Troll For Fun – nietypowy turniej

Forum HSArena rośnie z dnia na dzień i pojawiają się na nim różne ciekawe propozycje graczy. Tak powstała Polska Liga Hearthstone czy dział Fikcyjne Karty Graczy. Dzisiaj pragniemy zaprosić Cię do udziału w nietypowym turnieju o nazwie Troll For Fun.

Troll For Fun to turniej, w którym gramy nietypowymi taliami. W pierwszej edycji talia musi być złożona wyłącznie z kart spełniających poniższe kryteria:

 • Tylko karty neutralne (żadnych kart klasowych).
 • Bez kart legendarnych (tylko podstawowe, zwykłe, rzadkie i epiki).
 • O koszcie many = 4 lub więcej.

Jak widać zasady są niecodzienne, turniej ten został wybrany spośród kilku propozycji społeczności w temacie – Troll For Fun – propozycja niekonwencjonalnego turnieju. Ten format turnieju był zaproponowany przez redaktora Hazriela.

W kolejnych odsłonach turnieju Troll For Fun będziemy dalej zgłębiać wątek niekonwencjonalnych turniejów o „dziwnych” zasadach ;-)

Do turnieju Troll For Fun I można zgłaszać się w specjalnym temacie: Troll For Fun I – zgłoszenia (Pamiętaj, że musisz zgłosić się na forum i na Challonge!)

Turniej jest jak sama nazwa mówi for fun, więc nie ma tu żadnych nagród, chodzi nam jedynie o dobrą zabawę nietypowymi taliami. Gramy systemem SWISS, a zgłaszać się można do niedzieli 12 kwietnia włącznie.

troll for fun turniej

Author: hearthstone

Share This Post On

8 komentarzy

 1. Pomysł na organizacje nietypowych turniejów całkiem spoko, ale sam temat przewodni jest całkowitą kaszaną moim zdaniem. Ograniczyliście wybór kart do 144 maks. Po odrzuceniu tych całkowicie bezużytecznych (bo np. związanych z sekretami czy spelami,broniami) to zostaje 130. Brak speli powoduje że nie rzucisz więcej niż 1 karty na turę do 8 tury. Wygra ten kto rzuci lepszą kartę na 4 turę, bo nie ma mass removali więc trade mija się z celem, kto pierwszy będzie traidował ten przegra a jedyna słuszna klasa to warlock ze względu na najmocniejsze karty w 4 turze. Karty poniżej 4 ataku są całkowicie bezużyteczne oraz wszystkie generujące draw. W grze synergie wnoszą tylko i wyłącznie karty klasowe i widzę że nikt nie przemyślał tematu. Najbardziej widowiskowe będzie chyba jak ktoś rzuci mehano na giganta bo do mad bomber i grim patrona nie dożyje. Większość pojedynków skończy się do 10 tury.

 2. Marudzimy, marudzimy i nic nie wnosimy. :p
  Reg. pkt 1.7. Kolejna edycja to inna definicja (budowania talii).

  Zaproponuj nową konwencję na przyszłą edycję TFF.

 3. QUOTE

  jedyna słuszna klasa to warlock ze względu na najmocniejsze karty w 4 turze.

  bez kart klasowych, czytamy:)

  Troll turniej ciekawy:) miła odskocznia od standardowych meczy;)

 4. Tak ale z twojej wypowiedzi wynika że w tym turnieju tylko warlock będzie się liczył bo ma najmocniejsze karty ale nie można używać kart klasowych;)

 5. Przeciez nikt tu grać nie musi, to tylko turniej dla zabawy, bez spinania sie i przesadnego analizowania. Poważniejszym turniejem jest nasza forumowa liga. Turniej ‚4 fun’ nie musiał byc dokladnie przemyslany bo jest organizowany spontanicznie i następnym razem zasady beda inne, pewnie lepsze.

Submit a Comment