[Wielki Turniej] Nowa karta – Wrathguard

Poznaliśmy nową kartę Wielkiego Turnieju,  została ona pokazana na francuskim streamie. Karta ta to Wrathguard:

Wrathguard

Wrathguard – zwykła karta czarnoksiężnika – Koszt 2 many, staty 4/3, opis: Za każdym razem gdy ten stronnik otrzymuje obrażenia, zadaj taką samą ilość Twojemu bohaterowi.

Istotne jest też, że ten stronnik jest demonem. Czyżby wzmocnienie znanego i lubianego demonlocka?

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka miejsc do rozmów na temat Wielkiego Turnieju:

Author: Hazriel

Share This Post On

10 komentarzy

 1. Fajna. Podoba mi się. Może nie jest meega op ale spokojnie da radę z Niej coś value wyciągnąć. Ma tylko 3hp więc nie ma obaw, że ostro nam przeciwnik przywali własnym minionem. Nie wiem tylko za bardzo gdzie i za co ją wcisnąć… w wolniejszych taliach zastąpi chochlika?

 2. COLOR

  Ma tylko 3hp więc nie ma obaw, że ostro nam przeciwnik przywali własnym minionem < - jeżeli uderzy w niego np Nefarian to Warlock otrzyma 8dmg a nie 3 ;)
 3. QUOTE

  Takie buty. To w takim razie ja nie chcę go w swoim decku :D

  Dlatego napisałem o Shield Slamie :D Czekam na filmik Troldena – Shield Slam 30 dmg face :D

 4. Ryzykowny ale 4/3 w pierwszej/drugiej turze. Dobry tylko w early, tak mi się wydaje. Może się czasem przyjąć, wyobraźcie sobie wtedy 2 x 4/3 w drugiej turze :D

  PS. Poprawcie literówkę na facebookach :)

 5. Moim zdaniem ta karta zawita na stałe do kazdego decku warlocka, nawet do warlocka :) Jedna z lepszych kart, ktore poznalismy

 6. hmm i co z tego ze ma tylko 3 hp? Shieldm slam walnie za 20 to dostanie ta karta i hero po 20 dmg a nie po 3..:) Zaczna sie na nia ciskac fireballe i byle jak najwiecej dokopac jej..:) Priesci to nawet ja leczyc mog by za szybko nie przegrala zbyt….:) Ale karta na pewno ma potencjal ,w moim odczuci lepsza niz Sukkub.

Submit a Comment