[Wielki Turniej] Poznaliśmy nowego neutralnego stronnika – Lance Bearera

Francuski portal Lemonde.fr pokazał nam nową neutralną kartę:
 

lance

Lance Bearer – neutralny stronnik, koszt 2 many, staty 1/2, opis: Okrzyk Bojowy: daj przyjaznemu stronnikowi +2 do ataku.

Wszystkie pokazane do tej pory karty możesz zobaczyć na specjalnych podstronach:

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka miejsc do rozmów na temat Wielkiego Turnieju:

Kompendium Wielkiego Turnieju

 

Lance Bearer z tłem

Author: Hazriel

Share This Post On

12 komentarzy

 1. Le Monde to największa obok Le Figaro francuska gazeta. Ma wersję internetową oczywiście, ale to nazywałbym jej portalem. To trochę jakby kartę ujawnił The Times, FAZ, czy Rzeczpospolita. Swoją drogą nieźle Blizz idzie z promocją :)

 2. @Wikary: Hegemon wymienił poważne dzienniki. Natomiast Fakt to brukowiec. Bardziej prawdopodobną informacją na stronach tej gazety było by to, że Jaina jest a ciąży z Rexxarem :D.

  Co do karty to nic szczególnego. Bardzo możliwe, że gdzieś znajdzie miejsce.

 3. QUOTE

  abussive sierzant dla ubogich?

  Nie sądzę, albo źle zrozumiałem opis karty, on daje na stałe 2 ataku. Mechanika podobna do sierżanta, lecz efekt trwały.

  Czy ja mam tylko takie wrażenie czy klasa łowcy po wyjściu TGT będzie ostro „dokokszona”?
  Face hunter never be the same…

 4. A pamiętacie jak Krasnolud dawał stały bonus +2 do ataku i wszyscy go grali? Oczywiście ta karta sama w sobie ma słabsze staty bo tamten był solidnym 4/4, ale nie skreślałbym jej jeszcze.

 5. QUOTE

  A pamiętacie jak Krasnolud dawał stały bonus +2 do ataku i wszyscy go grali? Oczywiście ta karta sama w sobie ma słabsze staty bo tamten był solidnym 4/4, ale nie skreślałbym jej jeszcze.

  Tak czy inaczej, grało się go głównie w zoo, a nie w full aggro deckach :D Do zoo ta karta jeszcze jakoś pasuje, ale raczej dla „biednych” graczy którzy nie mają wykupionych przygód.

Submit a Comment