Trzeci sezon rankingowy – Kolory Tęczy!

Drugi sezon rankingowy zakończył się, jeśli zdobyłeś przynajmniej 20 rangę to otrzymałeś rewers Czarnej Świątyni. Pamiętaj, że możesz go zmienić w opcjach gry. Ciągle można też zdobyć rewers za osiągnięcie Przyjaciele przy Kominku. Tymczasem trzeci sezon od razu wystartował, a do zdobycia w nim jest tym razem bardzo kolorowy – Tęczowy rewers.

teczowy rewers

Tak samo jak w poprzednich sezonach, aby zdobyć Tęczowy rewers musisz dojść do przynajmniej 20 rangi. Rewers zostanie przyznany po zakończeniu sezonu, czyli 1 lipca.

rewers za czerwiec

Pamiętaj, że im wyższą rangę zdobędziesz na koniec sezonu tym więcej gwiazdek dostaniesz na starcie nowego i zaczniesz go od wyższej rangi.

Jeśli natomiast szukasz wyzwania to pamiętaj, że na koniec roku, w trakcie Blizzconu odbędą się Mistrzostwa Świata Hearthstone. Zanim jednak dostaniesz się na nie, będziesz musiał zmierzyć się w eliminacjach regionalnych, do których też trzeba spełnić wyśrubowane wymagania. Do eliminacji możesz dostać się zajmując miejsce w Top 16 na koniec sezonu, walcząc w turnieju ostatniej szansy lub wygrywając jeden z turniejów społecznościowych HSa.

Na mistrzostwach zapowiada się ciekawa rywalizacja, niektórzy z najlepszych graczy już zdążyli się przekonać, że nie tak łatwo można się dostać do Top 16 i wymaga to dużo czasu i poświęcenia od nich. Trzymamy kciuki za naszych rodzimych zawodników i czekamy na ogłoszenie tabeli z Top 100 graczy z maja.

Author: hearthstone

Share This Post On

15 komentarzy

  1. No jest bajkowy mocno (ukłon od Blizzarda do kobiet?) ale nie przesadzajmy z tą pedaliadą, Blizzard jest ogólnoświatowy a przecież nie wszędzie nienawidzą tęczy i gejów. Chociaż w moim osobistym odczuciu, chyba najbrzydszy rewers :P

  2. Ma tylko 6 kolorów. Pedały! :P
    Prawdziwa tęcza ma 7 kolorów.
    Tutaj się zastanawiam czy jednak pasek niebieski można czy nie można podzielić na dwa osobne kolory.
    Co do rewersu, nie jest taki zły ;)

  3. A ja z oceną poczekam, aż zobaczę na żywo bo czarna świątynia na żywo wygląda dużo lepiej niż na obrazkach.

Submit a Comment