Wszystkie pozostałe karty CG poznamy w poniedziałek

W poniedziałek o godzinie 18:00 19:00 (zmiana z uwagi na przesunięcie czasu) naszego czasu wystartuje specjalny stream prowadzony przez managerów społeczności – Whirthun i Zeriyah. W trakcie streamu ujawnią oni wszystkie pozostałe karty nowej przygody!

Stream można będzie zobaczyć na kanale Twitch.tv/PlayHearthstone

Karty które poznaliśmy do tej pory znajdziesz poniżej. Razem w nowej przygodzie zdobędziemy 31 kart w tym 18 klasowych i 5 legendarnych.

Czarna Góra Karty

Karty z przygody Czarna Góra.
ZdjęcieNazwa polskaNazwa angielskaKosztAtakŻycieOpis
Pisklę ZmierzchuPisklę ZmierzchuTwilight Whelp121Okrzyk Bojowy: Otrzymuje +2 do zdrowia, jeśli masz w ręku Smoka.

Karta klasowa Kapłana
Smocze jajoSmocze jajoDragon Egg102Za każdym razem gdy ten stronnik zostanie zraniony, przyzwij Pisklę 2/1.
Szybki strzałQuick Shot2--Zadaj 3 pkt. obrażeń. Jeśli masz pustą rękę, dobierz kartę.

Karta klasowa Łowcy
Trzech na jednegoTrzech na jednegoGang Up2--Wybierz stronnika. Wtasuj 3 kopie jego karty do twojej talii.

Karta klasowa Łotra
WskrzeszenieWskrzeszenieResurrect2--Przyzwij losowego przyjaznego stronnika, który zginął w tej grze.

Karta klasowa Kapłana
Wstrząs lawyWstrząs lawyLava Shock2-- Zadaj 2 pkt. obrażeń. Odblokuj swoje Przeciążone kryształy many.

Karta klasowa Szamana
ZemstaRevenge2--Zadaj 1 pkt. obrażeń wszystkim stronnikom. Jeśli masz 12 pkt. zdrowia lub mniej, zamiast tego zadaj 3 pkt. obrażeń

Karta klasowa Wojownika
Druidka PłomieniDruidka PłomieniDruid of the Flame322Wybierz jedno - Przemień w stronnika 5/2; lub w stronnika 2/5.

Karta klasowa Druida
Gniew demonaDemonwrath3--Zadaj 2 pkt. obrażeń wszystkim stronnikom, niebędącym Demonami.

Karta klasowa Czarnoksiężnika
Szef chochlikówSzef chochlikówImp Gang Boss324Za każdym razem gdy ten stronnik zostanie zraniony, przyzwij Chochlika 1/1.

Karta klasowa Czarnoksiężnika
Technik CzarnoskrzydłegoTechnik CzarnoskrzydłegoBlackwing Technician324Okrzyk bojowy: Otrzymuje +1/+1, jeśli masz w ręku Smoka.
ŻarzycielŻarzycielFlamewaker324Gdy rzucisz zaklęcie, zadaj 2 pkt. obrażeń losowo rozdzielone pomiędzy wszystkimi wrogami.

Karta klasowa Maga
Drakanin czarownikDrakanin czarownikDragonkin Sorcerer435Otrzymuje +1/+1 za każdym razem, gdy stanie się celem zaklęcia.

Uwaga! Bonus tego stronnika jest odpalany tylko jeśli Ty użyjesz na nim czaru. Czary przeciwnika nie uruchamiają go, prawdopodobnie jest błąd w polskim opisie.
Głodny smokGłodny smokHungry Dragon456Okrzyk bojowy: Przyzwij losowego stronnika o koszcie 1 twojemu przeciwnikowi.
Miotacz toporówMiotacz toporówAxe Flinger425Za każdym razem gdy ten stronnik otrzyma obrażenia, zadaj 2 pkt. obrażeń wrogiemu bohaterowi.

Karta klasowa Wojownika
Niszczyciel OgniostrażyNiszczyciel OgniostrażyFireguard Destroyer436Okrzyk bojowy: Otrzymuje 1-4 do ataku. Przeciążenie: (1)

Karta klasowa Szamana
Ognisty furiatOgnisty furiatCore Rager444Okrzyk bojowy: Otrzymuje +3/+3 jeśli masz pustą rękę.

Karta klasowa Łowcy
Oprawca z CzarnorytnychOprawca z CzarnorytnychDark Iron Skulker543Okrzyk bojowy: Zadaj 2 pkt. obrażeń wszystkim niezrnanionym wrogim stronnikom.

Karta klasowa Łotra
PlugawicielPlugawicielBlackwing Corruptor554Okrzyk bojowy: Zadaj 3 pkt. obrażeń, jeśli masz w ręku Smoka.
Ponury klientPonury klientGrim Patron533Za każdym razem gdy ten stronnik przetrwa otrzymanie obrażeń, przyzwij kolejnego Ponurego klienta.
Smocze zionięcieSmocze zionięcieDragon's Breath5--Zadaj 4 pkt. obrażeń. Kosztuje (1) mniej za każdego stronnika, który zginął w tej turze.

Karta klasowa Maga
Smoczy towarzyszSmoczy towarzyszDragon Consort555Okrzyk bojowy: Następny Smok, którego zagrasz, kosztuje (2) mniej.

Karta klasowa Paladyna
Uroczyste czuwanieUroczyste czuwanieSolemn Vigil5--Dobierz 2 karty. Kosztuje (1) mniej za każdego stronnika, który zginął w tej turze.

Karta klasowa Paladyna
Drakonid miażdżycielDrakonid miażdżycielDrakonid Crusher666Okrzyk bojowy: Otrzymuje +3/+3, jeśli twój przeciwnik ma 15 zdrowia lub mniej.
Imperator ThaurissanEmperor Thaurissan655Na koniec twojej tury zmniejsz koszt kart w twojej ręce o (1).
Wulkaniczny smokowiecWulkaniczny smokowiecVolcanic Drake664Kosztuje (1) mniej za każdego stronnika, który zginął w tej turze.
Rwij CzarnorekiRwij CzarnorekiRend Blackhand784Okrzyk bojowy: Jeśli masz w ręku Smoka, zniszcz legendarnego stronnika.
ChromagusChromaggus868Za każdym razem gdy dobierasz kartę, umieść jej kopię w ręce.
Majordomus EgzekutusMajordomus EgzekutusMajordomo Executus997Agonia: Zastąp twojego bohatera Ragnarosem, Władcą Ognia.
NefarianNefarianNefarian988Okrzyk bojowy: Dodaj 2 losowe zaklęcia do Twojej ręki (z klasy przeciwnika).
Wulkaniczny drzewionWulkaniczny drzewionVolcanic Lumberer978Prowokacja. Kosztuje (1) mniej za każdego stronnika, który zginął w tej turze.

Karta klasowa Druida

czarna gora

Author: hearthstone

Share This Post On

20 komentarzy

 1. Ja czekam na karte klasowa lowcy i palka (dla lowcy jakąs lepszą niz poprzednia, bo lowca strasznie niegrywalny jest w obecnej mecie :D (haha)). A tak na powaznie to czekam na wszystkie karty :).

 2. QUOTE

  A ja licze na to że druid dostanie pierwszy raz dobrą karte.

  +1 z mojej strony, w GvG poza Piastunką Gaju i Drzewem Życia do Fatigue Decku nie wyszło nic grywalnego, a o Naxxramus i Zatrutych Nasionach nawet nie wspominam :P

 3. QUOTE

  +1 z mojej strony, w GvG poza Piastunką Gaju i Drzewem Życia do Fatigue Decku nie wyszło nic grywalnego, a o Naxxramus i Zatrutych Nasionach nawet nie wspominam :P

  Malorne nie jest zły ;P Jak na swój koszt to ma bardzo porządne statystyki (nie jest grany, ale to nie zmienia faktu ze kartą jest niezła)

 4. Jeśli chodzi o karty druida, na zwiastunie Czarnej Góry, 0.33 sek, widać karte, ktora wygląda jak płonący drzewiec, co o tym myślicie?

 5. Gdyby piastunka gaju dawała tylko nam kryształ many była by lepsza, a Malorne z każdą śmiercią kosztował 1 mniej też pewnie częściej by się pojawiał.

 6. Kij im wszystkim w nerke ! Ja chce jakiegos kozoka albo kozocki spell or weapon dla Rogua :P i nerf dla Boom’a !!!! niech mu zmienia staty na 6/6 :P:P:P:P:P

 7. To co czyni z Huka super pierduka to jego hukoboty. Wystarczy żeby nie wybuchały i Boom znika z talli. Ale spoko, to we wrześniu ;)

  Fajnie, że robią oficjalną imprezę live z pokazywaniem kart. To jak z prezentami, można dostać te same czekoladki w reklamówce z biedronki a można dostać w eleganckim papierze i wstążce. Różnica w odbiorze zupełnie inna ;)

 8. Nie no tak na powaznie to rowniez juz sie nie moge doczekac tych kart tylko ze moj bol polega na tym ze jestem w work :/ i wy juz dawno je zobaczycie kurczeee a ja gdzies w okolicy 22 :/ DAMN

 9. QUOTE

  Będzie dziś na Hsarenie artykuł z tymi kartami?

  Tak! Zrobimy artykuł podsumowujący jak najszybciej po zakończeniu streamu, zapewne do godziny czas od jego zakończenia.

  PS. Zmieniliśmy tło strony HSArena i górny banner na forum na te z Czarnej Góry. Jak ktoś nie ma nowych grafik jeszcze to niech odświeży parę razy stronę i forum przy pomocy CTRL + R, CTRL + F5.

 10. Świetne! Strona wygląda teraz ślicznie! Czekam na artykuł, nie chcę zachwalać ale artykuły są zawsze przejżyste i wszystko na nich można znaleźć ;)
  Naprawdę odwalacie tu kawał dobrej roboty !

 11. Jest jeszcze sporo miejsca do poprawy :) Dziękujemy wam, że jesteście tutaj bo bez was nie byłoby tego miejsca, tych artykułów i tego wszystkiego!

Submit a Comment