[Wielki Turniej] Nowa karta kapłana i specjalny stream Blizza 14 sierpnia

Na portalu Polygon pojawiło się nowe zaklęcie kapłana – Confuse!

Confuse_350

Confuse – epicki czar kapłana. Koszt 2 many. Opis: Zamień atak i zdrowie wszystkich stronników.

Drugim niusem dzisiejszego poranka jest informacja o specjalnym streamie prosto od developerów Hearthstone! Stream odbędzie się w przyszły piątek 14 sierpnia o 19:00 naszego czasu! Na streamie będziemy mogli zobaczyć pojedynek Frodana z projektantem Hearthstone – Deanem „Iskarem” Ayalą, a całość poprowadzi starszy projektant HSa – Ben Brode.

Start streamu: 14 sierpnia, 19:00
Kanał: Twitch.tv/PlayHearthstone

Na streamie ma zostać ujawniona kolejna porcja nowych kart.

Wszystkie pokazane do tej pory karty możesz zobaczyć na specjalnych podstronach:

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka miejsc do rozmów na temat Wielkiego Turnieju:

Kompendium Wielkiego Turnieju

confuse i twitch

Author: hearthstone

Share This Post On

11 komentarzy

  1. Też zakładam, że na streamie pokażą resztę kart i na 90% podadzą datę premiery dodatku. Co do karty, to aż chyba zainwestuję w księdza po wyjściu TGT, bo coraz bardziej mi się podoba.

  2. QUOTE

    Ta karta może namieszać w szeregach wroga ;d

    Karte zagrywamy raczej dla siebie niz dla wroga i priorytetem jest zeby za bardzo nie manieszala w naszych szeregach. Kart ksiedza jeszcze nie widzielismy (poza czempionka), wiec ciezko powiedziec jak na nie wplynie. Ale juz np. takiego Pana Smierci nam ta karta wyklucza.
    Jesli chodzi o karty przeciwnika, to moze to byc alternatywa dla skurczmajstra, ewentualnie przygotowanie pod slowo niszczace stronnika. Ale czy to bedzie grywalne? Zobaczymy.

  3. Może być grywalne, ale nie musi. Zapewne wiele z tych kart będzie robione pod decki dla zabawy. Codziennie zbliżamy się do wyjścia dodatku, a ja nie mogę się doczekać coraz bardziej… ._.

Trackbacks/Pingbacks

  1. [Wielki Turniej] Specjalny stream od Blizza o 19:00 | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] Dzisiaj o 19:00 devsi Blizzarda poprowadzą specjalny stream prosto z siedziby firmy w Irvine w Kalifornii, w trakcie którego zobaczymy…

Submit a Comment