[Wielki Turniej] Karta z głosowania #8 – Upiorny rumak

Karta czarnoksiężnika zdobyła większość głosów i została ujawniona. Jest to Upiorny rumak:

Upiorny rumak

Upiorny rumak – Dreadsteed – epicki stronnik czarnoksiężnika. Koszt: 4 many, staty 1/1. Opis: Agonia: Przyzwij Upiornego rumaka.

Dzisiaj zobaczyliśmy też inną kartę: [Wielki Turniej] Nowa karta łotra – Włamywacz

Jednocześnie wystartowało nowe głosowanie i można już głosować na kartę, która Cię bardziej interesuje na stronie Wielkiego Turnieju Hearthstone – tutaj.

W dziewiątym głosowaniu będziemy mieli niezłą walkę. Wybieramy pomiędzy dwoma bardzo znanymi, legendarnymi postaciami Warcrafta, które trafiły na legendy maga i wojownika – Rhoninem, a królem Varianem Wrynnem:

9 glosowanie

Możliwe jest, że zobaczymy obie legendy jeśli zostanie wysłane odpowiednio dużo tweetów z tagiem #TGTLegendary!

Wszystkie pokazane do tej pory karty możesz zobaczyć na specjalnych podstronach:

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka miejsc do rozmów na temat Wielkiego Turnieju:

Kompendium Wielkiego Turnieju

upiorny rumak glosowanie

Author: hearthstone

Share This Post On

15 komentarzy

  1. Ciekawa mechanika, bez wyciszenia mamy cały czas 1/1 na „bordzie” dobrze comba będą ze wzmocnieniami i pożeraniem go :)

  2. KUrde marnowac Lamacza zaklec na takie gowno albo polimorfa? Bedzie to troche grane bo bedzie to upierdliwe strasznie. Ale no ta karta walic po 1 kazdej turze mozna sie zmeczyc..:)a zbuffowac nie ma po co. Jedyne combo chyba to Malganis, albo Zerkruk.

  3. Pamietajcie aby zagłosowac na nowe karty po lewej dla maga mamy Rhonin „Lider Kirin Toru” a po prawej Varian Wrynn „Krol Stormwind”(ktory bedzie ramie w ramie walczyl z Garroszem). Wiem ze nie trzeba glosowac bo trzeba na Twitta ale takie male przypomnienie.

  4. Anima Golem, Hobgoblin + standardowe buffy typowego Warlocka…. pytanie tylko czy za 4 many nie jest przypadkiem trochę za wolna?

  5. Nie nie dostaje buffa od hobgoblina. Karta w stylu: ,,Za 4 many masz zapychacza stołu 1/1 i nie możesz zagrać więcej stronników niż 6″ Kompletnie bezużyteczna nie licząc Mal`ganisa.

  6. Też mi się wydaje, że 4 many to za drogo, ale Agonia ciekawa, i będzie mocno denerwować, jeśli ktoś będzie to grał

  7. Dla zoo najważniejsze jest to by posiadać jakiegokolwiek stronnika na stole więc taki nieśmiertelny konik może być nawet spoko jednak jego koszt odstrasza, dlatego wstrzymam się z oceną. Czekam jak na troldenie pojawi się kombo tej karty z warsong komanderką ( np. wojownikowi wypada konik z piloted sky golema kiedy ma on komaderkę i czyszczą cały stół)xD

Submit a Comment