Wiemy kto będzie nowym magiem i łowcą!

Karczemne Bójki nadchodzą, przeczytaj poprzedniego niusa – tutaj.

Nieuniknione jest, że w tak dużej organizacji jak Blizzard przy umieszczaniu informacji o nowych rzeczach często zdarza się wypuścić trochę za dużo informacji… Tak stało się i tym razem, gdy koreańska strona Hearthstone opublikowała poniższe zdjęcie z podpisami:

rewersy_magni_medivh_alleria

Na zdjęciu widzimy dwa rewersy nieznanych jeszcze bohaterów, rewersy te są podpisane – Medivh i Alleria.

Nowym magiem jest zatem zgodnie z oczekiwaniami graczy Medivh, natomiast nowym łowcą jest Alleria Bieżywiatr, siostra Sylwany.

Medivh jest istotną postacią historii Warcrafta. Mag, jeden z Strażników Trisfal, których rolą była obrona świata przed Płonącym Legionem. Splugawiony przez Sargerasa, przywódcę Płonącego Legionu. Medivh jest osobą, która umożliwiła Orkom dostanie się do Azeroth – otworzył on wraz z Gul’danem Dark Portal. Ma bardzo długą i pokręconą historię.

Alleria Bieżywiatr jest najstarszą z sióstr Bieżywiatr. Jest zwiadowcą Quel’Thalas i broni świata swojego ludu oraz Przymierza.

medivh
alleria

Author: hearthstone

Share This Post On

27 komentarzy

 1. Łowca nie wiedziałem ale maga od razu szło rozkminić po tych jego mega charakterystycznych naramiennikach z piórami.

 2. QUOTE

  Jak nie będzie jakiś paczek ze skórkami po tańszej cenie to trochę lipnie 10 dolców za każdą płacić ;/

  Z drugiej strony Amerykanin o wadze nie przekraczającej 90kg musi sobie odmówić 2 launchów żeby kupić 1 skórkę a Ci >90kg to mają to za cenę 1 launchu.

  Co innego w Polsce. Tutaj to większość musi poczekać na Święta albo sprzedać po wakacjach butelki od browarów (wtedy na 2 skórki spoko styknie).

 3. QUOTE

  Z drugiej strony Amerykanin o wadze nie przekraczającej 90kg musi sobie odmówić 2 launchów żeby kupić 1 skórkę a Ci >90kg to mają to za cenę 1 launchu.

  Lunchu Binori, lunchu. Launch to możesz mieć ew. po lunchu. In da tojlet. Kappa

 4. Mam nadzieje ze kolejni bohaterowie powiekszą nam trochę pulę ras – bo dostaliśmy znówu człowieka(choć akurat Medivh to słuszny wybór) i krwawego elfa.
  Wśród bohaterów za to póki co nie mam wcale taurena/trolla/goblina/gnoma/worgena/dranei/pandy -a przecież nie trzeba się ograniczać do ras grywalnych – są także inne stwory ważne dla lore.

 5. QUOTE

  Mam nadzieje ze kolejni bohaterowie powiekszą nam trochę pulę ras - bo dostaliśmy znówu człowieka(choć akurat Medivh to słuszny wybór) i krwawego elfa.
  Wśród bohaterów za to póki co nie mam wcale taurena/trolla/goblina/gnoma/worgena/dranei/pandy -a przecież nie trzeba się ograniczać do ras grywalnych - są także inne stwory ważne dla lore.

  Racja bardzo dobra koncepcja, mam przeczucie że nowy druid to będzie tauren, choć jest jescze wiele fajnych postaci z ras które już są,
  Jak łotr to nie będzie moja ukochana Maiev Shadowsong to kogoś zabije

 6. Spodobałby mi się smaczek gdyby grając Medivhem użyty był czar Echo of Medivh i Medivh miałby jakieś unikalne teksty :D

 7. Po zdjęciu samy bym nie zgadł że dodadzą skin dla Maga w postaci Medivha bo Allerai była łatwo tak jak kolega zauważył te nietypowe naramienniki które noszą ylfy.
  Co następnych klas to spodziewa się że Druid dostanie Hamula Runetotema, Kapłan – Tyrande, Pall może dostać Variana Wrynna(choć jesli wyjdzie kolejny dodatek dla Palla kolejny to jest leg bo ma już Tiriona i Bolvara do kompletu brakuje jego), lub innego Palladyna znanego z lore np Jorada Mace’a albo Maraada. Warlock i Shaman tutaj mam trudność kogo wskazać bo z Czarnoksieżników jest mała pula a Shamanów większa tylko czy to będzie Ally czy ktoś z historii WoWa.

 8. to, kto krył się za ostatnimi dwoma zapowiedziami, było wiadomo wcześniej (rano) przez przeciek z korei gdzie pokazali podpisane rewersy kart

 9. no właśnie filmik pokazali a artykułu nie ma :/ a bardzo mnie ciekawiło jak ma wyglądać poprawiona animacja heropowera łowcy, a tu się okazuje że zobacze to dopiero jak trafie na wroga z tym portretem :/
  nie ma też filmiku Medivha

Trackbacks/Pingbacks

 1. Alleria Bieżywiatr nowym Łowcą | HSArena.pl - Największy oficjalny serwis fanowski Hearthstone - […] się wcześniejszy przeciek – Alleria Bieżywiatr jest nowym łowcą w […]

Submit a Comment