[Wielki Turniej] Dwie nowe karty – Ulubieniec tłumu i Druid of the Saber.

Kolejny dzień i kolejne karty zostają ujawnione. Jedna z kart została ujawniona na blogu Blizza, a druga na brazylijskiej stronie Techtudo.com.br

Pierwszą nową kartą, którą dzisiaj poznaliśmy jest stronnik druida – Druid of the Saber.

saber
Druid of the Saber – zwykła karta druida.  Koszt 2 many, staty 2/1, , opis: Wybierz jedno: Szarża lub +1/+1 i Ukrycie. 

Niezwykle istotnym faktem jest, że po obie formy tej karty są bestiami. Dostaliśmy więc kolejne wzmocnienie dla druida pod bestie!

Drugą kartą jest neutralny stronnik – Ulubieniec tłumu.

Ulubieniec tłumu
Ulubieniec tłumu – epicka karta neutralna. Koszt 4 many, staty 4/4, opis: Otrzymuje +1/+1 za każdym razem, gdy zagrasz kartę z Okrzykiem bojowym.

Wszystkie pokazane do tej pory karty możesz zobaczyć na specjalnych podstronach:

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka miejsc do rozmów na temat Wielkiego Turnieju:

Kompendium Wielkiego Turnieju

Pełen wpis z blogu Blizza:

Dzisiaj zapraszamy was na wspólny spacer poza bramy Wielkiego Turnieju – drugiego dodatku do Hearthstone. Zanim zmagania rozpoczną się na dobre w sierpniu, chcemy razem z wami rzucić okiem na turniejowe błonia.

Wielki Turniej jest czymś więcej niż tylko sprawdzianem odwagi i umiejętności. Jest również wielkim świętem Hearthstone, przenikniętym do szpiku kości atmosferą karnawału. Niesamowite atrakcje i świetna zabawa czekają na was zarówno na polu walki, jak i poza nim!

Niegdyś na turniejowych błoniach odbywały się zmagania na śmierć i życie, ale dziś chcemy się po prostu dobrze bawić! Mamy tu oczywiście arenę, gdzie stają w szranki śmiałkowie walczący konno na kopie – rozlega się tam szczęk stali i rżenie koni, często da się również słyszeć wiwaty rozentuzjazmowanego tłumu. Spotkać tam można największą atrakcję turnieju – szlachetnych rycerzy, pławiących się w uwielbieniu zgromadzonych gapiów. Na tym jednak nie kończy się uczta dla zmysłów! Będziecie mogli nasycić oczy bogato zdobionymi namiotami i pawilonami przystrojonymi wszystkimi kolorami tęczy. Co krok waszą uwagę przyciągną przeróżnej maści grajkowie i sztukmistrze, a wasze nozdrza połechce mile aromat świeżo wypieczonego ciasta i innych pyszności.

Każda duża impreza wymaga odpowiedniej organizacji. Kogoś, kto dogląda każdy szczegół i upewnia się, że wszystko działa jak w zegarku. Wyobraźcie sobie, ile taka osoba musi mieć na głowie. Czy wszystkie wierzchowce dostały owies lub odpowiednią dozę smaru? Czy wszystkie pancerze i elementy oręża zostały należycie wyglancowane? Czy murloki mają odpowiednią ilość wody w stawie? Życie Zarządcy koloseum nie jest lekkie, więc nic dziwnego, że wykorzysta każdą okazję, aby zniknąć z pola walki i upewnić się, że cały turniej odbywa się bez zarzutu.

Skoro już mowa o aplauzie tłumów – nic nie może się równać z posiadaniem korowodu oddanych kibiców. Żywym dowodem jest tu „Ulubieniec tłumu” – każdy dopingujący okrzyk sprawia, że wznosi się on na nowe wyżyny męstwa!

 

Author: Hazriel

Share This Post On

5 komentarzy

  1. Druidka fantastyczna, daje więcej mocy combo druidowi i jest w miarę uniwersalna, ulubieniec tłumu jest okej, ale Shredder i tak lepszy.

  2. Widzę wiele osób lubi druida tak jak ja :D Obyśmy się jutro nie zawiedli tą legendą. Może to też będzie bestia?

Submit a Comment