Turniej Nescafé Hearthstone

Podczas DreamHack Bukareszt zostanie rozegrany turniej Hearthstone z pulą nagród wynoszącą 10 000 $. DreamHack Bukareszt to wielkie wydarzenie esportowe, na którym będą rozgrywane liczne turnieje w gry takie jak Starcraft 2, League of Legends, DotA, itp. Jak nazwa wskazuje wszystko to odbędzie się w Bukareszcie, w Rumunii, w dniach 26-27 kwietnia.

dreamhack bukareszt

Do walki stanie 128 graczy, spotkają się oni w systemie Bo3 (Best of 3 – najlepszy z 3, gra do dwóch wygranych), single elimination (pojedyncza eliminacja – przegrywasz, odpadasz definitywnie) i będą walczyć tak długo, aż zostanie wyłoniony mistrz turnieju. Każda osoba będąca na evencie DreamHack może zapisać się do udziału w turnieju.

Swój udział zapowiedział już Lothar z Planetkey Dynamics oraz Gnimsh z Team Doge House – obaj są naszymi rodakami i mogliśmy ich oglądać ostatnio na turnieju IEM Katowice, a Lothara można było też spotkać na Pyrkonowym turnieju w Poznaniu.

Nagrody za kolejne miejsca wyglądają następująco:

1 miejsce – 4 000 $
2 miejsce – 2 000 $
3 i 4 miejsce – 1 000 $ każdy
5-8 miejsce – 500 $ każdy

turniej nescafe hearthstone

Jak widać jest o co powalczyć i możemy spodziewać się świetnych emocji. Liczymy, że turniej będzie transmitowany na żywo i oczywiście jak tylko będziemy znali dalsze szczegóły to trafią one na stronę :)

Dokładniejsze informacje o zapisach, biletach, itd. można znaleźć na stronie DreamHacku – tutaj.

Jeśli ktoś planuje wziąć udział w turnieju lub zna osoby z naszego kraju wybierające się nań niech da nam znać w komentarzach, abyśmy wiedzieli komu kibicować! :)

Author: hearthstone

Share This Post On

Trackbacks/Pingbacks

  1. Weekend pełen atrakcji – Dreamhack i spotkania przy kominku | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] dzisiaj i jutro w Bukareszcie odbywa się Dreamhack, na którym rozgrywany jest turniej Nescafe Hearthstone, w którym walczy kilku…

Submit a Comment