Turning Point Academy

Turning Point Academy – Zostań graczem Hearthstone w Gamingu!

turning point championship

Jesteś świetnym graczem ladderowym i turniejowym?
Chciałbyś wybić się, ale nie wiesz jak?
Masz ochotę dołączyć do gamingu i pokazać całemu światu na co Cię stać?
we want youJeśli tak, to nie zwlekaj – Zapraszamy do drużyny Turning Point!

Nie od dziś wiadomo, że mamy w kraju fantastycznych zawodników. Jednak wierzymy, że pokłady takich osób jeszcze się nie wyczerpały, i że zawsze można odkryć nowe talenty. Projekt Academy ma na celu wyłapanie takich osób, i umożliwienie im rozwoju na scenie.

Jak to działa?
Wystarczy wykazać się w rozgrywkach Battle for Points, które rozpoczęły się w piątek 11 Marca, i odbywają się codziennie do końca miesiąca. Ponieważ turnieje te zapewniają punkty Hearthstone Championship Tour, zmierzą się na nich świetni gracze z całej Europy, więc nie będzie łatwo.

Do punktacji danego gracza będą się liczyć 4 najlepsze występy – Tak by za daną osobą przemawiała jakość, a nie ilość.

Poza punktami Hearthstone Championship Tour, które pozwalają na dostanie się na Blizzcon, możecie zyskać na tych eventach o wiele więcej – Chłopaki przygotowali dla was prawdziwą bombę!

Trzy osoby które najlepiej zaprezentują się na serii turniejów otrzymają możliwość dołączenia do drużyny na okres próbny!

Turnieje te odbywają się w formacie Conquest z banem i Last Hero standing – 4 już za nami, na pozostałe można zapisać się na Battlefy turnieju.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o serii lub drużynie – o wszystko możecie zapytać na oficjalnym fanpage – Turning Point.

Author: hearthstone

Share This Post On

1 Comment

  1. Ehh gdyby człowiek był młodszy itp.. sretetete i bla bla bla krótko mówiąc brak czasu na takie super rzeczy :(. Ci co mogą niech próbują i życzę Wam wszystkim powodzenia a dla organizatorów gratki za inicjatywę :)

Submit a Comment