać trzy pojedynki z graczem z tej samej sieci, ale musi być do niej podłączonych przynajmniej 3 graczy w tym wy. Więc w zasadzie rewers można zdobyć odpalając Hearthstone na 3 komputerach w jednej sieci, następnie trzeba stoczyć 3 pojedynki z którymś z nich ;-)

gracze w pobliżuGracze w pobliżu to opcja pokazująca graczy, którzy są podłączeni do tej samej sieci LAN czy WiFi co Ty i grają aktualnie w Hearthstone. Może to być bardzo fajne w dużych, publicznych sieciach czy w akademikach.

Blizzard odpalił też specjalną podstronę, na której możemy zobaczyć nadchodzące spotkania przy kominku – tutaj. Zapraszamy też do zgadywania się z ludźmi na forum Hearthstone.

Poniżej trailer i pełna informacja od Blizzarda na temat Spotkań przy Kominku.

Witajcie, bywalcy karczmy! Jesteście miłośnikami Hearthstone? Szukacie godnych przeciwników? A może po prostu chcecie rozegrać karciane pojedynki z kimś podzielającym wasze zainteresowania, mieszkającym niedaleko od was? Jeśli tak, to spotkania przy kominku na pewno przypadną wam do gustu!

 

spotkania przy kominku

 

Świętujcie z nami premierę Hearthstone w wersji na tablety iPad, biorąc udział w „Spotkaniach przy kominku” – imprezach towarzyskich, organizowanych w miejscach publicznych: kawiarniach, księgarniach czy akademikach, na których można spotkać miłośników Hearthstone, wymienić się tajemnymi strategiami, pochwalić się swoimi taliami, a nawet organizować miniturnieje. Formuła spotkań zależy tylko od was! W tych wydarzeniach może wziąć udział od 5 do 10 osób, jeśli mają charakter kameralny, a nawet do ponad 100 graczy, jeśli mowa o imprezie masowej. Nie jest wymagany żaden minimalny poziom umiejętności. Im was więcej, tym lepiej!

 

rewers spotkania przy kominku

 

Podziwiajcie potęgę przyjaźni! Uczestnicząc w spotkaniu przy kominku, otrzymacie możliwość dodania do kolekcji nowego rewersu kart: „Przyjaciele przy kominku”! Można go zdobyć rozgrywając trzy pojedynki z innym graczem z tej samej sieci, spełniając jednocześnie następujące warunki:

 • W tym samym czasie do Hearthstone muszą być zalogowani przynajmniej trzej gracze z jednej podsieci (wliczając w to was).
 • W każdym meczu musicie się zmierzyć z graczem ze swojej podsieci.
 • Mecze można rozgrywać ze znajomymi lub za pomocą funkcji „Gracze w pobliżu” – o ile spełnione są powyższe dwa warunki.

 

Rewers „Przyjaciele przy kominku” będzie można zdobyć od soboty 26 kwietnia, ale będzie dostępny tylko przez ograniczony czas! Data zakończenia udostępniania rewersu zostanie ogłoszona w późniejszym terminie. Jeśli chcecie zapewnić sobie możliwość dodania do kolekcji tego unikatowego rewersu, dzięki któremu zawsze będziecie się czuć jak w gronie najbliższych przyjaciół, weźcie udział w spotkaniu przy kominku w swojej okolicy lub skorzystajcie z funkcji „Gracze w pobliżu” w Hearthstone.

 

Wprawdzie uczestnictwo w spotkaniu przy kominku nie jest wymagane do zdobycia tego rewersu, ale pojawienie się na takim wydarzeniu stanowi świetną okazję do pozyskania nowych znajomych i rozegrania kilku partyjek w Hearthstone w doborowym gronie. Rewers zostanie dodany do waszych kolekcji od razu po ukończeniu trzech partii spełniających powyższe warunki!

 

Aby znaleźć oficjalne spotkanie fanów Hearthstone w swojej okolicy, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę internetową spotkań przy kominku. Wydarzenia te są organizowane we współpracy z Blizzard Entertainment. To wspaniała okazja, żeby zabrać swojego iPada i spotkać się z innymi miłośnikami Hearthstone z okolicy.

 

Nie możecie znaleźć spotkania przy kominku w swojej okolicy? Spokojna głowa! Równie łatwo można zorganizować własne! Wszystkie przydatne informacje potrzebne do zaplanowania własnej imprezy umieściliśmy pod tym adresem. Zapoznajcie się ze dostępnymi tam poradami dotyczącymi organizacji udanego wydarzenia oraz pobierzcie szablon plakatu, który wystarczy wydrukować i wywiesić w widocznym miejscu!

 

przyjaciele przy ognisku

 

Kiedy już będziecie gotowi ogłosić światu, że organizujecie spotkanie przy kominku, lub znajdziecie godne uwagi wydarzenie w swojej okolicy, odwiedźcie stronę LiquidHearth(w j. angielskim). Lista wydarzeń na tym portalu społecznościowym umożliwia promocję własnych wydarzeń i wyszukiwanie graczy w okolicy, których warto zaprosić do wspólnej zabawy.

 

Chcielibyśmy zachęcić wszystkich miłośników Hearthstone do poszukiwania i organizowania imprez z cyklu „Spotkania przy kominku”. Jeśli nie znajdziecie żadnego wydarzenia w swojej okolicy, nie bójcie się zorganizować własnej imprezy ze znajomymi – na przykład z lokalnego klubu miłośników gier. Ponieście wieść o spotkaniach przy kominku i niech usłyszy o nich cały świat!

 

No, na co czekacie? Zarejestrujcie się, aby wziąć udział w spotkaniu lub zorganizować własną imprezę już dziś!

Author: hearthstone

Share This Post On

14 komentarzy

 1. Można śmiało własne tematy zakładać w dziale ogólnym o Hearthstone, jak będzie ich kilka to zrobimy osobne forum najwyżej, żeby było wszystko w jednym miejscu :)

 2. Wymagania trochę wysokie , bo raczej ciężko będzie znaleźć aż 3 osoby do gry … W domu mam stacjonarkę i laptopa, więc ciężko będzie odpalić grę na 3 urządzeniach :/

 3. QUOTE

  Wymagania trochę wysokie , bo raczej ciężko będzie znaleźć aż 3 osoby do gry ... W domu mam stacjonarkę i laptopa, więc ciężko będzie odpalić grę na 3 urządzeniach :/

  Niech ktoś przylezie do Ciebie z lapkiem ;p

 4. QUOTE

  Niech ktoś przylezie do Ciebie z lapkiem ;p

  Niestety nie ma kto, bo w Gdańsku mieszkam dopiero od lutego i mam brak ludzi, którzy w to grają :(

 5. W pociągu można albo się pouczyć, albo sobie dziabnąć więc nie jest tak źle hehe.. no już od tego roku się dziewczyna do mnie wprowadza to nie trzeba będzie naginać ;)

 6. A ja mam PC, laptop i ipada czyli pełny skład do zgromadzenia przy kominku. Jednak, jeżeli będzie w Wawie ustawka to chętnie się dołączę.

 7. Ciekawe czy coś z tego wszystkiego będzie u nas gdzie jednak mało ludzi ma ipady w porównaniu do takich stanów

Trackbacks/Pingbacks

 1. Pierwsze oficjalne polskie spotkanie przy kominku! | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] premiery Spotkań przy kominku minęło ledwie parę dni, a już mamy pierwsze oficjalne polskie spotkanie przy […]
 2. Weekend pełen atrakcji – Dreamhack i spotkania przy kominku | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] jest wypełniony atrakcjami dla fanów Hearthstone. Przede wszystkim mamy aż trzy spotkania przy kominku w naszym […]

Submit a Comment