Trwają zapisy do piątej edycji Polskiej Ligi Hearthstone

Na forum trwają obecnie zapisy do piątej już edycji Polskiej Ligi Hearthstone!

Co to jest PLHS? Są to forumowe rozgrywki, w których mierzysz się z kolejnymi przeciwnikami w swojej dywizji/lidze. Na rozegranie meczu macie kilka dni, po zakończeniu danej tury startuje kolejna. Dla nowych graczy mamy osobną ligę SWISS, natomiast dla uczestników poprzednich edycji tworzymy wedle potrzeby jedną lub więcej dywizji głównej ligi, w których walczą najpierw w grupie, a potem najlepsi przechodzą do playoffów. PLHS jest świetna zarówno dla nowych graczy jak i tych bardziej doświadczonych, pozwala zmierzyć się i poznać ciekawych ludzi, a przede wszystkim poszlifować swojego skilla w miłej atmosferze.

Zapisy trwają od 12 do 18 października włącznie. Następnie będzie dzień przerwy na przypisanie zawodników do lig, a w dniach 20 do 22 października KONIECZNIE TRZEBA POTWIERDZIĆ UDZIAŁ i zapisać się w Challonge turnieju!

Start ligi: 23 października! Liga powinna potrwać około miesiąca.

polska liga hearthstonePolska Liga Hearthstone

Polska Liga Hearthstone to seria turniejów organizowana przez graczy dla graczy, na forum HSArena.pl. Liga nie posiada żadnych nagród i nastawiona jest na czystą zabawę i dobrą atmosferę. Jeśli więc szukasz czegoś więcej od Hearthstone, jesteś może trochę znudzony i szukasz fajnej rozgrywki z graczami na wszelakim poziomie, albo może po prostu chcesz poznać fajnych, ciekawych ludzi, którzy są takimi samymi maniakami naszej ukochanej karcianki jak i Ty – nie czekaj dłużej, udaj się do działu Polska Liga Hearthstone na forum.

Z każdą edycją Liga rośnie w sile i ilości graczy biorących udział, którzy znajdują się na praktycznie każdym poziomie gry. Mamy tutaj zarówno zupełnie początkujących jak i bardzo zaawansowanych graczy, dlatego jest to świetne miejsce zarówno dla nowych zawodników jak i tych bardziej doświadczonych.

Zapisy do piątej edycji PLHS

Zapisy wystartowały na forum i można zgłaszać się do 18 października włącznie. Liga standardowo będzie podzielona na dwie ligi:

 • Liga SWISS dla nowych graczy, którzy nie brali udziału w w żadnej edycji. Rozgrywki będą prowadzone systemem SWISS.
 • Liga dla graczy z poprzednich edycji PLHS. Tutaj mogą zapisać się gracze zarówno z II-IV edycji, jeśli brałeś udział w I edycji musisz zgłosić się w lidze dla nowych graczy. Rozgrywki będą prowadzone systemem podwójnego turnieju – najpierw faza grupowa, a potem play-offy.
 • W zależności od ilości chętnych w każdej lidze mogą one zostać podzielone na kilka mniejszych.

Jeśli startowałeś w pierwszej edycji ligi, ale nie brałeś udziału w 2-4 edycji to musisz zapisać się do ligi SWISS dla nowych graczy.

Rozgrywki będą odbywały się w okresie od 23 października i potrwają około miesiąca, może trochę dłużej.

Uwaga! Jeśli zgłosisz się do PLHS pamiętaj potwierdzić udział między 20, a 22 października i zapisać się do odpowiedniego Challonge turnieju.

Zapisy:

 • Dla nowych zawodników, którzy wcześniej nie brali udziału (lub brali w I edycji tylko) w PLHS: TUTAJ
 • Dla zawodników, którzy brali udział w II-IV edycji PLHS: TUTAJ

Wszelkie pozostałe informacje znajdziesz w odpowiednim temacie z zapisami, ponadto na forum znajduje się temat zbiorczy z wszystkimi ważnymi informacjami: tutaj.

Jeśli szukasz serii turniejów:

 • organizowanych przez graczy dla graczy,
 • z atmosferą nastawioną na zabawę i przyjemność z grania,
 • z graczami na każdym możliwym poziomie gry, prawdopodobnie reprezentujących każdą rangę w grze,
 • z takimi co mają pełne sety złotych legend, jak i z takimi co to jeszcze na Naxxa zbierają,
 • wymagającą stosunkowo mało czasu, ale pozwalającą nauczyć się i rozwinąć swoje umiejętności,
 • gwarantujących poznanie fajnych ludzi bawiących się HSem…

To Polska Liga Hearthstone czeka na Ciebie!

Wszystkie potrzebne informacje, zapisy, regulaminy, itd. znajdziesz w dziale Polska Liga Hearthstone. Udaj się tam teraz i zacznij drogę ku zwycięstwu od zgłoszenia się do ligi!

plhs

Author: hearthstone

Share This Post On

Submit a Comment