[Wielki Turniej] Nowa karta – Darnassus Panther Rider

Nowa karta Wielkiego Turnieju została pokazana na chińskim turnieju. Jest to w wolnym tłumaczeniu Darnassus Panther Rider:

Darnassus Panther Rider chinski

Darnassus Panther Rider – rzadka karta druida. Koszt 2 many, staty 2/3, opis: Okrzyk bojowy: Zyskaj pusty kryształ many. Agonia: Zniszcz kryształ many.

Turniej na którym została pokazana był organizowany przez Blizzard i ich oficjalnego partnera na Chiny czyli Netease, prawdziwość tej karty jest pewna. Należy pamiętać, że tłumaczenie jest robione przez graczy i może nie być na 100% prawidłowe. Błąd w tłumaczeniu był np. w przypadku karty Królewski Obrońca.

Uwaga! Wystrzegaj się fałszywych kart, których pojawia się co raz więcej w internecie. Dzisiaj łatwo jest wrzucić kartę, wszyscy się jarają, a nikt nie pyta – a gdzie źródło? Poniżej pokazujemy przykład karty, która została tyle co pokazana i wiele osób zaczęło podawać ją dalej, podczas gdy jak się okazuje na 99% jest to fikcyjna karta – słowa się nie zgadzają, odmiana jest źle napisana, itp.

FAŁSZYWA KARTA:

Discipuo Arcano fake

 

Uważajcie zatem co oglądacie i czekajcie zawsze na oficjalne potwierdzenie. Karty, które wrzucamy na HSArena zawsze sprawdzamy najpierw jeśli chodzi o źródło pochodzenia.

Zapraszamy też do udziału w konkursie na stworzenie swojej własnej fikcyjnej karty używającej mechaniki Inspiracji – Karton z Inspiracją.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka miejsc do rozmów na temat Wielkiego Turnieju:

Wszystkie karty, które poznaliśmy do tej pory:

Pokorny giermek
Cel! Pal!
Dowódca garnizonu

Totemiczny golem
Upadły bohater
Kiełzar totemistrz

Królewski Obrońca
Kukł‚a
Regentka Srebrnej Dłoni

Zarządca koloseum
Pani Jeziora
Rzeźbiarka totemów

Święta czempionka
Turniejowy konował
Zatrute ostrze

Saraad Mistrz Nexusa
Śmiałek z Gromowych Urwisk
Gniazdo pająków

Jeździec Kodo
Justycjariuszka Mariel
Smokowiec z Mrozarry

Wilfred Bombik
Lotny Kapitan Kragg
Kraken z Północnych

Lodowy olbrzym
Flame Juggler
Clockwork Knight

Savage_Combatant
Eydis Ciemnozgubna
Fjola Jasnozgubna

Silent Knight
Strażnik Argentu
Spellslinger

Demonizacja
Argent Horserider
Flame Lance

darnassus panther rider chinski z tlem

Author: hearthstone

Share This Post On

8 komentarzy

  1. Ciekawa mechanika: wchodzi, musi przeżyć turę, żebyśmy zyskali tempo, potem ewentualnie można próbować go wyciszyć.

  2. Można zawsze zagrać go w drugiej turze, a w kolejnej dzięki zdobytemu kryształowi many wyciszyć za pomocą Keepra, choć to akurat wydaje się średnio opłacalne. Ale ogólnie, karta na plus, pierwsza karta dla druida z jakiegokolwiek dodatku, która wygląda na choć trochę nadającą się do obecnych decków.

  3. Miałem tak kiedyś na arenie, że grałem przeciwko magowi z mirrorem i on miał dużą przewagą na stole, a miałem Doomsayera na ręcę. Value :D

  4. Kurde pare chwil temu zorientowałem się, że ta karta nie jest taka głupia…rzucasz ją w 2 turze, a w 3 cofasz go na rękę i znowu rzucasz :D. Po wuj wyciszać jak można cofnąć. Kontra na mill rogue.

  5. Druid dostal prywatnego naganiacza mechow ktory na dodatek nie ogranicza sie tylko do mechow ;) Razem z nowa bestia za 4 many mozna powiedziec ze Malfurion dostanie jako takiego buffa :)

Submit a Comment