Turnieje kwalifikujące do eliminacji regionalnych przed Mistrzostwami Hearthstone

Chcesz powalczyć z najlepszymi graczami z całego świata w wielkim turnieju Hearthstone, który odbędzie się w tym roku w trakcie Blizzconu? Będzie o co walczyć – do zgarnięcia jest pula nagród w wysokości 250 tysięcy dolarów! Pierwszym krokiem jest dostanie się na regionalny turniej eliminacyjny, w naszym przypadku Europejski.

kwalifikacje na blizzcon

Do turnieju eliminacyjnego w danym regionie zostanie wybranych 130 graczy. Aby się dostać do tych 130 osób musisz spełnić jeden z warunków:

  • Być w top 16 graczy jednego z sezonów – kwietnia, maja, czerwca, lipca lub sierpnia.
  • Wygrać lub być wysoko w jednym z największych turniejów. Blizz ogłosi jeśli dany turniej będzie kwalifikował się do tych eliminacji. Tylko największe turnieje będą się liczyć – pula nagród musi przekroczyć w danym turnieju 10 000 USD, żeby był brany pod uwagę.
  • Przed turniejem kwalifikacyjnym zostanie rozegrany turniej ostatniej szansy. Turniej ten wypełni pozostałe wolne miejsca, aż wszystkie 130 miejsc będzie obsadzonych. Czyli jak będzie brakowało 5 osób to 5 najlepszych graczy z tego turnieju kwalifikacyjnego zostanie zaproszonych do turnieju eliminacyjnego w swoim regionie.

Blizzard podał właśnie listę pierwszych turniejów, w których możesz zdobyć przepustkę do regionalnego turnieju eliminacyjnego. Od  teraz do 31 sierpnia wygrywając jeden z tych turniejów możesz zdobyć przepustkę ważną w danym regionie. Więcej informacji znajdziesz na stronach turnieju:

Turnieje społeczności w regionie Europejskim:

Data Turniej Przepustki
Maj 31, 2:00 PM CEST ZOTAC EU Cup #18 1
Czerwiec 1, 5:00 PM CEST ESL Tt eSports Summer Challenge Cup #1 1
Czerwiec 8, 5:00 PM CEST ESL Tt eSports Summer Challenge Cup #2 1
Czerwiec 14, CEST DreamHack Summer 3
Czerwiec 15, 5:00 PM CEST ESL Tt eSports Summer Challenge Cup #3 1
Czerwiec 22, 5:00 PM CEST ESL Tt eSports Summer Challenge Cup #4 1
Czerwiec 29, 5:00 PM CEST ESL Tt eSports Summer Challenge Cup #5 1

Turnieje społeczności w regionie Ameryk:

Data Turniej Przepustki
Maj 31, 3:00 PM PDT ZOTAC NA Cup #18 1
Czerwiec 1, 3:00 PM PDT National ESL Pre-Season Cup #33 1

nagrody turniej hearthstoneJeśli gracz, który wygra dany turniej i otrzyma przepustkę do turnieju eliminacyjnego już wcześniej zapewni sobie w nim miejsce (np. był już raz w top 16 na koniec sezonu) to przepustka ta nie przypada drugiej osobie w kolejce. Przepustka zdobyta na Europejskim turnieju jest tylko dla eliminacji Europejskich i tak samo z Amerykańskimi, itd. Przepustkę może przypaść tylko osobie spełniającej oficjalne warunki określone przez Blizzard (przykładowo obywatele niektórych krajów takich jak np. Portugalia nie mogą brać udziału, Polacy mogą normalnie brać udział).

Author: hearthstone

Share This Post On

Trackbacks/Pingbacks

  1. W sobotę kończy się drugi sezon rankingowy, poznaj ostatni ranking przed końcem | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] Osoby walczące w randze legendy mają ostatnie dwa dni na dostanie się do top 16 tego miesiąca i zagwarantowanie…
  2. Pierwszy Polak w turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Świata Hearthstone! | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] weekend odbyły się dwa europejskie turnieje, w których do zgarnięcia było gwarantowane miejsce w turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Świata…
  3. Czwarty sezon rankingowy - Naxxramas! | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] Jeśli natomiast szukasz wyzwania to pamiętaj, że na koniec roku, w trakcie Blizzconu odbędą się Mistrzostwa Świata Hearthstone. Zanim…

Submit a Comment