Wszystkie informacje o Czarnej Górze

Jak zawsze z okazji nowego dodatku czy przygody także i tym razem przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną stronę, na której znajdziesz wszystkie znane informacje o Czarnej Górze:

Kompendium Czarnej Góry

Może też zauważyłeś, że na górze strony pojawiło się nowe menu – Czarna Góra, w którym znajdziesz zarówno ww. stronę z wszystkimi informacjami jak i Historię Czarnej Góry  i oczywiście Karty z Czarnej Góry.

Od tej pory gdy ktoś będzie się Ciebie pytał o jakieś informacje o CG możesz śmiało go odesłać na tą stronę. Zauważ że na samej górze znajdują się najważniejsze informacje podane na szybko dla tych, którzy szukają szybkiego i konkretnego infa, a szersze wyjaśnienia, karty, historia, nowa plansza, itd. znajdują się niżej.

Strona będzie na bieżąco aktualizowana wraz z pojawianiem się nowych informacji.

Polub nas na Facebooku ponieważ wtedy zawsze będziesz miał wszystkie informacje jak tylko się pojawią!


Zapraszamy!

Czarna Góra HSArena

Author: hearthstone

Share This Post On

4 komentarze

 1. url]https://www.youtube.com/watch?v

  https://www.youtube.com/watch?v=ztC3MR1s4XM
  '
  
  Wszystkie interakcje nowej planszy!
 2. Moja ocena kart z Czarnej Góry:

  Neutralne:

  Smocze jajo – Karta ciekawa, wydaje mi się jednak, że nie ma startu do jaja z Naxxa. Jeżeli pisklę będzie smokiem, kto wie, może pogra w jakimś fun decku na smokach? 2/10 – 5/10 w decku na smokach

  Technik Czarnoskrzydłego – Jeżeli powstanie deck na smokach, to technik będzie grał w nim główne skrzypce. 3/10 – 9/10 w decku na smokach.

  Drakanin czarownik – Pewnie pogra w jakimś dekcu, ale dupy nie urywa. Gdyby efekt działał również na zaklęcia przeciwnika. 5/10 – 5/10 w decku na smokach?

  Głodny smok – Zajebisty. 8/10 – 10/10 w decku na smokach.

  Plugawiciel – Kolejna karta do decku na smokach. 3/10 – 9/10 w decku na smokach

  Ponury klient – Sam nie wiem, co myśleć o kliencie. Z jednej strony mamy mocny efekt, z drugiej zaś słabe statystyki w porównaniu z kosztem. Na pewno znajdzie dla siebie miejsce w jakimś decku. 6/10 – 2/10 w decku na smokach?

  Drakonid miażdżyciel – Pewnie pogra w decku na smokach w jednej kopii, ale dupy nie urywa. 3/10 – 6/10 w decku na smokach.

  Wulkaniczny smokowiec – Kolejna karta przeznaczona do decku na smokach, która ma szanse zaistnieć również w innych taliach. Mocny i ciekawy. 8/10 – 8/10 w decku na smokach.

  Szaman:

  Wstrząs lawy – Fajna i mocna karta. Na pewno pojawi się w grze. 7/10 – 5/10 w decku na smokach.

  Fireguard Destroyer – Zdecydowany must have dla Szamana! 9/10 – 5/10 w decku na smokach?

  Czarnoksiężnik:

  Szef chochlików – Chochlik na bank pojawi się w grze. Warlock dostał mocną kartę. 8/10 – 3/10 w decku na smokach?

  Demonwrath – W decku opartym na demonach, jak znalazł. Może nawet znajdzie miejsce w jakimś decku na agonii? 7/10 – w decku na smokach 2/10?

  Mag:

  Żarzyciel – Mówiąc krótko – Must have dla maga. 9/10 – 6/10 w decku na smokach?

  Smocze zionięcie – Odpalamy falę płomieni, pozbywamy się stworków i dobijamy większego przeciwnika za 1 many?. Karta na pewno pogra. 7/10 – 4/10 w decku na smokach?

  Wojownik:

  Miotacz toporów – Sam nie wiem co o niej myśleć. Efekt niezły, statystyki i koszt karty również niezłe, ale czy trafi do gry? Ciężko powiedzieć. Zaryzykowałbym jednak, że będzie grana. 5/10 – 2/10 w decku na smokach.

  Revenege – Na pewno nie wyprze z gry starszego brata, ale powinien znaleźć swoje miejsce w rozgrywce. 7/10 – 3/10 w decku na smokach?

  Łowca:

  Ognisty furiat – Nie jest to może najmocniejsza karta dla Łowcy, ale zaryzykuje stwierdzenie, że może znajdzie się dla niej miejsce w grze, chociażby w jednej kopii. 5/10 – 2/10 w decku na smokach.

  Quick Shot – Frost bolt dla łowcy i to w dodatku z opcją dociągnięcia karty? OMG. 10/10 – 6/10 w decku na smokach?

  Łotr:

  Oprawca z Czarnorytnych – Ciekawa i na pewno grywalna karta, ale wolałbym, aby Oprawca kosztował kryształ mniej kosztem mniejszych statystyk. 6/10 – 4/10 w decku na smokach?

  Gang Up – Za jedną kartę dostajemy dwie i to na bank użyteczne karty. Dodatkowo możemy targetować wrogiego stronnika. Ceny nabytek dla Łotra, może pogra nawet w decku na smokach? 8/10 – 7/10 w decku na smokach.

  Kapłan:

  Twilight Whelp – Na pierwszy rzut oka wydaje się słaby, ale w decku na smokach może pokazać swoje pazurki. Szybki smoczy drop? I like it. 2/10 – 7/10 w decku na smokach.

  Resurrect – Taki niestabilny portal dla kapłana z tą różnicą, że karta wskakuje do gry, a nie do ręki. Moim zdaniem na pewno pogra. 7/10 – 6/10 w decku na smokach.

  Druid:

  Druid of the Flame – Gdyby karta kosztowała kryształ mniej kosztem statystyk, byłaby rewelacyjna. Ciężko powiedzieć, czy zagości na stałe u Druida. Ponownie zaryzykuję stwierdzenie, że tak. 5/10 – 2/10 w decku na smokach.

  Volcanic Lumberer – Karta ma olbrzymi potencjał, ale czy zostanie od należycie wykorzystany? Przekonamy się niedługo. 7/10 – 3/10 w decku na smokach/

  Paladyn:

  Dragon Consort – Totalny koks w decku na smokach! 5/10 – 10/10 w decku na smokach.

  Solemn Vigil – Konsekracja i Solemn Vigil? To lubię. Karta ma olbrzymi potencjał! 8/10 – 6/10 w decku na smokach.

  Legendy:

  Majordomo Executus – Świetna mechanika i ciekawy pomysł na kartę. Może pogra w decku na agonii, szkoda jedynie, że Ragnar ma tylko 8 hp. 5/10 – 2/10 w decku na smokach?

  Chromaggus – Mocny i to nie tylko w decku na smokach. Pewnie pojawi się w grze. 6/10 – 7/10 w decku na smokach.

  Emperor Thaurissan – Mocarz i chyba najlepsza legenda! 10/10 – 9/10 w decku na smokach.

  Nefarian – Wysoki koszt i trochę losowy efekt karty. Bo jak dostaniemy jakieś gówienko? Mimo wszystko będzie pojawiał się w grze, przynajmniej na początku. 6/10 – 7/10 w decku na smokach.

  Rwij Czarnoreki – Kolejna karta stricte do decku na smokach. Tekst karty – Zniszcz legendarnego stronnika. Nie powinno być czasem, zniszcz wrogiego legendarnego stronnika? 5/10 – 7/10 w decku na smokach.

 3. QUOTE

  
  

  Rwij Czarnoreki – Kolejna karta stricte do decku na smokach. Tekst karty – Zniszcz legendarnego stronnika. Nie powinno być czasem, zniszcz wrogiego legendarnego stronnika? 5/10 – 7/10 w decku na smokach.

  Raczej nie powinno, w tej formie pozwala kombić się z Sylwaną i, na siłę, np. z Thalnosem czy tym legendarnym mechem wypluwającym inne legendy.

Submit a Comment