Trzy nowe karty z tajwańskiego streamu

Na dzisiejszym oficjalnym tajwańskim streamie Hearthstone zostały pokazane trzy nowe karty Wielkiego Turnieju, których wcześniej nie widzieliśmy.

kings defender

Broń Wojownika – Obrońa Króla – 3 many 3/2 z opisem: Okrzyk Bojowy: Za każdego stronnika z Prowokacją, którego kontrolujesz otrzymujesz +1 wytrzymałości.

scared warrior

Stronnik Kapłana – Święty Wojownik – 4 many 3/5 z opisem: Zyskaj +2 Ataku za każdym razem gdy zostanie uleczona postać.

wilfred fizzlebang

Stronnik Czarnoksiężnika – Wilfred Fizzlebang – 6 many 4/4 z opisem: Karty dobierane przy pomocy Mocy Bohatera kosztują (0).

Jak widać tempo pokazywania nowych kart jest bardzo szybkie. Dzisiaj poznamy także kartę z głosowania graczy, dlatego bądź czujny!

Dwie z trójki nowych kart przedstawiają znane „postacie” z World of Warcraft:

kings defender z wowaObrońca Króla to miecz z World of Warcraft o poziomie przedmiotu 115, można go zdobyć po wygraniu partii szachów w Karazhanie (byłej siedzibie Medivha, więcej o tym w ostatnim wpisie Świat Warcrafta #9). Po prawej znajduje się zdjęcie Obrońcy Króla z World of Warcraft.

 

wilfred fizzlebang wowWilfred Fizzlebang natomiast jest bardzo znanym gnomim magiem w World of Warcraft. Stał się słynny gdy w trakcie walki na Turnieju Argentu chciał przyzwać Strażnika Zagłady niestety przez przypadek przyzwał Lorda Jaraxxusa. Nie skończyło się to dla niego najlepiej – Jaraxxus zabił go zaraz po pojawieniu się. Oczywiście i tak było to lepsze niż przypadkowe uwolnienie Ragnarosa przez Thaurissana, ale jednak trzeba przyznać, że jest to spora wpadka z RNG…

Więcej o Wilfredzie możesz zobaczyć w filmie przedstawiającym historię karty Lorda Jaraxxusa. Pokazane jest starcie z WoWa, w którym Wilfred przywołuje Jaraxxusa – klik.

Dzisiaj zobaczyliśmy też inną nową kartę – Justycjariuszkę Mariel, nius jest tutaj: Justycjariuszka Mariel!

IS8TNSAXFJT91437655990834

 

3 karty z tajwanu

Author: hearthstone

Share This Post On

10 komentarzy

  1. Legenda może być dobra o ile dostaniemy karty ułatwiające warlockowi korzystanie z hero power, inaczej może okazać się za wolna do efektywnego wykorzystania. Broń nie wygląda imponująco, warrior raczej nie gra zbyt wielu tauntów. Karta dla księdza wygląda nieźle, zwłaszcza na arenie, ale tylko nieźle.

    • Nie gra, bo nie było takiej potrzeby. Tymczasem broń z atakiem 3 i durability na poziomie 3-4 może to zmienić. Nie ma co rozważać kart tylko w odniesieniu do istniejących talii. Grim Patron też nie pasował to żadnego istniejącego archetypu… no to powstał nowy :)

  2. Akurat heavy control warrior pod taunty ma sens i na pewno da radę coś takiego stworzyć. Czy będzie to wystarczająco grywalne to nie wiem, ale ta nowa broń ma ogromny kontrolny potencjał.

  3. Broń dla woja może okazać się całkiem spoko jeśli wrzucimy jedną bo na dwie to jakoś nie widzę miejsca, dobra by była dla aktualnego grim patrona gdzie możemy zagrać ghula i tą broń.

    Karta dla priesta jak dla mnie cudowna, czegoś takiego mi brakowało w tej klasie a staty 3/5 za 4 many są bardzo w porządku.

    Natomiast karta dla warlocka zbyt droga żeby była grana. No bo co, zagramy ją, dobierzemy jedną kartę która będzie kosztować 0 i tyle bo zaraz ta legenda zginie.

Submit a Comment