Turniej HearthCore Rumble i Invitational na Łobez Arena

Stream do turnieju: Hitbox CoreGamingTV

W ten weekend w trakcie Łobez Arena zostaną rozegrane dwa turnieje Hearthstone organizowane przez HearthCore. Ekipie HearthCore udało się zebrać grupę niesamowitych graczy z naszego kraju i podzielić ich na dwa turnieje – Rumble i Invitational. W obu z nich zobaczymy same sławne postacie z Polskiej sceny turniejowej.

W sobotę zostanie rozegrany HearthCore Rumble, w którym w 8 grupach zmierzy się 32 znakomitych zawodników z naszego kraju. Grupy zostały rozlosowane i prezentują się następująco:

hc rumble 1

Mecze będą rozgrywane w systemie Double Tournament do 2 wygranych. Osoby z dwoma wygranymi w grupie będą przechodziły do następnej fazy – drabinki pucharowej Double Elimination.

hc rumble 2

W niedzielę natomiast zostanie rozegrany HearthCore Invitational, w którym sześciu zaproszonych przez HearthCore graczy zmierzy się ze sobą w formacie Double Tournament do 3 wygranych

Sześciu zaproszonych graczy to bardzo znane osoby z polskiej sceny HSa:

Marcin “Gnimsh” Filipowicz
Jakub “Lothar” Szygulski
Mateusz “Mkr” Krzesiński
Michał “Shev” Soróbka
Mateusz “DrEaX” Michalski
Mateusz “Zozus” Matejko
? (Zwycięzca HearthCore Rumble in Łobez)
? (2 miejsce HearthCore Rumble in Łobez)

Grupy na HC Invitational wyglądają następująco:

hc inv 1

hc inv 2

Zapowiada się fantastyczna rywalizacja, zapraszamy do śledzenia turnieju, a pełne zasady znajdziecie na stronie HearthCore – tutaj i tutaj.

Stream do turnieju: Hitbox CoreGamingTV

Nasz redaktor Eerion startuje w Rumble i po powrocie zda nam pełną relację z HSa na Łobez Arenie!

Author: hearthstone

Share This Post On

7 komentarzy

 1. Szkoda ze turniej nie jest transmitowany na twitchu. Gdyby jeszcze rownolegle byla dostepna transmisja po angielsku to moze wiecej spoza polski udaloby sie zainteresowac polska scena HS. Ostatni turniej Millenium duzo zyskal na tym ze byl castowany przez Amaza.

 2. QUOTE

  Widzę, że główny obrazek news'a wklejał mistrz paint'a.

  Niestety strona wymaga obrazka o pewnych rozmiarach, a te które były dostępne były za małe, no i tak to się skończyło :/ Poza tym news miał być wczoraj, ale Eerion nie dał rady w związku z wyjazdem na Łobez, więc trzeba było na szybko dać info bo stream już ruszył. W przyszłości będzie lepiej z tym :)

 3. QUOTE

  Ktoś ma jakieś informacje/newsy, jak toczą się rozgrywki w Łobezie? Jakieś ciekawe duele już rozegrane?
  
  Ma ktoś może zaktualizowaną drabinkę?

  Tutaj jest z wczorajszego rumble (dzisiaj był finał jedynie): http://challonge.com/HCAR
  A do dzisiejszego invitationala nie widzę na challonge drabinki, nie wiem czy nie pokazują tylko w formie obrazka na streamie.

  BTW Mkr nie dotarł na imprezę, jakieś rodzinne sprawy.

Submit a Comment