Wierzchowiec Hearthstone w Heroes of the Storm, bany dla botów

Oczekiwany przez wielu wierzchowiec Heroes of the Storm w postaci karty Hearthstone pojawił się już w grze. Otrzyma go każdy, kto zdobędzie 100 zwycięstw w trybie pojedynku.

Jeśli już przekroczyłeś tą granicę otrzymasz wierzchowca od razu jak tylko zalogujesz się do Hearthstone. Miej jednak na uwadze, że wierzchowiec w HotS pojawi się do 24 godzin w samej grze, dlatego nie zdziw się jeśli nie będziesz go miał od razu.

jazda

mount karta hearthstone

 

mount karta hearthstone

 

Bany dla boterów

bany w hearthstoneW ramach walki z nieuczciwymi graczami, którzy używają botów w Hearthstone Blizzard wykonał właśnie kolejną falę banów. Nie podano żadnych liczb i póki co ciężko ocenić zasięg tej fali, ale jak widać Blizz nie odpuszcza i z pewnością takie ogłoszenia o banach dla boterów będą pojawiały się co jakiś czas już zawsze. Przypomnijmy, że pierwsza fala banów miała miejsce pod koniec października.

Author: hearthstone

Share This Post On

8 komentarzy

 1. Jak zgrywam powtórki na hotslogs to wyskakuje mi czasem „computer player detected” – to są te boty właśnie?

 2. @Fenwind: Też nikogo takiego nie znam, lecz my wybieramy sobie porządnych ludzi do naszego grona znajomych :D. Jednak na pewno tacy istnieją.

 3. QUOTE=Emeryt;36276]Jak zgrywam powtórki na hotslogs to wyskakuje mi czasem „computer player d
  Ciekawostka – na 90% jestem pewien, że właśnie grałem przeciwko botowi na rozrywce.

  Jak zgrywam powtórki na hotslogs to wyskakuje mi czasem "computer player detected" - to są te boty właśnie?

  To wyskakuje jak grałeś vs. SI, takiej powtórki nie wysyła wtedy na hotslogs bo po co skoro na boty. W niusie jest mowa o cheaterach używających programów automatyzujących rozgrywkę, nie o AI w HotSie.

  Swoją drogą do HotSa też już są boty…

 4. No tak jak we wszystkich grach, wystarczy minimalnie poszperać. Parafrazując „dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie” do każdej gry znajdzie się ktoś kto stworzy smieciowy sprzęt do oszustwa. Dobrze, że blizzard niezbyt pozwala na działanie tego :) Co nie w każdej grze online jest takie oczywiste ze strony producentów :)

Submit a Comment