[Wielki Turniej] Specjalny stream od Blizza o 19:00

Dzisiaj o 19:00 devsi Blizzarda poprowadzą specjalny stream prosto z siedziby firmy w Irvine w Kalifornii, w trakcie którego zobaczymy kolejne nowe karty Wielkiego Turnieju. Na streamie będziemy mogli zobaczyć pojedynek Frodana z projektantem Hearthstone – Deanem „Iskarem” Ayalą, a całość poprowadzi starszy projektant Hearthstone – Ben Brode.

Start streamu: 14 sierpnia, 19:00
Kanał: Twitch.tv/PlayHearthstone
Dyskusja: Stream Blizzarda przed Wielkim Turniejem – dyskusja

Możliwe jest, że w trakcie streamu poznamy datę premiery, ale Blizz niczego nie zapowiadał. Możliwe też, że zobaczymy w takim wypadku wszystkie nowe karty. W tej chwili znamy 78 z 132 kart, pozostały jeszcze 54. Z uwagi na to, że poprzednie głosowanie (ujawniające Variana i Rhonina) było ostatnim głosowaniem na karty można chyba śmiało oczekiwać zobaczenia wszystkich pozostałych kart dzisiaj, a to by oznaczało zapewne premierę w przyszłym tygodniu. Jeśli jednak premiera ma mieć miejsce faktycznie 24 sierpnia jak ujawnił bug z zegarem to wtedy raczej nie poznamy dzisiaj wszystkich kart, bo co by miał nam Blizz pokazywać przez cały następny tydzień?

Kiedy były poprzednie premiery:

Czyżby zatem premiera miałaby być w ten wtorek 18 sierpnia? Zapewne dowiemy się wszystkiego w trakcie streamu!

Na HSArena będziemy na żywo relacjonowali to co dzieje się na streamie, powstanie osobny nius z informacjami aktualizowanymi w miarę pojawiania się ich.

Forum jest jednak zawsze szybszym źródłem informacji, dlatego zapraszamy do dyskusji na temat streamu i tego co na nim będziemy widzieć na żywo w specjalnym temacie: Stream Blizzarda przed Wielkim Turniejem – dyskusja

Wielki Turniej

Wszystkie pokazane do tej pory karty możesz zobaczyć na specjalnych podstronach:

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka miejsc do rozmów na temat Wielkiego Turnieju:

Kompendium Wielkiego Turnieju

 

 

Author: hearthstone

Share This Post On

4 komentarze

 1. Czarna Góra wyszła 2 kwietnia w czwartek, tak więc Blizzard nie stosuje jakiś zasad (że wypuszcza nowości we wtorek), więc data 24 sierpnia jest prawdopodobna.

 2. QUOTE

  Czarna Góra wyszła 2 kwietnia w czwartek, tak więc Blizzard nie stosuje jakiś zasad (że wypuszcza nowości we wtorek), więc data 24 sierpnia jest prawdopodobna.

  Matko bez jaj, popatrzyłem na kalendarz i przeczytałem wtorek zamiast czwartek ._.

  Dzięki za info NieLubieCie! Już poprawione.

  Ten czwartek w kwietniu można wytłumaczyć tym, że nie chcieli odpalać przygody na prima aprilis może, chociaż to naciągana teoria.

 3. Eh może się wyrobię na 19 żeby to obejrzeć, ale chyba będę musiał się ograniczyć do waszej relacji tutaj :P

Trackbacks/Pingbacks

 1. Wielki Turniej – Stream Blizza – podsumowanie | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] Specjalny stream wystartował, w trakcie zobaczymy wiele nowych kart i poznamy nowe informacje o Wielkim Turnieju. Poniżej będziemy wrzucać…

Submit a Comment