[Wielki Turniej] Karta z głosowania #5 – Mistrzyni ceremonii

Piąte głosowanie graczy za nami, zwyciężczynią została Mistrzyni ceremonii:

Mistrzyni ceremonii

Mistrzyni ceremonii – epicka karta neutralna. Koszt 3 many, staty 4/2, opis: Okrzyk bojowy: Otrzymuje +2/+2, jeśli kontrolujesz stronnika z Obrażeniami zaklęć.

Jednocześnie wystartowało nowe głosowanie i można już głosować na kartę, która Cię bardziej interesuje na stronie Wielkiego Turnieju Hearthstone – tutaj.

W szóstym głosowaniu mamy zagwózdkę – do walki stają dwie karty legendarne – dla łotra i druida. Ben Brode błaga o głosowanie na kartę druida, ale jest to trudne zważywszy na to, kogo reprezentuje karta dla łotra.

 • Anub’arak – legendarna karta łotra.
  • Anub’arak był ostatnim królem nerubiańskiego imperium Azjol-Nerub. W trakcie jego panowania wybuchła wojna nerubianów z Królem Liszem, nazwana Wojną Pająka. Anub’arak poległ w tej wojnie i został przywrócony przez Króla Lisza Ner’zhula jako nieumarły sługa, wypełniający jego rozkazy. W trakcie swojej służby jako neumarły przyczynił się do wielu szkód przeciwko własnemu rodzajowi i został nazwany przez nich Królem Zdrającą.
   Anub’arak ma długą i burzliwą historię, która kończy się na jego śmierci z rąk bohaterów w trakcie raidu Trail of the Crusader w Turnieju Argentu. Został tam wysłany przez Króla Lisza i miał pokrzyżować plany Krucjaty Argentu. Misję tą przypłacił swoim życiem (o ile tak w ogóle można powiedzieć o nieumarłym).
 • Aviana (najprawdopodobniej jest to ona) – legendarna karta druida.
  • Aviana była kiedyś krukiem, ale została wybrana przez Elune, aby dostarczać wiadomości od niej do jej syna – Cenariusa. Wkróce dostarczała wiadomości pomiędzy wieloma siłami wśród pradawnego świata, z każdą siłą rosły jej zdolności do czasu gdy rozwinęła się tak bardzo, że stała się im równa jako półbogini. Została zabita w trakcie War of the Ancients, ale 10 tysięcy lat później w trakcie wydarzeń Cataclysmu została przywrócona do żywych.

6 głosowanie

Ponownie istnieje szansa na pokazanie obu kart, o ile uda się osiągnąć odpowiednią ilość tweetów. Wystarczy wysłać tweet z hashtagiem #TGTLegendary. Jeśli zostanie wysłana odpowiednia ilość tweetów poznamy obie karty naraz gdy zostaną odsłonięte.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka miejsc do rozmów na temat Wielkiego Turnieju:

mistrzyni ceremonii z tłem

Author: hearthstone

Share This Post On

12 komentarzy

 1. Powiem, że nawet ciekawa karta. Pierwsza która kombi się ze stronnikami z Obrażeniami zaklęć (oprcócz samych zaklęć), chyba, że o jakiejś zapomniałem

 2. Bardzo ciekawa, kombi się z szamanem i jego totemem (zwłaszcza z tą nową legendą gdzie bodajże możemy sobie wybrać konkretny totem), koboldem, azure drake’iem i Thalnosem (karty z siłą zaklęć które goszczą na stołach). Mag sobie może dopakować ją rozpylaczem sadzy, kapłan z wybrańcem velena. Naprawdę wiele klas znajdzie dla niej zastosowanie.

 3. W końću jakaś grywalna karta pod obrażenia zaklęć, oprócz Thalnosa i Azure Drake (+ ew. Malygos).
  Tylko nie widzę jej granej w trzeciej turze (no może poza Szamanem na szczęściu z wcześniejszej mocy bohatera, albo dziwnej talii z koboldem).

  PS
  Dlaczego nie mogę się zalogować na główną (pokazuje, że złe hasło), ale już na forum z tymi samymi danymi, już tak? :(

 4. W 4 turze z monetą Thalnos + Mistrzyni i mamy fajną sytuację na stole.

  Czy będzie grana? Nie sądzę, trochę ciasno w decku na nią. Ale zobaczymy, co nam jeszcze GT przyniesie.

 5. Mam wrażenie, że twórcy oprócz mechaniki inspiracji, chcą przemycić też „przy okazji” parę nowych synergii. Tak jak GvG oprócz mechów dało nam m. in. nowych piratów (w tym klasowego dla Łotrzycy), tak teraz mamy kombinacje ze Spell Damage.
  Chyba Blizzard w końcu zauważył, że Malygos jest średniogrywalny, a jedyny częściej widziany minion z tym atrybutem, to Lazurowy Smokowiec. :D

 6. QUOTE

  Mam wrażenie, że twórcy oprócz mechaniki inspiracji, chcą przemycić też "przy okazji" parę nowych synergii. Tak jak GvG oprócz mechów dało nam m. in. nowych piratów (w tym klasowego dla Łotrzycy), tak teraz mamy kombinacje ze Spell Damage.
   Chyba Blizzard w końcu zauważył, że Malygos jest średniogrywalny, a jedyny częściej widziany minion z tym atrybutem, to Lazurowy Smokowiec. :D

  No oczywiście, że nie dają wszystkiego pod inspirację. Przecież już widać było wcześniej, że szukają sposobów na Beast Druida i Totem Shamana.

 7. No to bedzie trzeba starac sie zawsze niszczyc stronnika z spell dmg. Mam nadzieje ze 2 nowe legendy beda warte zachodu.

Submit a Comment