[Wielki Turniej] Nowa karta łotra

Chiński portal 163.com pokazał nowego stronnika łotra:

Shado-Pan Cavalry

Shado-Pan Cavalry – stronnik łotra. Koszt 5 many, staty 3/7, opis: Combo: +3 Ataku.

Jak podoba się ta karta? Daje pewien potencjał, ale wymaga zagrania z inną kartą. Czy odnajdzie się wśród kart rogala czy skończy jak Porywacz?

Zapraszamy też do udziału w konkursie na stworzenie swojej własnej fikcyjnej karty używającej mechaniki Inspiracji – Karton z Inspiracją.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka miejsc do rozmów na temat Wielkiego Turnieju:

Shado-Pan Cavalry z tłem

Author: hearthstone

Share This Post On

7 komentarzy

 1. Karta bardzo pasuje do Tempo Rogala, który niestety obecnie nie jest grany, ale jeśli w TGT wyjdzie jeszcze parę takich kart, to może po premierze dodatku powróci do mety (na co skrycie liczę, bo bardzo tym deckiem lubiłem grać ;p).

 2. QUOTE

  6/7 :) Ogr za 5 czyli na arenie must have :)

  No tak trochę słabo, bo ile masz kart za 0, które możesz zagrać przed nim? Monetę, Backstab i Shadowstep.
  Preparation nie liczę, bo jeszcze dodatkowo jedną kartę trzeba wyrzucić

 3. Nie zebym narzekal itp.. ale chyba jednak czegos innego oczekiwalem dla rogala :/ Nie wiem moze sie myle i ta karta bedzie mega ale poki co dla mnie bez szalu.

 4. Karta bardzo mocna sama w sobie, ale w tej grze to nie wystarczy. Jeżeli nie powstanie nowy deck dla rogue to niestety ten stronnik nie nadaje się ani do oil ani do aggro, ale mam wrażenie, że tempo rogue ma sens.

 5. Tez chcialbym zeby powstal jakis nowy rogal bo ile mozna grac tylko praktycznie tym jednym :/ no coz pozyjemy zobaczmy. Tak jak Hazriel napisal, karta sama w sobie bardzo dobra + silne body ale to nie wystarcza na ten moment.

Submit a Comment