Wrześniowy sezon piracki!

Wskakujcie na pokład naszej łajby w nędzne szczury lądowe! Arrrggg! Wrześniowy sezon nagrodzi wszystkich odważnych graczy, którzy zdobędą przynajmniej 20 rangę tym oto klimatycznym, pirackim rewersem:

piracki rewers

Na co więc czekasz? Loguj się do gry i zdobywaj kolejne rangi niszcząc nędznych przeciwników!

A jeśli jakimś cudem udało Ci się nauczyć czytać słowa dłuższe niż „RUM” to możesz rzucić sztucznym okiem na informacje od Zamieci:

Od poniedziałku trwa już w najlepsze szósty oficjalny sezon rankingowy w Hearthstone™! Oznacza to dla was kolejną możliwość dodania do kolekcji zupełnie nowego rewersu kart!

 

Ahoj, szczury lądowe! Wykażcie się w tym miesiącu w trybie rankingowym Hearthstone i nie pozwólcie, aby przykryły was fale, a w nagrodę otrzymacie rewers kart godny prawdziwych wilków morskich*! Na co czekacie, rybeńki?! Wciągać cumy, stawiać żagle i cała naprzód!

 

sezon piratow

 

Nowy rewers zastąpi domyślną grafikę na odwrocie kart w waszych taliach. Może to być wspaniały sposób na pochwalenie się waszymi wyczynami w gwarnych portowych karczmach w Hearthstone! Aby otrzymać rewers kart spod znaku czarno-karmazynowej bandery**, należy zdobyć rangę 20 w trybie gry rankingowej. Piracki rewers*** zostanie przyznany na koniec szóstego sezonu rankingowego.

 

Nie zapominajcie również, że im dalej zajdziecie w danym sezonie rankingowym, tym więcej dodatkowych gwiazdek otrzymacie w kolejnym sezonie. W przypadku trybu rankingowego otrzymacie gwiazdki na podstawie waszych osiągnięć w ubiegłym sezonie – jedną za każdą zdobytą rangę. Miejcie na uwadze, że nawet jeśli bonusowe gwiazdki z poprzedniego sezonu zapewniają wam rozpoczęcie rozgrywki z rangą 20 lub wyższą w nowym sezonie, to i tak musicie przynajmniej raz zalogować się do gry, aby zdobyć nowy rewers kart.

 

Pomyślnych wiatrów, kamraci! Wykażcie się korsarskim instynktem i poślijcie na dno jak najwięcej wrogów, aby zgarnąć wrześniowy łup! Nie dajcie się sztormom i omijajcie rafy kły!

 

*ARRRRRRRR

**Patrzcie, za wami! Trzygłowa małpa!

***AAAAARRRRRRRRRRRRR

Do zobaczenia na oceanach rankingów

Author: hearthstone

Share This Post On

12 komentarzy

  1. czemu nie zaczna dawac jakis nagrod za wyzszy ranking naprzyklad 5. przeciez granie rankedow jest nudne i bez sensu

  2. QUOTE

    czemu nie zaczna dawac jakis nagrod za wyzszy ranking naprzyklad 5. przeciez granie rankedow jest nudne i bez sensu

    Odpowiadali na to pytanie w wywiadach – masz nagrodę za rangę legendy. Powinni coś dodać, ale niekoniecznie rewersy.

Submit a Comment