Świąteczna Karczemna Bójka – Wymiana Prezentów

Nadchodzi Świąteczna Karczemna Bójka – Wymiana Prezentów, a wraz z nią zmiana czasu startu Bójek.

Wygrywając Bójkę zdobędziesz specjalny rewers Zimowa Uczta:

zimowa uczta rewers z tłem

Bójka pojawi się dzisiaj o godzinie 22:00. Jest to pierwszy tydzień ze zmienionym czasem startu Bójek, od tej pory Bójki będą startowały o takich godzinach:

 • Europa: środa 22:00 czasu polskiego
 • Ameryka Północna i Południowa: środa 9:00 PST (18:00 czasu polskiego)
 • Chiny: czwartek 5:00 CST (środa 22:00 czasu polskiego)
 • Korea/Tajwan: czwartek 6:00 KST (środa 22:00 czasu polskiego)

Blizzard zmienił czas startu i teraz Ameryki zaczynają pierwsze z Bójkami, aby technicy Blizza mogli w razie czego szybko zareagować. Jak spojrzysz na godzinę w ich czasie PST jest to 9:00 rano, więc dawny start o 17:00 u nas to była 8:00 u nich, a przez to pewnie nie wszyscy jeszcze byli na stanowiskach, aby naprawiać dane problemy z bójką.

Tym razem nagrodą jest rewers, nie otrzymasz pakietu klasycznego za wygranie bójki!

Wymiana Prezentów to bójka, w której po obu stronach planszy będzie można rozpakowywać prezenty. Jeśli rozpakujesz prezent ze swojej strony to za 1 many będziesz mógł Odkryć swoją kartę klasową. Jeśli odpakujesz prezent ze strony przeciwnika będziesz mógł Odkryć za 1 many kartę z klasy przeciwnika.

wymiana prezentów bójka

Author: hearthstone

Share This Post On

24 komentarze

 1. Do kitu właśnie, że rewers zamiast pakietu…. Rewersów mam z 20 (i tak gram tylko jednym) a kart dalej mi brakuje….

 2. Marketingowo tego Blizzard chyba gorzej rozegrać nie mógł. Najpierw te „10 darmowych pakietów… przy zakupie 40”, a teraz jeszcze zabierają pakiet za bójkę i to wszystko na święta Bożego Narodzenia gdy ludzie obdarowują się prezentami.

 3. Generalnie, to trochę tak jakby za dzieciaka mama ci wyświetliła „jako, że na święta kupujemy ci prezent w postaci pary skarpetek, to w tym miesiącu nie dostajesz swojego kieszonkowego”.

 4. Powiedzmy sobie szczerze, z ilu rewersów korzystamy? Pod koniec sezonu zazwyczaj gram jeden mecz, aby zobaczyć rewers w akcji i wracam do Galaxy Gifts. Jeszcze się okaże, że na koniec świąt zabiorą nam ten rewers Kappa.

 5. Podpinam się pod Wasze żale. Mogę sobie na to pozwolić bowiem nigdy nie marudzę na HS. Nie przeszkadza mi meta aggro, ani face. Nawet na RNG nie psioczę, które zresztą mnie nie rozpieszcza.
  Tym razem jednak to Blizzard ukarał nas zabraniem pakietu. Co stało na przeszkodzie, aby w tym tygodniu dać jedno i drugie. Skoro święta i prezenty to chyba wypadałoby. A tu taka kara…

  Nie popisałeś się Blizzardzie, oj nie popisałeś. :(

 6. podpisuję się – suabe

  po pierwsze:
  jest ohydny – chyba najgorszy
  po drugie:
  generalnie na kiego grzyba świąteczny rewers?
  po trzecie:
  gdzie moja paczka???

 7. Już tak nie płaczcie. Przecież na początku Blizz zapowiedział, że pakiety za bójki będą tylko przez jakiś czas.
  Inna sprawa, że życie pokazało, że bez tych paczek, to mało kto by w ogóle ten tryb dotykał.
  Może chcą sprawdzić czy będzie spadek liczby rozegranych bójek w tym tygodniu i potem zdecydują czy mogą sobie pozwolić na rezygnację z pakietów na dobre.
  A rewers mi się podoba.

 8. @gloin chodzi o to ze w takim hotsie daja na swieta naprawdę dużo warty prezent a w hs nie dość ze nic nie daja to jeszcze zabierają. oczywiście nikogo nie zbawi jeden pakiet ale wybrali trochę zly moment

 9. Jakby Blizzard zrobił tak, że po każdym sezonie ludzie mają do wyboru jeden pakiet albo nowy rewers, którego już potem nigdy nie będzie można zdobyć, to czy naprawdę wszyscy brali by ten pakiet??

 10. QUOTE

  @gloin chodzi o to ze w takim hotsie daja na swieta naprawdę dużo warty prezent a w hs nie dość ze nic nie daja to jeszcze zabierają. oczywiście nikogo nie zbawi jeden pakiet ale wybrali trochę zly moment

  Może hajs się nie zgadza w HOTS’ie i muszą podgonić, więc chcą zachęcić graczy do gry. A HS to dojna krowa znosząca złote jaja więc mogą spokojnie przykręcać śrubkę. Takie życie.

Submit a Comment