[Wielki Turniej] Karta z głosowania #4 – Demonizacja

Czwarte głosowanie zakończyło się i decyzją większości graczy (chociaż walka była zacięta) poznaliśmy nowy czar Czarnoksiężnika:

Demonizacja

 

Demonizacja – czar Czarnoksiężnika. Koszt 2 many, opis: Daj Demonowi +3/+3. Daj twojemu przeciwnikowi kryształ many.

Jednocześnie wystartowało nowe głosowanie i można już głosować na kartę, która Cię bardziej interesuje na stronie Wielkiego Turnieju Hearthstone – tutaj.

W piątym głosowaniu wybieramy pomiędzy dwoma neutralnymi epickimi kartami. Ben Brode mówi, że głosuje na lewą, ale ta z prawej jest bardziej zwariowana. Co ciekawe obie grafiki z tych kart widzieliśmy we wcześniejszych zapowiedziach, o tym, że czempioni odpowiadają na wezwanie.

piate glosowanie

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka miejsc do rozmów na temat Wielkiego Turnieju:

Wszystkie karty, które poznaliśmy do tej pory:

Pokorny giermek
Cel! Pal!
Dowódca garnizonu

Totemiczny golem
Upadły bohater
Kiełzar totemistrz

Królewski Obrońca
Kukł‚a
Regentka Srebrnej Dłoni

Zarządca koloseum
Pani Jeziora
Rzeźbiarka totemów

Święta czempionka
Turniejowy konował
Zatrute ostrze

Saraad Mistrz Nexusa
Śmiałek z Gromowych Urwisk
Gniazdo pająków

Jeździec Kodo
Justycjariuszka Mariel
Smokowiec z Mrozarry

Wilfred Bombik
Lotny Kapitan Kragg
Kraken z Północnych

Lodowy olbrzym
Flame Juggler
Clockwork Knight

Savage_Combatant
Eydis Ciemnozgubna
Fjola Jasnozgubna

Silent Knight
Strażnik Argentu
Spellslinger

Demonizacja

Demonizacja z tlem

Author: hearthstone

Share This Post On

13 komentarzy

 1. Ciekawa karta, do tego za 2 many. Z jednej strony będzie meeega + dla zoo, z drugiej może przynieść wiele korzyści przeciwnemu bohaterowi. Mimo to, podoba mi się.

 2. QUOTE

  Ciekawa karta, do tego za 2 many. Z jednej strony będzie meeega + dla zoo, z drugiej może przynieść wiele korzyści przeciwnemu bohaterowi. Mimo to, podoba mi się.

  No nie wiem czy taki mega plus skoro istnieje już Demonfire którego kompletnie nikt nie gra. Jak dla mnie te karty mają taką samą siłę.

 3. QUOTE

  No nie wiem czy taki mega plus skoro istnieje już Demonfire którego kompletnie nikt nie gra. Jak dla mnie te karty mają taką samą siłę.

  Nowe karty, nowa meta. Teraz może się wszystko zdarzyć :D Sam praktycznie nie gram Czarnuchem, dlatego za bardzo się na nim nie znam, ale czasami spotykam demonfire.

 4. QUOTE

  Nowe karty, nowa meta. Teraz może się wszystko zdarzyć :D Sam praktycznie nie gram Czarnuchem, dlatego za bardzo się na nim nie znam, ale czasami spotykam demonfire.

  No tak, ale nie wiem co by się musiało stać żeby ta karta była bardziej użyteczna od demonfire :D Może jakiś face demonlock?

 5. QUOTE

  No tak, ale nie wiem co by się musiało stać żeby ta karta była bardziej użyteczna od demonfire :D Może jakiś face demonlock?

  Może jakieś zakładziki tutaj zrobimy i będziemy obstawiać jakie decki będą po nowym dodatku :D Ale zobaczysz, ta karta będzie się sprawdzała na rangach +/- 15 :D

 6. Prabuciak co 15 ranga ma do granych w mecie deckow? Jak ktos na 15 randze gra Frost Elementala w decku albo ogry bo nie ma kart to znaczy ze tez karta sie sprawdza? Karta jest slaba bo za marnego buffa ktorego mozemy zastopowac doslownie kazdym spellem, boostujemy przeciwnika, to tak jakby dac mu Wild Growtha za free.

 7. Jedyna dobra opcja to buff na midrange demonie w late game, gdzie ilość kryształów many jest juz prawie na maksa.

 8. QUOTE

  Prabuciak co 15 ranga ma do granych w mecie deckow? Jak ktos na 15 randze gra Frost Elementala w decku albo ogry bo nie ma kart to znaczy ze tez karta sie sprawdza? Karta jest slaba bo za marnego buffa ktorego mozemy zastopowac doslownie kazdym spellem, boostujemy przeciwnika, to tak jakby dac mu Wild Growtha za free.

  Chodziło mi o to, że blisko tej rangi często można spotkać przeróżne decki, które z jednej strony mogą się sprawdzać, lecz nie muszą.

 9. Taka mala ciekawostka ze u druida wszystkie legendy to sa półbogowie i jesli beda sie tego trzymac to napewno otrzymamy jeszcze wilka i żółwia.

 10. Gram i odświeżam sobie teraz WarCrafta 3 i tam Cenarius jest nazywany półbogiem. Niemniej, czczony jest przez Nocne Elfy jak bóg i miał boski pancerz (wrażliwy jedynie na obrażenia od chaosu). :)
  Najprawdopodobniej jest synem Elune i Malorne’a. A ta pierwsza już na 100% jest boginią. :P

  Niemniej, też mi się wydaje że święte zwierzęta biorące udział w wojnie z Płonącym Legionem (wspomniany dzik i żółw) były istotami boskimi. Tutaj jednak też są określane jako demigods, to już sam nie wiem:
  http://hsarena.pl/swiat-warcrafta-3-trolle-elfy-i-demony/

Submit a Comment