WWL Gamers Tournament II – Turniej HS w Wołominie

WWL Gamers Tournament II zaprasza wszystkich chętnych graczy Hearthstone do wzięciu udziału w turnieju w dniach 26-27 września w Wołominie!

Poza turniejem Hearthstone zostanie rozegrany też turniej CS:GO i League of Legends. W puli nagród jest do zgarnięcia już 6 000 złotych i nagrody rzeczowe! Zapisy do turnieju są darmowe, nie ma też eliminacji, więc każdy chętny będzie mógł wziąć udział.

Garść informacji:

Kiedy: 26-27 września 2015
Gdzie: I Liceum Ogólnokształcące w Wołominie
Rejestracja: 
Na stronie turnieju (esportwwl.pl) do dnia 6 września.
Wpisowe: 10 złotych
Pula nagród: 6 000 zł i nagrody rzeczowe.
Więcej informacji: Strona turnieju oraz fanpage na fejsie.
Temat na forum: 
WWL Gamers Tournament II Hearthstone (Jeśli wybierasz się na turniej daj znać na forum!)

Tak, rejestracja trwa do 6 września, zapisy zostały przedłużone!

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do udziału w turnieju jak i obserwacji zmagań innych. Zamierzają też połączyć podstawowe cechy towarzyszące turniejom w postaci zdrowej rywalizacji oraz integracji graczy po całym dniu wyczerpujących rozgrywek przy wieczornym ognisku.

wwl-gamers-torunament-logo

Author: hearthstone

Share This Post On

9 komentarzy

 1. Hm… Wrzuciliście info o turnieju z linkiem do tematu, który był założony miesiąc temu, i w którym to jest informacja, że zapisy do HSa zakończyły się wczoraj? Albo mi się cyferki pomieszały.

 2. Zapisy zostały wydłużone do 6 września. Powodem wydłużenia zapisów jest wciąż wiele wolnych miejsc. Proszę o edycję i zamieszczenie informacji, że zapisy trwają do wspomnianego terminu. Wszelkie regulaminy, temat na forum czy również posty na fanpage’u także już o tym wspominają.

 3. Poleca ktoś tani nocleg, albo jakiś organizator załatwi przekimanie się na podłodze, w wypadku gdyby udało mi się skombinować dojazd? Chętnie bym pojechał, ale ciężko to zaplanować trochę, pieniądze ostatnio nie dopisują.

  • Witam,
   Zamierzamy wraz z lokalnymi noclegami zawrzeć umowę, dzięki której gracze będą posiadali pewne przewileje, czy też zniżki. Wszelkie informacje pojawią się wkrótce na naszym fanpage’u.
   Zapraszamy!

Submit a Comment